Рофика инструкция по применению

Рофика фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Рофика таблетки по 12,5 мг №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1702/01/02 от 18.08.2006. Приказ № 573 от 18.08.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: рофекоксиб;одна таблетка містить 12,5 мг, 25 мг рофекоксибу;допоміжні речовини: таблетки 12,5 мг: целюлоза мікрокристалічна, лактоза (фарматоза DCL), натрію лаурилсульфат, примелоза, магнію стеарат;таблетки 25 мг: целюлоза мікрокристалічна, лактоза (фарматоза DCL), натрію лаурилсульфат, примелоза, магнію стеарат, заліза оксид жовтий;

Производитель:

Микро Лабс Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Механізм дії рофекоксибу пов’язаний з порушенням синтезу простогландинів, переважно за рахунок високо селективного інгібування циклооксигенази-2 (ЦОГ-2). При застосуванні в терапевтичних концентраціях у людей препарат не пригнічує циклооксингенази-1 (ЦОГ-1).Фармакокінетика. Рофекоксиб швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту після перорального застосування препарату в терапевтичній рекомендованій дозі. Біологічна доступність препарату після перорального застосування дорівнює 93%. Зв’язування з білками плазми становить 85%. Метаболізується переважно у печінці. Основний шлях метаболізму – це відновлення до цис- чи транс-дигідророфекоксибу. У людини виявлено шість метаболітів. Виведення рофекоксибу відбувається виключно шляхом ниркової екскреції.Фармацевтичні характеристика:основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскі, зі скошеними краями, з лінією розлому на одному боці, білого або майже білого кольору (таблетки 12,5 мг), буровато-жовтого кольору (таблетки 25 мг).

Показания к применению:

Гострі та хронічні остеоартрити, ревматоїдний артрит, для лікування первинної дисменореї.

Противопоказания:

Рофекоксиб протипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до рофекоксибу чи його компонентів, інших НПЗС. Рофекоксиб не призначають хворими на астму.Препарат не застосовується для лікування онкологічних хворих і хворих підвищеної групи ризику з боку серцево-судинної системи (з перенесеними інфарктами, інсультами, прогресуючими клінічними формами атеросклерозу). Препарат протипоказаний пацієнтам старше 65 років.

Особенности применения:

Не бажано застосовувати препарат при захворюваннях нирок. Перед початком лікування Рофікою за наявності дегідратації слід вжити відповідних заходів щодо її усунення. Не слід застосовувати препарат при бронхіальній астмі в анамнезі, кропив’янці, підвищеній чутливості до ацетилсаліцилової кислоти. Не рекомендується застосовувати у пацієнтів з помірною або тяжкою нирковою недостатністю. У період лікування слід регулярно проводити аналіз функціональних печінкових проб. При появі симптомів порушення функції печінки препарат слід відмінити.Якщо при застосуванні препарату ознаки захворювання не почнуть зникати або ж навпаки, стан здоров’я погіршується або з’явилися небажані явища, необхідно звернутися до лікаря щодо доцільності подальшого застосування препарату. Рофекоксиб вважається безпечним при застосуванні курсами по 4-6 тижнів рекомендованій терапевтичній добовій дозі, яка не повинна перевищувати 25 мг, збільшення дози вирішується індивідуально, залежно від захворювання.При виразці шлунка та 12-палої кишки, кровотечі із шлунково-кишкового тракту в анамнезі, при артеріальній гіпертензії, серцевій недостатності препарат можна застосовувати лише під ретельним контролем лікаря Взаємодія з лікарськими засобами. При одночасному застосуванні Рофіки з іншими препаратами можлива їх взаємодія. Слід бути особливо уважним при застосуванні рофекоксибу з варфарином, метотрексатом, преднізолоном, оральними контрацептивами, антацидними препаратами або кетоконазолом.

Дети:

Протипоказаний дітям до 12 років. Безпечність і ефективність застосування препарату у дітей і підлітків віком до 12 років не вивчена.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують у пацієнтів старше 12 років незалежно від прийому їжі. При лікуванні больового синдрому та первинної дисменореї рекомендована доза Рофіки – 25 мг один раз на добу, наступні дози – 12,5 мг або 25 мг один раз на добу за необхідності. Максимальна добова доза – 25 мг. Лікування проводять до зникнення симптомів.Остеоартрити: рекомендована початкова доза 12,5 мг один раз на добу. Для деяких пацієнтів може бути корисним підвищення дози до 25 мг. Максимальна добова доза становить 25 мг. Призначають курс лікування до 4-6 тижнів.

Побочные действия:

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, застійна серцева недостатність, порушення мозкового та коронарного кровообігу.Алергічні реакції: ангіневротичний набряк, свербіж, висипання кропив’янка, набряк нижніх кінцівок.З боку ЦНС: сонливість, ослаблення швидкості мислення, запаморочення.З боку шлунково-кишкового тракту: печія, диспепсія, печія в епігастральній ділянці, нудота, афтозний стоматит, збільшення активності АЛТ, АСТ.Застосування у період вагітності та лактації. Препарат не застосовують вагітним і в період лактації.Застосування препарату в І і ІІ триместрах вагітності можливе лише в тих випадках, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.При необхідності застосування Рофіки в період лактації слід вирішити питання про припинення грудного годування.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці, при температурі не вище 25оС.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 4. По 4 таблетки у блистері; по 1 блистеру в коробці з картону.Таблетки № 30. По 10 таблеток у блистері; по 3 блистери в коробці з картону.Категорія  відпуску. За рецептом.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Адреса92, Сіпкот, Хосур – 635126, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Рофика
Производитель:Микро Лабс Лтд, Индия
Форма выпуска:Таблетки № 4. По 4 таблетки у блистері; по 1 блистеру в коробці з картону.Таблетки № 30. По 10 таблеток у блистері; по 3 блистери в коробці з картону.Категорія  відпуску. За рецептом.
Регистрационное удостоверение:№ UA/1702/01/02 от 18.08.2006. Приказ № 573 от 18.08.2006
МНН:Rofecoxib
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: рофекоксиб;одна таблетка містить 12,5 мг, 25 мг рофекоксибу;допоміжні речовини: таблетки 12,5 мг: целюлоза мікрокристалічна, лактоза (фарматоза DCL), натрію лаурилсульфат, примелоза, магнію стеарат;таблетки 25 мг: целюлоза мікрокристалічна, лактоза (фарматоза DCL), натрію лаурилсульфат, примелоза, магнію стеарат, заліза оксид жовтий;

Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.
Код АТХ:M01AH02 - Рофекоксиб
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Лечение синусита в домашних условиях
Как лечить синусит домаПрофилактика синусита в дом...
Реклама
Умственная работа помогает похудеть: эксперты
Интенсивное мышление и активность мозга могут увел...
ВОЗ: около 280 млн людей старше 60 лет страдают депрессией
По данным Всемирной организации здравоохранения (В...
Реклама