Ровален инструкция по применению

Ровален фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ровален таблетки, п/плен. обол., по 1500000 мо №16 (8х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0435/01/02 от 22.01.2009. Приказ № 31 от 22.01.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: spiramycin;1 таблетка містить спіраміцину 1 500 000 МО та 3 000 000 МО;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний прежелатинізований; гідроксипропілцелюлоза; натрію кроскармелоза; магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; целюлоза мікрокристалічна; оболонка: гіпромелоза; поліетиленгліколь 6000; титану діоксид (Е 171); вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

білі або майже білі круглі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 1 500 000 МО та білі або майже білі довгасті таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 3 000 000 МО. 

Производитель:

Виофар Лтд , Греция

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Макролиды. Спирамицин.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. До спіраміцину чутливі такі мікроорганізми: Streptococcus spp., метицилінчутливі стафілококи (Staphylococcus aureus – має помірну чутливість); Branhamella catarralis, Bordetella pertussis, Campylobacter spp., Corynebacterium diphtheriae, Coxiella spp., Chlamidia spp., Treponema spp., Leptospira spp., Actinomyces spp., Eubacterium spp., Porphyromonas spp., Mobiluncus spp., N. gonorrhoeae, N. Meningitidis, Ureaplasma urealyticum, Legionella pneumophila, Toxoplasma gondii. Помірно чутливі: Haemophilus influenzae, Bacteroides fragilis, Vibrio cholerae, Staphylococcus aureus.Резистентними до спіраміцину є: Enterobacteriaceae, Acinetobacter, Nocardia, Pseudomonas; метицилінрезистентні стафілококи. Активність спіраміцину відносно Toxoplasma gondii була доведена in vitro та in vivo.Через відсутність клінічних показань деякі різновиди бактерій у спектрі не зазначені.Спіраміцин проникає і накопичується у фагоцитах (нейтрофілах, моноцитах, перитонеальних і альвеолярних макрофагах). Ця властивість зумовлює ефективність спіраміцину у лікуванні інфекцій, спричинених внутрішньоклітинними збудниками.Спіраміцин діє бактеріостатично, порушуючи внутрішньоклітинний синтез білка.Фармакокінетика. Всмоктування. Абсорбція спіраміцину швидка, проте неповна, з великою варіабельністю (від 10 до 60 %).На ступінь всмоктування спіраміцину при його пероральному прийомі вживання їжі не впливає. Після прийому 6 млн. МО спіраміцину максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 1,5 - 3 години і становить 3,3 мкг/мл. Ступінь зв`язування з білками плазми становить 10 %. Період напіввиведення з плазми крові – приблизно 8 годин. Розподіл. Спіраміцин значною мірою потрапляє в легені (20 - 60 мкг/г), мигдалики (20 - 80 мкг/г), навколо носові пазухи (при їх запаленні) (75 - 110 мкг/г), кістки (5 - 100 мкг/г). Проникає в грудне молоко. Спіраміцин не проникає в спинномозкову рідину. На 10-й день після закінчення лікування спіраміцином у нирках, печінці і селезінці концентрація препарату утримується на рівні 5 – 7 мкг/г. Біотрансформація спіраміцину відбувається у печінці з утворенням хімічно неідентифікованих, але активних метаболітів. Виділення. Дуже значна кількість препарату виділяється з жовчю: рівень концентрації спіраміцину в жовчі у 15 - 40 разів вищий, ніж у сироватці крові. Спіраміцин у значній кількості виводиться з калом. Менше 10 % введеної дози виводиться із сечею.

Показания к применению:

Лікування інфекційних захворювань, спричинених чутливими до спіраміцину мікроорганізмами, таких як захворювання ЛОР-органів (синусит, тонзиліт, отит); бронхолегеневі захворювання (гострий бронхіт, загострення хронічного бронхіту, негоспітальна пневмонія, включаючи атипові пневмонії, спричинені Chlamidia, Муcoplasma, Legionella); інфекції шкіри (бешиха, вторинні інфіковані дерматози, абсцеси і флегмони); інфекції у стоматології; генітальні та урологічні негонококові інфекції (простатити, уретрити); захворювання, що передаються статевим шляхом (генітальний та екстрагенітальний хламідіоз; сифіліс; гонорея - у разі алергії на препарати пеніцилінового ряду); токсоплазмоз (включаючи токсоплазмоз вагітних). Профілактика менінгококового менінгіту в осіб, які мали контакт із хворими на менінгіт; профілактика рецидивуючого ревматизму в осіб, які мають алергію на пеніцилін.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до спіраміцину або до інших складових препарату. Період годування груддю.

Особенности применения:

Для хворих з порушенням функції нирок корекція дози не потрібна, оскільки виведення спіраміцину нирками становить менше 10 % від введеної кількості препарату.З огляду на поодинокі повідомлення про випадки гострого гемолізу у пацієнтів з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, не рекомендовано застосовувати спіраміцин цій категорії пацієнтів.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності Ровален призначають тільки у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.Спіраміцин виділяється в грудне молоко, тому на період лікування слід припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат не застосовують дітям з масою тіла менше 20 кг.

Способ применения и дозы:

Таблетки ковтають цілими, не розжовуючи та не подрібнюючи.Дорослим призначають 6 000 000 - 9 000 000 МО на добу внутрішньо, розподіливши дозу на 2 - 3 прийоми.Для профілактики менінгококових менінгітів призначають 3 000 000 МО кожні 12 годин протягом 5 днів.Дітям з масою тіла більше 20 кг і більше призначають із розрахунку 1 500 000 МО на кожні 10 кг маси тіла на добу в 2 - 3 прийоми. Для профілактики менінгококових менінгітів призначають 75 000 МО на 1 кг маси тіла кожні 12 годин протягом 5 днів.Тривалість лікування визначає лікар залежно від клінічної ситуації (в середньому 7 - 10 днів).

Передозировка:

Симптоми: нудота, блювання, діарея; з боку серцево-судинної системи можливо подовження інтервалу QT на ЕКГ.Лікування: промивання шлунка; симптоматична терапія. Специфічного антидоту не існує.

Побочные действия:

З боку травної системи: нудота, блювання, діарея; в окремих випадках – псевдомембранозний коліт.З боку серцево-судинної системи: можливе подовження інтервалу QT на ЕКГ.Алергічні реакції: висипи, свербіж, кропив'янка; дуже рідко – ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок.У поодиноких випадках – відхилення від норми показників функції печінки, гострий гемоліз; васкуліт, у тому числі пурпура Геноха-Шенляйна; тимчасова парестезія.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні Ровалену з препаратами, які містять комбінацію леводопи і карбідопи, спостерігалося зниження рівня леводопи у плазмі. Протипоказане одночасне застосування Ровалену з лікарськими засобами, які викликають тріпотіння і мерехтіння шлуночків: антиаритмічними засобами Іа класу (хінідин, гидрохинідин, дизопірамід), антиаритмічними засобами III класу (аміодарон, соталол, дофетилід, ібутилід). Не можна застосовувати Ровален одночасно з лікарськими засобами, які містять алкалоїди ріжків.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі 15 - 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки по 1 500 000 МО, № 16 (8 ´ 2) та по 3 000 000 МО, № 10 (10 ´ 1) у блістерах, у картонних упаковках.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняAthens, Greece76-A Ethnikis Antistaseos and Trifillias str., Acharne.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ровален
Производитель:Виофар Лтд , Греция
Форма выпуска: Таблетки по 1 500 000 МО, № 16 (8 ´ 2) та по 3 000 000 МО, № 10 (10 ´ 1) у блістерах, у картонних упаковках.
Регистрационное удостоверение:№ UA/0435/01/02 от 22.01.2009. Приказ № 31 от 22.01.2009
МНН:Spiramycin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: spiramycin;1 таблетка містить спіраміцину 1 500 000 МО та 3 000 000 МО;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний прежелатинізований; гідроксипропілцелюлоза; натрію кроскармелоза; магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; целюлоза мікрокристалічна; оболонка: гіпромелоза; поліетиленгліколь 6000; титану діоксид (Е 171); вода очищена.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Макролиды. Спирамицин.
Код АТХ:J01FA02 - Спирамицин
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Ученые объяснили, почему пожилым людям полезно пользоваться Интернетом
Интернет, как и любая другая технология, имеет вре...
Снижение уровня стресса повышает вероятность долголетия: исследование
Существуют два вида возраста, метрический и биолог...
Реклама