Рубитал Форте инструкция по применению

Рубитал Форте фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Рубитал Форте сироп 6 % с малин. по 125 г во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6776/01/01 от 23.07.2007. Приказ № 417 от 23.07.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

100 г сиропу містять 25,4 водного екстракту з 6 г кореня алтеї лікарської (Althaeae radix maceratio aq. (6:25,40)).допоміжні речовини: сироп малиновий (Sirupus rubi idaei), сахароза, бензоат натрію, спирт етиловий.

Основные физико-химические свойства:

В’язка, ледь опалесцююча рідина, від рожевого до світло коричневого кольору, з характерним малиновим запахом і смаком. Дозволяється присутність незначного осаду.

Производитель:

ГЕМИ, ПФП, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат містить водний екстракт із 6 частин кореня алтеї лікарської. Основними компонентами є слизові речовини, отримані з кореня алтеї, що характеризуються кислим середовищем. Препарат виявляє обволікаючу та пом’якшувальну дію на запалену та подразнену слизову облонку верхніх дихальних шляхів, гортані, горла, ротової порожнини та шлунка, спричинену сухим кашлем.Фармакологічний ефект водного екстракту кореня алтеї лікарської полягає у збільшенні секретування бронхіальних залоз, зниженні в'язкості мокротиння, полегшенні його відхаркування та полегшенні дихання. Слизові речовини, що містяться у корені алтеї, утворюють колоїдальні розчини, які вкривають слизову оболонку дихальних шляхів тонким захисним шаром, захищаючи її від несприятливої зовнішньої дії і сприяючи поновленню зруйнованих фрагментів. Крім того, завдяки обволікаючій дії слизу кореня алтеї на запалену слизову оболонку горла, гортані, зменшується подразнення периферичних кашльових рецепторів і внаслідок цього пом’якшується і послаблюється кашлевий рефлекс.Препарат містить натуральний малиновий сироп, що має додаткову м’яку жарознижувальну та потогінну дію, а також зменшує специфічний запах алтеї та покращує смак сиропу, що має велике значення у педіатрії. Фармакокінетіка.Слизові речовини, що містяться у корені алтеї, не розщеплюються і не всмоктуються у шлунково-кишковому тракті, вкриваючи слизову оболонку тонким захисним шаром та зменшуючи її подразнення. Вони утворюють також специфічний бар’єр для токсинів. У шлунку слиз кореня алтеї змінює свою тягучість залежно від кислоти шлункового соку. Тягучість слизових речовин, що містяться у корені алтеї лікарської, збільшується під впливом соляної кислоти шлунка.

Показания к применению:

Запальні захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються сухим кашлем (ларингіт, трахеїт,бронхіт, коклюш, езофагіт).

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Діти віком до 2-х років.

Особенности применения:

У зв’язку з вмістом у складі препарату бензоату натрію слід виявляти підвищену обережність під час призначення його пацієнтам з бронхіальною астмою. Через те, що препарат містить сахарозу, його слід обережно застосовувати хворим на цукровий діабет. 10 мл сиропу містять 5,8 г сахарози.Під час тривалого застосування (понад 3 тижні) препаратів, що містять слизові речовини кореня алтеї, може спостерігатися незначне зниження усмоктування вітамінів і мінеральних солей та інших сполук зі стравоходу.Дітям віком до 3-х років радять приймати препарат не більше 1 тижня у зв’язку з тим, що є ризик можливості зниження усмоктування вітамінів і мінеральних солей зі стравоходу внаслідок обволікаючої дії полісахаридів кореня алтеї.Вагітність і лактація.Немає даних про негативний вплив препарату на плід людини через відсутність відповідних досліджень. У період вагітності та годування груддю застосувати з урахуванням співвідношення ризик/користь.Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами.Немає даних про вплив препарату на психофізичні здібності людини.

Способ применения и дозы:

Діти від 2-ох до 6-ти років - ½ мірної склянки (5 мл) 2-3 рази на добу.Діти від 6-ти до12-ти років - ½ мірної склянки (5 мл) 3-4 рази на добу.Діти старше 12-ти років і дорослі - 1 мірна склянка (10 мл) 3-4 рази на добу.Курс лікування визначається індивідуально.

Передозировка:

Дотепер симптоми передозування препарату не описані.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з протизапальними засобами препарат пролонгує та підвищує їхню терапевтичну дію, зменшує вираженість побічних ефектів.

Срок годности:

Зберігати у закритому флаконі при температурі 15-25˚С у захищеному від світла та недоступному для дітей місці. 2 роки. Термін придатності після відкриття флакона – 28 діб. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Форма выпуска / упаковка:

По 125 г сиропу у флаконі з темного скла з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.По 125 г сиропу у флаконі з темного поліетилентерефталату /ПЕТ/ з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуСироп.Адресавул. Міцкевича 36, 05-480, Карчев, Польща Mickevicha str. 36, 05-480, Karchev, Poland
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Рубитал Форте
Производитель:ГЕМИ, ПФП, Польша
Форма выпуска: По 125 г сиропу у флаконі з темного скла з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.По 125 г сиропу у флаконі з темного поліетилентерефталату /ПЕТ/ з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6776/01/01 от 23.07.2007. Приказ № 417 от 23.07.2007
МНН:Althea root
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

100 г сиропу містять 25,4 водного екстракту з 6 г кореня алтеї лікарської (Althaeae radix maceratio aq. (6:25,40)).допоміжні речовини: сироп малиновий (Sirupus rubi idaei), сахароза, бензоат натрію, спирт етиловий.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.
Код АТХ:R05CA05 - Корень алтея
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама