Септиклин (Combined drugs) инструкция по применению

Септиклин фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Септиклин крем по 20 г в тубах

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

крем

Производитель:

Непосредственное производство: Фарма Синт Формулейшнс Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические и дезинфицирующие средства

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г крему містить 0,6 мг хлоргексидину глюконату розчину в перерахунку на хлоргексидину глюконат та 6 мг цетриміду;допоміжні речовини: натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), парафін білий м’який, цетомакрогол-1000, спирт цетостеариловий, парафін легкий рідкий, пропіленгліколь, вода очищена.

Лекарственная форма:

крем

Основные физико-химические свойства:

біла м`яка маса.

Производитель:

Фарма Синт Формулейшнс Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические и дезинфицирующие средства

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Септиклін – комбінований препарат.Ефективність препарату визначається його активними компонентами – хлоргексидином та цетримідом.Хлоргексидин є антисептиком, ефективним щодо широкого спектра бактерій, дріжджів, а також окремих грибів та вірусів. Особливу активність має у нейтральних або лужних умовах. Активність хлоргексидину знижується в присутності крові та інших рідин організму. Цетримід є четвертинним амонієвим антисептиком, активним щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій. Він не ефективний щодо бактеріальних спор, має нестійку протигрибкову активність, ефективний відносно окремих видів вірусів. Крем застосовується як дезінфекційний засіб при різноманітних ураженнях шкіри. Антибактеріальна дія крему виявляється через 15-30 секунд після нанесення і триває декілька годин.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Профілактика і лікування ускладнень інфекцій шкірного покриву в результаті ушкоджень: невеликих поранень, саден, мікротріщин, місць ужалення та укусів комах; для обробки шкірного покриву при піодерміях, трофічних виразках.

Противопоказания:

Гіперчутливість до хлоргексидину та цетриміду. Схильність до алергічних реакцій і алергічних захворювань, дерматит, вірусні захворювання шкіри.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

При тривалому застосуванні з лікувальною метою мазей, кремів та розчинів для зовнішнього застосування, що містять антибіотики, рекомендується періодично заміняти їх Септикліном з метою запобігання розвитку резистентності до збудників.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не застосовують вагітним. Не обробляти поверхню молочних залоз перед годуванням груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Препарат не застосовують дітям.

Способ применения и дозы:

Септиклін – антисептичний крем, призначений тільки для зовнішнього застосування.Крем наносять чистими руками на вражені зони та прилеглу поверхню здорової шкіри, розподіляючи рівномірним шаром і втираючи легкими рухами до повного всмоктування. Застосовують 1-3 рази на добу.Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від тяжкості захворювання та клінічної ефективності.

Передозировка:

При застосуванні препарату в рекомендованих дозах випадки передозування не відмічалися.Можливе посилення проявів побічних реакцій.

Побочные действия:

Печія, сухість та свербіж шкіри, дерматити, фотосенсибілізація; генералізовані реакції гіперчутливості до хлоргексидину.Можлива поява місцевих подразнень шкіри при підвищеній чутливості до цетриміду, що виникає, як правило, при довготривалому застосуванні препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат підвищує чутливість бактерій до левоміцетину, канаміцину сульфату, неоміцину сульфату, цефалоспоринів. Сумісний з препаратами, що включають катіонні групи (бензалконію хлорид, цетримонію бромід). Не рекомендується одночасне застосування з препаратами йоду. Препарат несумісний з детергентами, які включають аніонні групи, гуміарабік, з милом, лугами, натрію лаурилсульфатом, натрію карбоксиметилцелюлозою та альгінатом. Препарат посилює ефективність етанолу.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС. Не допускати заморожування.

Форма выпуска / упаковка:

Туби по 20 г.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Plot No. 18-22, sector 6-B, SIDCUL I.I.E., Ranipur, Haridwar, Uttarakhand, India.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.