Септофит Диет инструкция по применению

Септофит Диет фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Септофит Диет таблетки д/сос. по 0,1 мг №12 (12х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7058/01/01 от 17.09.2007. Приказ № 557 от 17.09.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить  уснінату натрію 0,1 мг;     допоміжні речовини: ментол, сорбітол, полівідон К-30, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

круглі плоскі таблетки білого кольору;

Производитель:

Здравле, АО, Сербия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Уснінова кислота виявляє антибактеріальні, антипротозойні, антивірусні, антипроліферативними і знеболювальні властивості. При застосуванні препарату в порожнині рота формується захисна плівка, яка вкриває механічні та інфекційні ушкодження. Таж сама плівка вкриває гортань і голосові зв’язки, таким чином препарат знімає болісні відчуття у горлі. Препарат також сприяє укріпленню ясен і помітно уповільнює розвиток пародонтозу. Уснінова кислота виявляє антибактеріальну активність до таких збудників: грампозитивні бактерії: Enteroccocus faecalis, Enteroccocus faecium, Staphylococcus aureus, Streptococcus mutans, Streptococcus pyogeness;аеробні бактерії: Bacteroides fragiles, Bacteroides brevis, Bacteroides thetalotaomicron, Bacteroides vulgatus, Clostridium perfingens, Propinobacterium canes;мікобактерії: M. aurum, M. avium, M. smegmatis, M. tuberculosis.Уснінова кислота виявляє противірусну активність відносно вірусів Herpes Simplex а також Епштейна-Бара.Фармакокінетика. Біодоступність уснінової кислоти становить приблизно 78 %, вона на 99 % зв’язується з білками плазми крові. Кліренс уснінової кислоти становить біля 12,2 мл/год./кг. Ментол є жиророзчинною сполукою. Він розщеплюється у печінці шляхом гидроксиляції. Продукти розпаду виводяться в основному з сечею, в меншому ступені з жовчю. 

Показания к применению:

місцеве антисептичне лікування інфекційно-запальних захворювань горла і ротової порожнини:фарингіт, ларингіт, тонзиліт; стоматит, парадонтоз;А також:для захисту слизової оболонки дихальних шляхів і її регенерації в тих місцях, де вона висушена, пошкоджена або інфікована;при сухості і подразненні слизової оболонки порожнини рота і носоглотки (вдихання сухого, недостатньо зволоженого повітря в приміщеннях під час опалювального періоду, в приміщеннях, оснащених кондиціонером; у разі порушення носового дихання, а також під час спортивних занять).симптоматичної терапії сухого кашлю при гострих і хронічних бронхітах і бронхіальної астми складі комплексної терапії; підвищеному навантаженні на голосові зв'язки; для зміцнення ясен; при неприємному запаху з рота.Профілактика сезонних захворювань та інфекцій до та після оперативних втручань в області рота та горла.

Противопоказания:

Гіперчутливість до діючої речовини або будь-якої з допоміжних речовин. Дитячий вік до 4 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Препарат не застосовують дітям, молодше 4 років через форму випуску та ризик аспірації.Немає даних щодо застосовування препарату в період вагітності та під час годування груддю.Септофіт не впливає на виконання робіт, що потребують підвищеної уваги (керування автотранспортом і робота з механізмами, що рухаються).Вміст сорбітолу – 1136,9 мг.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Таблетки Септофіт не розжовують і не запивають. Тримають в роті до повного розсмоктування.Рекомендовані дози для дорослих та дітей старше 12 років:4 – 6 таблеток на добу кожні 4-6 годин. Для дітей від 4 до 12 років:До 4 таблеток на добу кожні 6 годин. Після усунення симптомів захворювання Септофіт рекомендовано приймати ще 2–3 дні в цілях досягнення стійкого терапевтичного ефекту.Зважаючи на добру переносимість лікарського засобу Септофіт можна тривалий час, але якщо після 5 діб застосування стан хворого не поліпшився, слід переглянути тактику лікування.Профілактика: - з метою сезонної профілактики респіраторних захворювань у вказаних вище дозах. - для захисту дихальних шляхів або голосових зв’язок при підвищеному навантаженні на них препарат Септофіт слід приймати по 1 таблетці 1-2 рази на день, даючи їм поволі розчинитися в роті, не перевищуючи при цьому максимальної добової дози.

Передозировка:

Немає даних про випадки передозування препарату.

Побочные действия:

Зазвичай препарат зазвичай переноситься добре, повідомлень про побічні дії не було. Можливий розвиток реакцій гіперчутливості.

Лекарственное взаимодействие:

Даних про взаємодію з лікарськими засобами немає.

Срок годности:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в місцях, недоступних для дітейНе застосовувати після закінчення терміну придатності, зазаначеного на упаковці!Термін придатності – 2 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 12 або 36 таблеток в упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки для смоктання. АдресаВул. Влайкова 199, 16000 Лесковац, Сербія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R02AA20:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама