Шоколакс инструкция по применению

Шоколакс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Шоколакс таблетки жев. по 12 мг №12 (6х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10844/01/01 от 30.07.2010. Приказ № 643 от 30.07.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча(і) речовина(и): кальцієві солі сенозидів А та В (20 %);1 таблетка містить 12 мг кальцієвих солей сенозидів А та В (20 %);допоміжні речовини: шоколадна маса.

Производитель:

Ментолатум Австралазия Пти Лтд, Австралия

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные контактные средства. Гликозиды кассии (сенны).

Показания к применению:

Для короткотривалого застосування у випадках епізодичного запору.

Противопоказания:

Пацієнти з відомою підвищеною чутливістю до сени не повинні застосовувати лікарський засіб.Не застосовувати у випадках непрохідності, при стенозі, атонії кишечника, апендициту, запальних хвороб товстої кишки (наприклад хвороба Крона, виразковий коліт); біль в животі невідомої етіології; тяжкі стани зневоднення з порушенням водно-електролітної рівноваги, геморой, тріщина прямої кишки, вагітність.Не рекомендовано у випадках ілеостомії та колостомії.Не рекомендовано для застосування дітям віком до 6 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Пацієнти, які приймають глікозиди, антиаритмічні лікарські засоби, лікарські засоби, що подовжують інтервал QT, діуретики, адренокортикостероїди або лакрицю (солодкий корінь), - повинні проконсультуватись з лікарем перед прийомом проносних засобів. Як і всі проносні засоби, Шоколакс® не повинні приймати, не порадившись з лікарем, пацієнти, схильні до можливого утворення масивних твердих калових конгломератів, самостійний вихід яких може стати проблематичним, та не виявлені гострі або стійкі шлунково-кишкові розлади, наприклад біль у животі, нудота та блювання, оскільки ці симптоми є ознаками потенційного або вже існуючого кишкового блокування (непрохідність кишечника).Якщо потреба в проносних засобах виникає кожного дня, потрібно дослідити причину запору. Слід уникати довготривалого застосування проносних засобів. Застування цих засобів довше, ніж 1–2 тижні, потребує медичного нагляду. Якщо стимулюючі проносні засоби використовувати довше призначеного періоду лікування, це може призвести до залежності, яка вимагатиме підвищування кількості лікарського засобу для розслаблення прямої кишки з погіршенням її функції та загостренням запору.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності застосовувати препарат протипоказано.Застосовувати під час годування груддю не рекомендовано оскільки достатньо не вивчена здатність метаболітів препарату потрапляти у грудне молоко.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних.

Дети:

Не застосовувати дітям віком до 6 років.

Способ применения и дозы:

Препарат призначають за необхідності у випадках епізодичних запорів та курсового лікування не передбачено.Приймають зазвичай перед сном у наступних дозах:діти 6-12 років: 1-2 таблетки;дорослі та діти віком від 12 років: 1-3 таблетки.Не рекомендовано для дітей віком до 6 років.Немає вказівок щодо зміни дозування для людей похилого віку.

Передозировка:

Основні симптоми – спазми кишечника, сильна діарея з наступним зневодненням з порушенням водно-електролітної рівноваги. Лікування повинне бути підтримуючим з великою кількістю води. Електроліти, особливо калій, слід контролювати. Це особливо важливо для людей похилого віку та молодих людей.

Побочные действия:

Реакції гіперчутливості (свербіж, кропив’янка, локальна або генералізована екзантема) можуть траплятись дуже рідко. Дуже рідко можливий біль у животі і спазми та рідкі випорожнення, особливо у пацієнтів з подразненою прямою кишкою. Але ці симптоми можуть з’являтись, в основному, як наслідок передозування. В таких випадках дозу потрібно знизити. Тривале часте застосування може призвести до порушення водного балансу та електролітного метаболізму. Діарея може викликати дефіцит калію, що, в свою чергу, може спричинити серцеві порушення та м’язову астенію, особливо коли одночасно приймають серцеві глікозиди, діуретики, адренокортикостероїди або солодкий корінь.Тривале часте застосування може призвести до альбумінурії та гематурії. Крім того, тривале застосування може викликати пігментацію кишкової слизової оболонки (pseudomelanosis coli), яка проходить, як тільки пацієнт припинить приймати засіб. Під час лікування може спостерігатись зміна кольору сечі – жовта, та червоно-коричнева (в залежності від рН) за рахунок метаболітів, які клінічно незначущі.

Лекарственное взаимодействие:

Абсорбція перорально призначених лікарських засобів може зменшуватись.Гіпокаліємія, яка може виникнуть у результаті довготривалого використання проносного засобу, посилює дію серцевих глікозидів, може негативно впливати на дію антиаритмічних лікарських засобів, а також на дію препаратів, які призначають з метою повернення до синусового ритму (наприклад, хінідин), і з лікарськими засобами, які подовжують інтервал QT. Одночасне застосування з іншими лікарськими засобами, які стимулюють гіпокаліємію (наприклад, діуретики, адренокортикостероїди та солодкий корінь /лакриця/), може посилити електролітний дисбаланс.

Срок годности:

30 місяців.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки жувальні № 6, № 12, № 24 або № 48; по 6 квадратних таблеток в шоколадній плитці з насічками для поділу; по 1, 2, 4 або 8 плиток, кожна в саше, разом з інструкцією в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявникаФВ Медикел ЛЛП, 31 Мілндеві роуд, Страсблайн, Глазго G63 9EW, Шотландія, Великобританія/ FW Medical LLP, 31 Milndavie Road, Strathblane, Glasgow G63 9EW, Scotland, United Kingdom.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Шоколакс
Производитель:Ментолатум Австралазия Пти Лтд, Австралия
Форма выпуска:Таблетки жувальні № 6, № 12, № 24 або № 48; по 6 квадратних таблеток в шоколадній плитці з насічками для поділу; по 1, 2, 4 або 8 плиток, кожна в саше, разом з інструкцією в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10844/01/01 от 30.07.2010. Приказ № 643 от 30.07.2010
МНН:Senna glycosides
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча(і) речовина(и): кальцієві солі сенозидів А та В (20 %);1 таблетка містить 12 мг кальцієвих солей сенозидів А та В (20 %);допоміжні речовини: шоколадна маса.

Фармакологическая группа:Слабительные контактные средства. Гликозиды кассии (сенны).
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Острый синусит
Причины развития острого синусита и факторы рискаО...
Гастрит
Что такое гастритКлассификацияВиды инфекционного г...
Реклама
Атеросклеротические бляшки формируются не только из-за неправильного образа жизни: врачи
Атеросклероз — это более сложное состояние, что на...
Как укрепить мышцы ног, чтобы уменьшить боль в колене
Боль в колене может быть вызвана различными причин...
Реклама