Синестрол-Биофарма инструкция по применению

Синестрол-Биофарма фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Синестрол-Биофарма раствор д/ин., масл. 0,1 % по 1 мл в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3618/01/01 от 24.06.2015. Приказ № 373 от 24.06.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: hexestrolе;1 мл препарату містить гексестрол у перерахуванні на суху речовину 1 мг або 20 мг; допоміжна речовина: олія оливкова рафінована.

Производитель:

Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны половых желез и препараты, применяемые при патологии половой сферы. Эстрогены.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Гексестрол – синтетичний естрогенний препарат нестероїдної будови, похідне стильбену. За естрогенною активностю рівноцінний з природним естрогеном. Проявляє специфічну естрогенну дію: активізує процеси проліферації ендометрія, стимулює розвиток матки і вторинних жіночих статевих ознак при їх недорозвитку, пом'якшує та усуває загальні розлади, що виникають в організмі жінки у зв'язку з недостатністю функції статевих залоз під час клімактеричного періоду або після гінекологічних операцій, запобігає розвитку остеопорозу.Фармакокінетика. Абсорбція – висока, характерний ефект первинного проходження через печінку. Виводиться нирками.

Показания к применению:

Застосовувати при:гіпогеніталізмі, пов'язаному з недостатньою функцією яєчників;первинній і вторинній аменореї, олігоменореї, дисменореї;гіпоплазії статевих органів;клімактеричних розладах;раку молочної залози у жінок віком від 60 років (у складі комплексної терапії);раку передміхурової залози у чоловіків (у складі комплексної терапії).

Противопоказания:

Захворювання печінки та нирок, мастопатія, ендометріоз, маткові кровотечі, злоякісні та доброякісні новоутворення у жінок віком до 60 років, захворювання, пов'язані з підвищеним рівнем згортанням крові, різні форми гіперестрогенії, цукровий діабет. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Способ применения и дозы:

Застосовувати дорослим. Перед використанням ампулу з препаратом злегка підігріти на водяній бані (до 30-40 °С). У разі випадання кристалів ампулу нагріти на киплячій водяній бані до повного їх розчинення. Вводити внутрішньом'язово. При гіпогеніталізмі, пов'язаному з недостатньою функцією яєчників та різко недорозвинутій матці – по 1-2 мг щоденно протягом 4-6 тижнів і більше (застосовувати 0,1 % розчин). При вторинній аменореї – по 1-2 мг на добу протягом 15-20 днів. При гіпоолігоменореї – по 1 мг внутрішньом'язово щоденно чи через день протягом першої половини міжменструального періоду. Найвища доза для внутрішньом'язового введення: разова – 2 мг (2 мл) 0,1 % розчину, добова – 3 мг (3 мл) 0,1 % розчину.При раку молочної залози жінкам віком від 60 років застосовувати 2 % розчин – по 1 мл (20 мг) щоденно, потім поступово збільшувати добову дозу до 5 мл (100 мг). Шляхом ретельного спостереження встановлювати оптимальну дозу, яку вводити протягом тривалого часу. При раку передміхурової залози щоденно по 3-4 мл (60-80 мг) 2 % розчину протягом 2 місяців, потім по 0,5-1 мл (10-20 мг) 2 % розчину на добу. Загальна доза та тривалість лікування залежать від змін у передміхуровій залозі, наявності чи відсутності метастазів, загального стану та ступеня фемінізації.При лікуванні злоякісних новоутворень найвища доза для внутрішньом'язового введення: разова – 3 мл (60 мг) 2 % розчину, добова – 5 мл (100 мг) 2 % розчину.Діти. Препарат не застосовувати дітям.

Передозировка:

Не досліджувалося.

Побочные действия:

З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, метеоризм, холестаз, гепатит, панкреатит.З боку обміну речовин: при застосуванні великих доз можливі периферичні набряки.З боку нервової системи: в окремих випадках можливі запаморочення, головний біль.З боку імунної системи: можливі реакції гіперчутливості.З боку серцево-судинної системи:З боку ендокринної системи: у жінок: надмірна проліферація ендометрія та кровотечі, болючість, чутливість та збільшення розмірів молочних залоз, пухлини молочних залоз, підвищення лібідо; фемінізація у чоловіків (зменшення лібідо, набухання молочних залоз, пігментація сосків, зменшення розмірів яєчок).З боку органів зору: непереносимість контактних лінз.Зміни у місці введення: можливі реакції у місці введення, включаючи біль та припухлість.Термін придатності.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Лекарственное взаимодействие:

Антиестрогенні засоби (клімофен), що необхідно застосовувати для лікування безпліддя, здатні блокувати естрогенні рецептори та послаблювати дію естрогенів. Фолієва кислота і препарати щитовидної залози посилюють дію гексестролу. Гексестрол посилює ефективність гіполіпідемічних та антиаритмічних лікарських засобів; ослаблює ефекти чоловічих статевих гормонів, діуретиків, антикоагулянтів.Особливості застосування. Застосування препарату проводити під ретельним наглядом лікаря. Довготривале застосування може призвести до розвитку маткових кровотеч, гіперплазії ендометрія, розвитку пухлин ендометрія. З обережністю препарат застосовувати пацієнтам з сімейною гіперліпопротеїнемією, панкреатитом, захворюваннями жовчного міхура (особливо холелітіазом), жовтяницею під час попередньої вагітності в анамнезі, печінковою порфірією, лейкоміомою, гіперкальціємією, асоційованою з метастазами раку молочної залози у кістці. При лікуванні раку молочної та передміхурової залози: особлива обережність необхідна при застосуванні препарату пацієнтам із захворюваннями коронарних та церебральних судин, активним тромбофлебітом і тромбоемболічними захворюваннями, оскільки високі дози естрогенів підвищують ризик розвитку інфаркту міокарда, тромбоемболії легеневих судин та тромбофлебіту.Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний у період вагітності. На період лікування слід припинити годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не досліджувалася, але слід враховувати можливість розвитку побічних реакцій з боку нервової системи (запаморочення).

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьПрепарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G03CB:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Синестрол-Биофарма
Производитель:Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина
Регистрационное удостоверение:№ UA/3618/01/01 от 24.06.2015. Приказ № 373 от 24.06.2015
МНН:Hexestrol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: hexestrolе;1 мл препарату містить гексестрол у перерахуванні на суху речовину 1 мг або 20 мг; допоміжна речовина: олія оливкова рафінована.

Фармакологическая группа:Гормоны половых желез и препараты, применяемые при патологии половой сферы. Эстрогены.
Код АТХ:G03CB - Простые препараты синтетических эстрогенов
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама