Сироп От Кашля Др Тайсса С Экстрактом Плюща инструкция по применению

Сироп От Кашля Др Тайсса С Экстрактом Плюща фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Сироп От Кашля Др Тайсса С Экстрактом Плюща сироп по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15367/01/01 от 15.08.2016. Приказ № 836 от 15.08.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: сухий екстракт з листя плюща (Hedera helix L. folium);100 мл сиропу містять 154 мг сухого екстракту з листя плюща (Hedera helix L. folium) (4 - 8:1), екстрагент: етанол 30 % (м/м); допоміжні речовини: калію сорбат, гідроксіетилцелюлоза, ароматизатор чорної смородини, мальтит рідкий, кислота лимонна безводна, вода очищена.

Производитель:

Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Сироп від кашлю Др. Тайсса з екстрактом плюща – це препарат рослинного походження, містить глікозидні сапоніни, що зумовлюють протикашльову, відхаркувальну, спазмолітичну та протимікробну дії. Зменшує в’язкість мокротиння, полегшує його відходження. Механізм дії невідомий.Фармакокінетика. Фармакокінетичні дослідження не проводилися.

Показания к применению:

Застосовується як відхаркувальний засіб при продуктивному кашлі. Симптоматичне лікування кашлю при інфекційно-запальних захворюваннях дихальних шляхів.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до активної речовини, рослин родини аралієвих чи будь-якої з допоміжних речовин.Дитячий вік до 2 років (через ризик посилення респіраторних симптомів).

Особенности применения:

Тривалий чи рецидивуючий кашель у дітей віком від 2 до 4 років вимагає медичного діагностування перед лікуванням.Якщо з’явиться задишка, гарячка чи гнійне мокротиння, потрібно звернутися за консультацією до лікаря.Супутнє застосування засобів від кашлю, таких як кодеїн чи декстрометорфан, не рекомендоване без медичної консультації.Рекомендовано бути обережним пацієнтам з гастритом чи виразковою хворобою шлунка.Сироп від кашлю Др. Тайсса з екстрактом плюща містить мальтит рідкий. 10 мл сиропу містять 4 г мальтиту рідкого, що відповідає близько 0,3 хлібної одиниці. На це важливо зважати людям, що страждають на цукровий діабет. Калорійність складає 2,3 ккал/г мальтиту рідкого.Мальтит рідкий може мати легкий проносний ефект.Пацієнтам з рідкісними спадковими проблемами непереносимості фруктози не слід приймати цей лікарський засіб.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Через відсутність даних досліджень цей препарат не слід приймати у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Про будь-який вплив препарату на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не повідомлялося.

Дети:

Не застосовувати дітям віком до 2 років.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям віком від 12 років приймати внутрішньо по 15 мл 3 рази на день (що відповідає денній дозі 69,30 мг сухого екстракту з листя плюща); дітям віком від 6 до 12 років – по 15 мл 2 рази на день (що відповідає денній дозі 46,20 мг сухого екстракту з листя плюща); дітям віком від 2 до 6 років – по 10 мл 2 рази на день (що відповідає денній дозі 30,80 мг сухого екстракту з листя плюща).Для правильного дозування слід використовувати мірний стаканчик.Через відсутність даних щодо пацієнтів з нирковою та/або печінковою недостатністю рекомендації з дозування не є можливими. Необхідно проконсультуватися із лікарем, перш ніж приймати Сироп від кашлю Др. Тайсса з екстрактом плюща. Сироп від кашлю Др. Тайсса з екстрактом плюща приймати нерозведеним, рекомендовано запивати достатньою кількістю води чи теплих напоїв без вмісту кофеїну.Якщо симптоми присутні довше, ніж протягом одного тижня застосування даного препарату, потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

Передозировка:

Прийом доз, що перевищують рекомендовані, може викликати нудоту, блювання, діарею чи тривожне збудження. Лікування симптоматичне. Повідомлялося про один випадок з 4-річною дитиною після випадкового прийому 1,8 г листя плюща (що відповідає 195 мл Сиропу від кашлю Др. Тайсса з екстрактом плюща), при якому спостерігалися агресивність та діарея.

Побочные действия:

Оцінка шкідливих випадків відповідно до такої класифікації частоти:дуже поширені (≥ 1 із 10),поширені (≥ 1 зі 100 до < 1 із 10),непоширені (≥ 1 із 1000 до < 1 зі 100),рідкісні (≥ 1 із 10000 до < 1 із 1000),дуже рідкісні (< 1 із 10000),невідомі (не можуть бути оцінені на основі наявних даних).Поширені: шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, діарея, біль у животі).Непоширені: порушення імунної системи: алергічні реакції на шкірі (кропив’янка, висип на шкірі, купероз) і системні алергічні реакції, такі як диспное та набряк Квінке. Якщо виникають інші побічні реакції, не згадані вище, слід звернутися за консультацією до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Повідомлень про те, що Сироп від кашлю Др. Тайсса з екстрактом плюща впливає на ефективність інших лікарських засобів, не надходило. Досліджень взаємодії не проводилося.

Срок годности:

3 роки.Термін придатності після першого відкриття флакона – 6 тижнів.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл або по 250 мл сиропу у скляному флаконі; по 1 флакону з мірним стаканчиком з поліпропілену у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA12:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Сироп От Кашля Др Тайсса С Экстрактом Плюща
Производитель:Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Германия
Форма выпуска:По 100 мл або по 250 мл сиропу у скляному флаконі; по 1 флакону з мірним стаканчиком з поліпропілену у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/15367/01/01 от 15.08.2016. Приказ № 836 от 15.08.2016
МНН:Hederae helicis folium
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: сухий екстракт з листя плюща (Hedera helix L. folium);100 мл сиропу містять 154 мг сухого екстракту з листя плюща (Hedera helix L. folium) (4 - 8:1), екстрагент: етанол 30 % (м/м); допоміжні речовини: калію сорбат, гідроксіетилцелюлоза, ароматизатор чорної смородини, мальтит рідкий, кислота лимонна безводна, вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.
Код АТХ:R05CA12 - Плюща листья
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама