Сироп От Кашля Пульмо инструкция по применению

Сироп От Кашля Пульмо фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Сироп От Кашля Пульмо сироп, 1,5 мг/мл по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/16024/01/01 от 12.06.2017. Приказ № 651 от 12.06.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: бутамірату цитрат;1 мл сиропу містить бутамірату цитрату 1,5 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), гліцерин, сахарин натрію, кислота бензойна (Е 210), ванілін, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.

Производитель:

Вертекс, ФФ,ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Неопіатний протикашльовий засіб з центральною дією. Активним інгредієнтом препарату є бутамірату цитрат, який пригнічує кашель і за своєю структурою та фармакологічною дією відрізняється від алкалоїдів опію. Вважається, що ця субстанція діє на центральну нервову систему. Бутамірату цитрат спричиняє неспецифічний антихолінергічний та бронхоспазмолітичний ефект, що покращує функцію дихання. Сироп від кашлю ПУЛЬМО не спричиняє звикання або залежності.Бутамірату цитрат має широкий терапевтичний діапазон, тому Сироп від кашлю ПУЛЬМО добре переноситься навіть у високих дозах і добре підходить як засіб для усунення кашлю у дорослих та дітей.Фармакокінетика.Бутамірат швидко абсорбується і надалі повністю гідролізується до 2-фенілмасляної кислоти та діетиламіноетоксіетанолу. Вплив їжі на біодоступність не підтверджений. Лінійна залежність між біодоступністю і дозою невідома.2-фенілмасляна кислота та діетиламіноетоксіетанол мають протикашльову активність.Метаболіти виводяться головним чином нирками. Період напіввиведення – від 6 до 26 годин (максимальна величина – 41 година). Немає доказів впливу порушень функцій печінки і нирок на фармакокінетичні параметри бутамірату.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування кашлю (в тому числі сухого) різного походження.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активної або допоміжних речовин препарату.

Особенности применения:

Через те що бутамірат пригнічує кашльовий рефлекс, потрібно уникати одночасного застосування відхаркувальних засобів, оскільки це може призводити до застою слизу у дихальних шляхах, що збільшує ризик бронхоспазму та інфікування дихальних шляхів.Сироп містить підсолоджувачі – сахарин натрію та сорбіт, і його можна призначати хворим на цукровий діабет. Не слід застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози.Якщо кашель триває більше 7 днів, то потрібно звернутись до лікаря.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпеку при застосуванні препарату в період вагітності та годування груддю не оцінювали у спеціальних дослідженнях. Не слід застосовувати Сироп від кашлю ПУЛЬМО протягом перших трьох місяців вагітності. В інші періоди вагітності препарат можна застосовувати тільки за призначенням лікаря у разі наявності прямих показань для такого лікування.Невідомо, чи потрапляє активна субстанція та/або її метаболіти у грудне молоко. З міркувань безпеки потрібно ретельно зважувати переваги та ризики застосування препарату під час годування груддю. Застосування препарату у період годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Сироп від кашлю ПУЛЬМО може викликати сонливість. Тому потрібно дотримуватись обережності при керуванні автомобілем або при виконанні іншої роботи, що вимагає пильності (наприклад при керуванні механічними засобами).

Дети:

Препарат застосовують дітям віком від 3 років.Дітям віком до 3 років рекомендовано застосовувати бутамірату цитрат в іншій лікарській формі (краплі оральні, розчин).

Способ применения и дозы:

Діти віком від 3 до 6 років: по 5 мл (1 мірна ложка) 3 рази на добу; діти віком від 6 до 12 років: по 10 мл (2 мірні ложки) 3 рази на добу;діти віком від 12 до 18 років: по 15 мл (3 мірні ложки) 3 рази на добу.Дорослі: по 15 мл (3 мірні ложки) 4 рази на добу.Мірну ложку потрібно вимити та висушити після кожного використання та після використання іншою людиною.Максимальний курс лікування без призначення лікаря не повинен перевищувати 1 тиждень.Препарат застосовують за 30 хвилин до прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю води.

Передозировка:

Передозування препарату може спричинити такі симптоми: сонливість, нудоту, блювання, діарею, запаморочення та артеріальну гіпотензію.Потрібно вжити звичайних заходів невідкладної допомоги: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, контроль життєво важливих функцій організму, симптоматичне лікування. Специфічного антидоту немає.

Побочные действия:

З боку нервової системи: сонливість.З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, діарея.З боку імунної системи: анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, шкірні висипання, кропив’янка, свербіж.У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Уникати одночасного застосування відхаркувальних засобів.

Срок годности:

2 роки від дати виробництва препарату в упаковці in bulk.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл у флаконі з ложкою мірною у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05DB13:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Сироп От Кашля Пульмо
Производитель:Вертекс, ФФ,ООО, Украина
Форма выпуска: По 100 мл у флаконі з ложкою мірною у коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/16024/01/01 от 12.06.2017. Приказ № 651 от 12.06.2017
МНН:Butamirate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: бутамірату цитрат;1 мл сиропу містить бутамірату цитрату 1,5 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), гліцерин, сахарин натрію, кислота бензойна (Е 210), ванілін, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.
Код АТХ:R05DB13 - Бутамират
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
В каком возрасте не стоит делать лазерную коррекцию зрения
Лазерная коррекция зрения, также известная как реф...
3 продукта, которые помогут убить клетки опухоли
Некоторые продукты могут обладать антиканцерогенны...
Реклама