Соледум Для Детей инструкция по применению

Соледум Для Детей фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Соледум Для Детей капсулы гастрорезист. мягк. по 100 мг №20 (20х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15105/01/02 от 04.05.2016. Приказ № 406 от 04.05.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: cineole;1 гастрорезистентна капсула м’яка містить 100 мг цинеолу;допоміжні речовини:вміст капсули: тригліцериди середнього ланцюга;оболонка капсули: желатин, гліцерин (85 %); сорбіту розчин, що не кристалізується (E 420);плівкове покриття: етилцелюлоза; амонію гідроксид; тригліцериди середнього ланцюга; кислота олеїнова; натрію альгінат; кислота стеаринова; віск канделільский.

Производитель:

Касселла-мед ГмбХ & Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Експекторанти.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Соледум для дітей – протизапальний та муколітичний лікарський засіб, що застосовується для додаткової терапії захворювань дихальних шляхів.Цинеол – основна складова евкаліптової олії. Він стимулює відхаркування та секрецію, а також має слабку гіперемічну та місцеву знеболювальну дію. В клінічних дослідженнях було продемонстровано посилення мукоциліарного кліренсу при прийомі цинеолу в діапазоні терапевтичних доз. Вважається, що відхаркувальна дія пов’язана з позитивним впливом на такі суб’єктивні параметри, як мокротиння та задишка. Крім того, відмічалася слабка спазмолітична дія цинеолу. В дослідженнях in vitro було виявлено пригнічення продукування лейкотрієну В4 в моноцитах та пригнічення інших запальних медіаторів. Гіперреактивність бронхів була зниженою.Фармакокінетика.Дані стосовно метаболізму цинеолу були отримані лише з експериментів на тваринах. У кролів цинеол метаболізується до 2- та 3-гідрокси-цинеол-глюкуроніду. Дані стосовно біологічної ефективності метаболітів відсутні. Цинеол в значній кількості всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Цинеол виводиться частково з повітрям, що видихається легенями і частково нирками після печінкового метаболізму. У гризунів високі дози викликають індукцію мікросомальних ферментів.

Показания к применению:

У комплексному лікуванні симптомів бронхіту та вірусних інфекцій дихальних шляхів.Супутня терапія хронічних та запальних захворювань дихальних шляхів (наприклад придаткових пазух носа).

Противопоказания:

Соледум для дітей протипоказаний особам із встановленою підвищеною чутливістю до діючої речовини цинеолу або до будь-якої з допоміжних речовин препарату, у випадку захворювання на коклюш, несправжній круп та дітям віком до 2 років.

Особенности применения:

Соледум для дітей слід з особливою обережністю застосовувати у випадку будь-якого захворювання, яке супроводжується вираженою підвищеною чутливістю дихальних шляхів. У пацієнтів з бронхіальною астмою терапія препаратом Соледум для дітей має проводитися лише під наглядом лікаря.Соледум для дітей не слід застосовувати хворим із рідкісною вродженою непереносимістю фруктози.Якщо симптоми захворювання тривають більше одного тижня, а також при появі ядухи, пропасниці та гнійного або кривавого мокротиння слід негайно звернутися до лікаря.Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат застосовують дітям від 2 до 12 років.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Препарат застосовують дітям від 2 до 12 років.

Способ применения и дозы:

Капсули Соледум для дітей слід ковтати цілими, запиваючи достатньою кількістю рідини помірної температури (бажано однією склянкою [200 мл] питної води), приблизно за 30 хвилин до прийому їжі. Пацієнтам із підвищеною чутливістю шлунка рекомендується застосовувати препарат Соледум для дітей під час прийому їжі.Тривалість терапії залежить від характеру, тяжкості та перебігу захворювання.Для пацієнтів, хворих на цукровий діабет, слід враховувати, що одна капсула Соледум для дітей еквівалентна 0,0013 хлібної одиниці.

Вік Разова доза Загальна добова дозаДіти віком від 8 до 12 років (приблизно 25-43 кг) 1 капсула (еквівалентно 100 мг цинеолу) 3 капсули (еквівалентно 300 мг цинеолу)Діти віком від 2 до 8 років (приблизно 13-24 кг) 1 капсула (еквівалентно 100 мг цинеолу) 3 капсули (еквівалентно 300 мг цинеолу)

Дітям віком від 2 до 12 років приймати по 1 капсулі 3 рази на добу.Діти.Через відсутність достатньої кількості наукових даних щодо застосування препарату Соледум для дітей віком до 8 років лікування слід проводити під наглядом лікаря.

Передозировка:

Немає конкретних даних стосовно цинеолу. При інтоксикації високими дозами евкаліптової олії невідомого ступеня чистоти (середня летальна доза при пероральному застосуванні 20 г) виникають порушення з боку нервової системи, такі як: сплутаність свідомості, втомлюваність, слабкість у кінцівках, міоз та, у більш тяжких випадках, кома і порушення з боку дихальної системи.Очікуєтеся швидка регресія симптомів та повернення до початкового стану, що зумовлено швидким виведенням речовини з організму. Лікування отруєння препаратом Соледум для дітей проводять залежно від ступеня, перебігу та ознак захворювання в кожному індивідуальному випадку.

Побочные действия:

Побічні реакції наведено далі відповідно до частоти виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000), частота невідома (не може бути встановлена за наявними даними).Нечасто можуть виникати порушення з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, діарея). Повідомлялося про рідкі випадки реакцій підвищеної чутливості (набряк обличчя, свербіж, ядуха, кашель) та дисфагія.При появі перших ознак будь-якої реакції підвищеної чутливості лікування препаратом Соледум для дітей слід негайно припинити.

Лекарственное взаимодействие:

В експериментах на тваринах цинеол стимулював метаболізм ферментів печінки. З цієї причини високі дози цинеолу можуть зменшити ефективність та/або тривалість дії інших лікарських засобів. Однак у людей при належному застосуванні цинеолу такої дії не спостерігалося.

Срок годности:

36 місяців.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 °C в оригінальній упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.По 25 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 2 або 4 блістери в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Заявник

Касселла-мед ГмбХ & Ко. КГ/Cassella-med GmbH & Co. KG.Місцезнаходження заявника.Гереонсмюленгассе 1, 50670 Кельн, Німеччина/Gereonsmühlengasse 1, 50670 Köln, Germany.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA13:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Соледум Для Детей
Производитель:Касселла-мед ГмбХ & Ко. КГ, Германия
Форма выпуска:По 20 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.По 25 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 2 або 4 блістери в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/15105/01/02 от 04.05.2016. Приказ № 406 от 04.05.2016
МНН:Cineole
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: cineole;1 гастрорезистентна капсула м’яка містить 100 мг цинеолу;допоміжні речовини:вміст капсули: тригліцериди середнього ланцюга;оболонка капсули: желатин, гліцерин (85 %); сорбіту розчин, що не кристалізується (E 420);плівкове покриття: етилцелюлоза; амонію гідроксид; тригліцериди середнього ланцюга; кислота олеїнова; натрію альгінат; кислота стеаринова; віск канделільский.

Фармакологическая группа:Експекторанти.
Код АТХ:R05CA13 - Цинеол
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Почему бананы следует включать в свой ежедневный рацион
Бананы не только вкусны, но и полезны. Они богаты ...
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Реклама