Сорбентогель Беби (Mono) инструкция по применению

Сорбентогель Беби фото, инструкция
Дозировка:
Сорбентогель Беби гель ор., 0,7 г/г по 10 г в саше №10
Производитель:
Фарм. группа:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Вертекс, ФФ,ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Энтеросорбенты

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: гідрогель метилкремнієвої кислоти;1 г препарату містить гідрогелю метилкремнієвої кислоти 0,7 г;допоміжна речовина: вода очищена.

Лекарственная форма:

гель

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Вертекс, ФФ,ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Энтеросорбенты

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Сорбентогель – інертна кремнійорганічна сполука. При застосуванні чинить сорбційну дію. Препарат ефективно адсорбує середньомолекулярні токсичні речовини екзо- та ендогенного походження, продукти незавершеного метаболізму, інкорпоровані радіонукліди та природним шляхом виводить їх з організму.Препарат покращує функцію кишечнику, печінки, нирок, нормалізує показники крові та сечі.Покриваючи слизову оболонку шлунка та кишечнику, препарат захищає її від ерозивних процесів, сприяє підвищенню локального імунітету. Фармакокінетика.Сорбентогель не всмоктується з кишечнику і не зазнає метаболічних або хімічних перетворень.

Показания к применению:

У складі комплексної дезінтоксикаційної терапії при хронічній нирковій недостатності; при токсичному гепатиті, вірусних гепатитах А, В, цирозі печінки та холестазі різної етіології; при ентероколітах, колітах, діареї, гастритах зі зниженою кислотністю, при отруєнні алкоголем і наркотичними засобами; при алергічних і шкірних захворюваннях (діатези, нейродерміти); при опіковій інтоксикації; при гнійно-септичних та запальних процесах, які супроводжуються інтоксикацією; у комплексній терапії дисбактеріозу кишечнику.

Противопоказания:

Гостра кишкова непрохідність.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат призначений для застосування дітям.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат можна застосовувати дітям від народження. Дітям віком до 2 років перед застосуванням разову дозу препарату можна змішувати з невеликою кількістю води.

Способ применения и дозы:

Застосовувати внутрішньо 3 рази на добу за 1,5–2 години до або через 2 години після їди або прийому медикаментів, запиваючи достатньою кількістю води. Для дітей віком від 14 років разова доза препарату становить 15 г (столова ложка), добова доза – 45 г.Для дітей від народження до 3 років: разова доза препарату становить 5 г (чайна ложка), добова – 10 г; для дітей віком від 3 до 5 років – разова доза – 5 г, добова – 15 г; для дітей віком від 5 до 14 років: разова доза – 10 г (десертна ложка або саше по 10 г, або 2 саше по 5 г), добова доза – 30 г.Курс лікування – від 7 до 14 діб. При тяжких формах захворювань протягом перших трьох діб можна застосовувати подвійну разову дозу, а при хронічному перебігу хвороби (хронічна ниркова недостатність) можливе більш тривале (до 1 місяця) застосування препарату.

Передозировка:

Випадків передозування не описано. При передозуванні можливе посилення побічних ефектів.

Побочные действия:

При прийомі препарату можливі диспепсичні явища. У перші дні прийому препарату можливий розвиток запору. Для його запобігання пацієнтам, схильним до запору, у перші два дні прийому препарату рекомендується очисна клізма на ніч або застосування проносних засобів (лактулоза, пікосульфат натрію).

Лекарственное взаимодействие:

Препарат може зменшувати дію інших лікарських засобів, які застосовуються разом з ним. За умови дотримання способу застосування (Сорбентогель Бебі і лікарські засоби приймають з інтервалом 1,5–2 години), препарат можна застосовувати у комплексній терапії з іншими лікарськими і профілактичними засобами, у тому числі з пребіотиками та пробіотиками (біфідум-, лактобактерії), фітопрепаратами, адаптогенами, імуномодуляторами. Не рекомендується одночасний прийом з препаратами, що належать до класу секвестрантів жовчних кислот, наприклад з холестираміном, через посилення імовірності розвитку запорів.Препарат не слід застосовувати разом з препаратами срібла.

Срок годности:

2 роки від дати виробництва препарату в упаковці in bulk.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не допускати заморожування. Після заморожування втрачає свої властивості. Після розкриття упаковки зберігати у тих же самих умовах у щільно закритій тарі.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 г у тубі у коробці; по 5 г або 10 г у саше № 5, № 10, № 20 у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Дополнительные данные

Дозировка:
Сорбентогель Беби гель ор., 0,7 г/г по 10 г в саше №10
Регистрация:
№ UA/15993/01/01 от 12.05.2017. Приказ № 509 от 12.05.2017
Производитель:
МНН:
Фарм. группа:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.