Состав:
1 пакетик містить парацетамолу 500 мг, хлорфеніраміну малеату 4 мг, псевдоефедрину гідрохлориду 60 мг;допоміжні речовини: лимонна кислота безводна, винна кислота, натрію бікарбонат, натрію карбонат безводний, полівінілпіролідон (КЗ0), натрію бензоат, ароматизатор апельсиновий, ά-лактози моногідрат, кальцію ацесульфам, аспартам, барвник хіноліновий жовтий та сансет жовтий.
Производитель:
Нобел Илач Санаи Ве Тиджарет А.Ш., Турция
Фармакотерапевтическая группа:
Анальгетики и антипиретики.
Показания к применению:
Препарат показаний для симптоматичного лікування грипу і застудних захворювань в дорослих і дітей старше 15 років, що проявляються:лихоманкою;головним болем;ринітом;чханням та сльозотечею.
Противопоказания:
підвищена чутливість до компонентів препарату;виражене порушення функції печінки та нирок;закритокутова глаукома;виражена артеріальна гіпертензія, тиреотоксикоз;діти до 15 років; періоди вагітності і лактації;алкоголізм.
Особенности применения:
Оскільки препарат не містить цукру його призначення обґрунтоване для пацієнтів з цукровим діабетом. Алкоголь підсилює седативну дію хлорфеніраміну малеату. Не слід призначати препарат більше 5 днів, якщо немає ознак поліпшення.Препарат може викликати сонливість, що робить небезпечним керування транспортним засобом і роботу з механізмами.Оскільки препарат не містить цукру його призначення обґрунтоване для пацієнтів з цукровим діабетом. Алкоголь підсилює седативну дію хлорфеніраміну малеату. Не слід призначати препарат більше 5 днів, якщо немає ознак поліпшення.Препарат може викликати сонливість, що робить небезпечним керування транспортним засобом і роботу з механізмами.
Способ применения и дозы:
Внутрішньо дорослим і дітям старшим 15 років препарат призначають по 1 пакету 2-3 рази на добу. Вміст пакетику розчиняють у склянці теплої води. Перший прийом звичайно здійснюють у вечорі, як можна скоріше після появи перших симптомів захворювання. Розчин приймають зразу після приготування. Інтервал між прийомами повинен бути не менше 4 год.Для пацієнтів з порушеннями функції нирок при кліренсі креатиніну <10 мл/хв. інтервал між прийомами повинен бути не менше 8 годин.
Передозировка:
При передозуванні токсична дія препарату може бути обумовлена парацетамолом, який входить до його складу. Відомо, що прийом парацетамолу в дозі більше ніж 4 г на добу (для дорослих) може токсично впливати на печінку. Симптоми інтоксикації (нудота, блювання, анорексія, біль у животі, задишка, збудження, посилення пітливості, судоми, галюцинації, підвищення артеріального тиску, тахіаритмія, задишка, збудження) звичайно виникають у перші 24 години.У випадку передозування слід промити шлунок і призначити сорбенти, у разі необхідності проводиться симптоматична терапія. Антидотами парацетамола є ацетилцистеїн, метионін.
Побочные действия:
Зазвичай препарат добре переноситься, але інколи можливі сухість у роті, підвищена збудливість, нудота, блювання, біль в животі.Рідко: алергійні реакції (висипання, кропивниця).Дуже рідко: безсоння, головний біль, анорексія, слабкість, лейкопенія, тромбоцитопенія, тремор, судоми, порушення серцевого ритму, колапс.
Лекарственное взаимодействие:
Сполучення зі снодійними, аналгетиками й інгібіторами моноаміноксидази може підсилювати пригноблювальну дію на центральну нервову систему.Одночасний прийом з ангигістамінними препаратами, антидепресантами, протипаркінсонічними препаратами, холінолітичними спазмолітиками може давати атропіноподібний ефект, що виявляється сухістю в роті, порушенням акомодації, затримкою сечі, запором. При прийомі разом з фуразолідоном, прокарбазином, симпатоміметиками, гормонами щитовидної залози підвищується імовірність виникнення побічних ефектів. А при одночасному прийомі з нітратами послаблюється терапевтичний ефект останніх. Ефект непрямих антикоагулянтів збільшується та підвищується вірогідність ураження печінки при одночасному застосуванні з Тайлолом. Барбітурати знижують жарознижувальну дію.
Срок годности:
Зберігати при температурі не вище 25°С, в недоступному для дітей, захищеному від світла, сухому місці. Термін придатності – 3 роки.Умови відпуску. За рецептом.
Дополнительно:
Загальна характеристика
Форма випуску
Порошок для приготування розчину для перорального застосування.Адреса
Barbaros Bulvari No: 76-78 34353 Besiktas, Istanbul, Turkey.Бульвар Барбарос №76-78, 34353 р-н Бешікташ, м. Стамбул, Туреччина.