Тауфон (Taurine) инструкция по применению

Тауфон фото, инструкция
Дозировка:
Тауфон капли глаз. 4 % по 1 мл в тюб.-кап. №10
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: Стиролбиофарм, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в офтальмологии. Трофические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: taurine; 1 мл розчину містить таурину 40 мг;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Лекарственная форма:

капли

Основные физико-химические свойства:

прозорий безбарвний розчин.

Производитель:

Стиролбиофарм, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в офтальмологии. Трофические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Тауфон належить до препаратів амінокислот, що стимулюють репаративні та регенераційні процеси при захворюваннях сітківки ока дистрофічного характеру, травматичних ураженнях ока, патологічних процесах, що супроводжуються різким порушенням метаболізму цих тканин. Як сполука, що містить сірку, препарат сприяє нормалізації функцій клітинних мембран, оптимізації енергетичних та обмінних процесів, підтриманню сталості електролітного складу цитоплазми клітин, гальмуванню синаптичної передачі (нейромедіаторна роль).Фармакокінетика. При закапуванні препарат проникає у тканини ока, де і чинить свою специфічну дію. При застосуванні у терапевтичних дозах препарат практично не всмоктується у системний кровотік.

Показания к применению:

Дистрофічні ураження рогівки та сітківки ока, включаючи спадкові тапеторетинальні дегенерації; старечі, діабетичні, травматичні і променеві катаракти; як засіб стимуляції репаративних процесів при травмах рогівки; як додатковий засіб при лікуванні відкритокутової глаукоми.

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату.

Особенности применения:

При відкритокутовій глаукомі препарат застосовувати у поєднанні з тимололом за 20-30 хвилин до закапування тимололу.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Ефективність та безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю не досліджувалися.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дія препарату на організм людини під час керування автотранспортом або при роботі з іншими механізмами не вивчалася.Як і у випадку застосування інших офтальмологічних препаратів для місцевого застосування, тимчасове затуманення зору або інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або механізмами. Якщо затуманення зору виникає під час закапування, пацієнту необхідно зачекати, поки зір проясниться, перш ніж керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При спільному застосуванні з очними краплями тимололу спостерігається потенційоване зниження внутрішньоочного та артеріального тиску.Якщо одночасно застосовувати кілька лікарських засобів для місцевого застосування в око, необхідно зачекати 10-15 хвилин між їх застосуванням. Очні мазі слід застосовувати останніми.

Дети:

Ефективність та безпека застосування препарату дітям не досліджувалися.

Способ применения и дозы:

Тауфон призначати дорослим.Безпосередньо перед застосуванням слід потримати тюбик-крапельницю з препаратом у долоні, щоб підігріти його до температури тіла. Для відкриття тюбика-крапельниці повернути кришку до її повного відокремлення від корпуса. Злегка натискаючи на корпус тюбика-крапельниці, закапувати розчин в око. Після кожного застосування препарату закрити тюбик-крапельницю кришкою, натиснувши кришку на корпус тюбика-крапельниці.Для лікування катаракти призначати по 2-3 краплі 2-4 рази на добу. Термін лікування – 3 місяці. Курс повторити з інтервалом в 1 місяць.При травмах застосовувати по 2-3 краплі 2-4 рази на добу протягом 1 місяця.Для лікування тапеторетинальної дегенерації та інших дистрофічних захворювань сітківки, проникаючих травм рогівки препарат вводити під кон'юнктиву по 0,3 мл 4 % розчину 1 раз на добу протягом 10 днів. Курс лікування повторити через 6-8 місяців.При відкритокутовій глаукомі препарат закапувати по 2-3 краплі у кон'юнктивальний мішок 2 рази на добу за 20-30 хвилин до застосування тимололу. Курс лікування визначається індивідуально.

Передозировка:

Випадки передозування не описані.

Побочные действия:

В окремих пацієнтів можливий розвиток алергічних реакцій, гіперемії кон'юнктиви, свербежу, печіння та різі в очах.

Срок годности:

2 роки. Термін придатності після відкриття тюбика-крапельниці – 3 доби.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 15 оС у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 мл у тюбику-крапельниці; по 5 або 10 тюбиків-крапельниць у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Україна, 84610, Донецька область, м. Горлівка, вул. Горлівської дивізії, 97.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.