Тавамин инструкция по применению

Тавамин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тавамин капсулы №50 (10х5)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6938/01/01 от 17.08.2007. Приказ № 483 от 17.08.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Основные физико-химические свойства:

тверді желатинові капсули білого кольору циліндричної форми, вміст капсул - порошок або порошок з дрібними гранулами білого кольору;склад: 1 капсула містить L-валіну 34 мг, L-ізолейцину 26 мг, L-лейцину 101 мг, таурину 39 мг;допоміжні речовини: кальцію стеарат, метилцелюлоза.

Производитель:

Гродненский ЗМП, РУП, Руспублика Беларусь

Фармакотерапевтическая группа:

Аминокислоты

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат має гепатопротекторні властивості, обумовлені мембраностабілізуючою антиоксидантною і детоксикуючою дією α-амінокислот з розгалуженим аліфатичним ланцюгом і таурину.Амінокислоти, що входять до складу препарату, є неспецифічними регуляторами метаболічних процесів в організмі, сприяють послабленню білкової недостатності, субстратно забезпечуючи синтез білка, а також беруть участь у знешкодженні токсичних метаболітів. Таурин є сірковмісною амінокислотою, яка утворюється в організмі в процесі перетворення цистеїну. Сприяє нормалізації функцій клітинних мембран, активації енергетичних обмінних процесів.Препарат виявляє антитоксичну дію при токсичних ураженнях печінки, поліпшує стан хворого, позитивно впливає на лабораторні показники (активність трансамінази, рівень білірубіну).Склад препарату адаптований до амінокислотного і білкового метаболізму пацієнтів з цирозом печінки, що дозволяє нормалізувати відповідні метаболічні процеси. Таким чином, послаблюються церебральні прояви захворювання, наприклад, печінкової енцефалопатії, помітно поліпшуються білкова толерантність та біосинтез білка.Фармакокінетика. Добре адсорбується з шлунково-кишкового тракту. Біодоступність становить більше 90%.

Показания к применению:

Препарат застосовують при гострих та хронічних захворюваннях печінки, а саме:хронічних гепатитах різної етіології;цирозах печінки (у комплексній терапії);печінковій енцефалопатії;алкогольному цирозі печінки.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, період вагітності та годування груддю.

Особенности применения:

Досвід застосування препарату у дітей відсутній.Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом та працювати зі складними механізмами.

Способ применения и дозы:

Препарат приймають внутрішньо по 2-3 капсули 3-4 рази на день після їди курсами до 20 днів. Добова доза не повинна перевищувати 3 г. Повторне застосування можливе з інтервалом у 2 тижні.Кількість курсів залежить від загального стану хворого, перебігу захворювання і вирішується лікарем індивідуально. 

Передозировка:

Випадки передозування не відмічались.

Побочные действия:

Препарат зазвичай добре переноситься, але в окремих випадках, як наслідок індивідуальної чутливості до компонентів препарату, можливі алергічні реакції (кропив’янка, шкірний свербіж) та диспепсія здебільшого у хворих з аутоімунним гепатитом.

Лекарственное взаимодействие:

Не виявлена.

Срок годности:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності – 2 роки. Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

Контурна чарункова упаковка, що містить 10 капсул, 5 контурних чарункових упаковок у картонній коробці.Назва фірми-виробника. Республіканське унітарне підприємство Гродненський завод медичних препаратів, Республіка Білорусь.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика Форма випуску

Капсули.

Адреса

Республіка Білорусь, Гродненська обл., м. Скидель, вул. Кизевича, 50.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A16AA:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама