Тайлол Хот Детский Пакет инструкция по применению

Тайлол Хот Детский Пакет фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тайлол Хот Детский Пакет порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 10 г в пак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5151/01/01 от 29.09.2006. Приказ № 189 от 16.04.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.04.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 пакетик містить парацетамолу 250 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: лимона кислота безводна, винна кислота, натрію бікарбонат, натрію карбонат безводний, полівінілпіролідон (K30) , цукор рафінований, натрію бензоат, барвник хіноліновий жовтий, ароматизатор апельсиновий.

Основные физико-химические свойства:

гранульований порошок жовто-оранжевого кольору з апельсиновим запахом;

Производитель:

Нобел Илач Санаи Ве Тиджарет А.Ш., Турция

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Основу препарату становить комбінація лікарських засобів, що діють на основні ланки в патогенезі застудних захворювань. Парацетамол має жарознижувальну і знеболювальну дії; хлорфеніраміну малеат - блокатор Н1-гістамінових рецепторів, забезпечує десенсибілізуючу дію, що проявляється у зменшенні запальної реакції слизових оболонок верхніх дихальних шляхів (поліпшується носове дихання, зменшується нежить, проходить чхання та сльозотеча), псевдоефедрину гідрохлорид зумовлює зменшення набряку та гіперемії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синусів.Фармакокінетика.Фармакокінетика комбінованого засобу не досліджена, кожний компонент препарату метаболізується окремо.Парацетамол після прийому внутрішньо швидко і майже цілком всмоктується в травному тракті. Максимальна концентрація парацетамолу в плазмі досягається через 30-60 хвилин після прийому. Парацетамол метаболізується переважно в печінці з утворенням неактивних сполук з глюкуроновою кислотою і сульфатами. У незначній кількості (менше 4 %) метаболізується шляхом окислювання з утворенням цистеїну і меркаптопурової кислоти (за участю цитохрому Р450).Виводиться із сечею, здебільшого у вигляді метаболітів. У незмінному стані виводиться приблизно 5 % від прийнятої дози.Період напіввиведення становить 2–2,5 години. Хлорфеніраміну малеат добре всмоктується з травного тракта і легко проникає в тканини. Період напіввиведення з плазми становить 1-1,5 години, виділяється з організму переважно нирками.Псевдоефедрину гідрохлорид легко всмоктується після перорального прийому, пікові концентрації у плазмі досягаються через 1 - 2 год; рівень всмоктування - 70%, середній час напіввиведення 2-3 год, виводиться переважно з сечею.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування грипу і інших гострих респіраторних вірусних захворювань у дітей старше 6 років, що супроводжуються пропасницею, головним болем, болем у горлі, м’язах, сльозотечею, закладеністю носа, ринітом, кашлем.

Противопоказания:

виражене порушення функції печінки та нирок;закритокутова глаукома;дитячий вік менше 6 років;підвищена чутливість до одного із компонентів препарату, а також до симпатоміметиків.

Особенности применения:

Не слід призначати препарат більше 5 днів, якщо немає ознак поліпшення.Препарат може викликати сонливість. Препарат слід приймати за декілька годин до сну.При призначенні препарату дітям, що хворіють на цукровий діабет, або дітям, що перебувають на дієті, яка виключає цукор, необхідно пам’ятати, що 1 пакетик препарату містить 8,75 г цукру.

Способ применения и дозы:

Внутрішньо. Вміст пакету розчиняють в 80 мл теплої води.Препарат призначають дітям: віком 6-10 років по 1 пакетику двічі на добу; віком 10-13 років по 1 пакетику тричі на добу; віком 13-15 років по 1 пакетику 3 - 4 рази на добу. Інтервал між прийомами повинен бути не менше 4 годин. Тривалість прийому – 3-5 днів.

Передозировка:

При передозуванні токсична дія препарату може бути обумовлена парацетамолом, який входить до його складу. Симптоми інтоксикації (нудота, блювання, анорексія, біль у животі, задишка, збудження, посилення пітливості, судоми, галюцинації, підвищення артеріального тиску, тахіаритмія, задишка, збудження) звичайно виникають у перші 24 години.У випадку передозування слід промити шлунок і призначити сорбенти, у разі необхідності проводиться симптоматична терапія. Антидотами парацетамола є ацетилцистеїн, метионін.

Побочные действия:

Зазвичай препарат добре переноситься, але інколи можливі сухість у роті, підвищена збудливість, нудота, блювання, біль в животі.Рідко: алергійні реакції (висипання, кропивниця).Дуже рідко: безсоння, головний біль, анорексія, слабкість, лейкопенія, тромбоцитопенія, тремор, судоми, порушення серцевого ритму, колапс.

Лекарственное взаимодействие:

У поєднанні зі аналгетиками й інгібіторами моноаміноксидази препарат може посилювати пригнічувальну дію на центральну нервову систему.Одночасний прийом з антигістамінними препаратами, холінолітичними спазмолітиками може давати атропіноподібний ефект, що проявляється сухістю в роті, порушенням акомодації, затримкою сечі, запором.Фуразолідон, прокарбазин, симпатоміметики, гормони щитовидної залози при одночасному прийомі з препаратом збільшують можливість виникнення побічних реакцій. При одночасному призначенні барбітуратів знижується жарознижувальна дія. Збільшується ефект непрямих антикоагулянтів.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 25°С, в недоступному для дітей, захищеному від світла, сухому місці. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Один пакетик, що містить 10г порошку №1; по 10 або 12, або 24 пакетиків у картонній коробці, №10, №12 та №24.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуПорошок для приготування розчину для перорального застосування.АдресаBarbaros Bulvari No: 76-78 34353 Besiktas, Istanbul, TurkeyБульвар Барбарос №76-78, 34353 р-н Бешікташ, м.Стамбул, Туреччина
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тайлол Хот Детский Пакет
Производитель:Нобел Илач Санаи Ве Тиджарет А.Ш., Турция
Форма выпуска:Один пакетик, що містить 10г порошку №1; по 10 або 12, або 24 пакетиків у картонній коробці, №10, №12 та №24.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5151/01/01 от 29.09.2006. Приказ № 189 от 16.04.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 пакетик містить парацетамолу 250 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: лимона кислота безводна, винна кислота, натрію бікарбонат, натрію карбонат безводний, полівінілпіролідон (K30) , цукор рафінований, натрію бензоат, барвник хіноліновий жовтий, ароматизатор апельсиновий.

Фармакологическая группа:Анальгетики и антипиретики.
Код АТХ:N02BE51 - Парацетамол, комбинации без психолептиков
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
Как правильно принимать витамины, чтобы они эффективно усвоились
Витамины играют важную роль в поддержании здоровья...
Кариес вызывает зубную инфекцию, которая может привести к сепсису: стоматологи
Неправильное лечение зубной инфекции может привест...
Реклама