Теофедрин-Н инструкция по применению

Теофедрин-Н фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Теофедрин-Н таблетки №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5991/01/01 от 19.02.2007. Приказ № 78 от 19.02.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 0,2 г, теофіліну 0,1 г, кофеїну 0,05 г, фенобарбіталу 0,02 г,ефедрину гідрохлориду 0,02 г, екстракту беладонни 0,003 г, цитизину 0,0001 г;допоміжні речовиникрохмаль картопляний, кальцію стеарат, кислота стеаринова, полівінілпіролідон.

Основные физико-химические свойства:

таблетки білого кольору з сіруватим або бежевим відтінком, із вкрапленнями.

Производитель:

Мосхимфармпрепараты, ОАО, им. Н.А.Семашко, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Спазмолитическое средство.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Комбінований лікарьский засіб, щи викликає розслаблення гладких м’язів бронхів. Препарат збільшує просвіт бронхів та зменшує опір дихання, розширює судини легень та збільшує частоту та силу серцевих скорочень, збільшує серцевий кровотік; чинить помірний діуретичний ефект, виявляє м-холіноблокуючу активність і протизапальну дію.Теофілін належить до групи метилксантинів. За рахунок пригнічення активності фосфодіестерази сприяє накопиченню циклічного аденозинмонофосфату (цАМФ) у гладком’язових клітинах бронхів, що зумовлює розвиток вираженого бронхолітичного ефекту. Стимулює дихальний центр, чинить помірний діуретичний ефект.Кофеїн стимулює психомоторні центри головного мозку, чинить аналептичну дію, посилює ефект аналгетиків, усуває сонливість та відчуття втоми.Парацетамол - ненаркотичний аналгетик, який блокує циклооксигеназу (ЦОГ) переважно у ЦНС, впливає на центри болю та терморегуляції. Фенобарбітал – похідне барбітурової кислоти - чинить спазмолітичну та міорелаксуючу дії. У складі препарату фенобарбітал забезпечує м’яку та тривалу седативну дію, сприяє корекції психоемоційного стану пацієнта з бронхообструктивним синдромом різного генезу.Ефедрину гідрохлорид є симпатоміметичним аміном, що збуджує різні типи α- і β2-адренорецепторів, а також спричиняє бронходилатацію за рахунок стимуляції β2-адренорецепторів бронхів. Виявляє збуджуючу дію на ЦНС, викликає розширення бронхів, підвищує збудженість дихального центра.Цитизин виконує роль дихального аналептика, сприяє збудженню дихання, пов’язаного з рефлекторною стимуляцією дихального центра посиленими імпульсами, що надходять від каротидних клубочків. Екстракт красавки містить алкалоїди групи атропіну, виявляє спазмолітичний та знеболювальний ефекти.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показания к применению:

Захворювання органів дихання, що супроводжуються бронхоспазмом (бронхіальна астма, хронічні обструктивні захворювання легень (ХОЗЛ).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату та похідних ксантинів, барбітуратів, серцева недостатність, стенокардія, порушення коронарного кровообігу, порушення ритму серця, глаукома, тиреотоксикоз, артеріальна гіпертензія, епілепсія, геморагічний інсульт, крововилив у сітківку ока, гострий інфаркт міокарда, кровотечі в анамнезі, алкоголізм, тяжкі захворювання печінки та нирок, порфірія в анамнезі, вагітність та період лактації, дитячий вік.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З обережністю препарат застосовують в хворих з порушеною функцією печінки та/або нирок. Для уникнення токсичного пораження печінки не слід поєднувати препарат з прийомом алкогольних напоїв.

Особенности применения:

Обережно призначають препарат пацієнтам з ішемічною хворобою серця, вираженою артеріальною гіпертензією, порушенням функції нирок і/чи печінки, синдромом Жильбера. Щоб запобігти порушенню нічного сну Теофедрин-Н слід приймати вранці або вдень. З обережністю слід призначати хворим літнього віку та хворим з аденомою передміхурової залози. При застосуванні препарату необхідний контроль картини периферичної крові і функціонального стану печінки. Препарат може спотворювати результати лабораторних досліджень при кількісному визначенні вмісту глюкози і сечової кислоти в сироватці крові.При застосуванні Теофедрину-Н не рекомендується вживати каву, міцний чай та інші тонізуючі напої. У період лікування не допускається вживання алкоголю.Препарат не рекомендується приймати протягом тривалого часу із-за можливості виникнення лікарської залежності.Наявність ефедрину у лікарській комбінації потребує особливої уваги при застосуванні у хворих, що страждають на гіпертонію – препарат викликає звуження периферичних судин.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не застосовується під час вагітності та в період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час прийому Теофедрину-Н може знижуватися здатність до концентрації уваги, тому препарат не слід застосовувати під час керування транспортом або виконання роботи, яка вимагає посиленої уваги.

Дети:

У дітей препарат не застосовують.

Способ применения и дозы:

Препарат приймають внутрішньо. Для купірування нападів бронхіальної астми дорослі приймають по 2 таблетки Теофедрину-Н одноразово. При необхідності препарат застосовують 2-3 рази на добу. Максимальна добова доза - 3 таблетки. З метою профілактики дорослі приймають Теофедрин-Н по1/2-1 таблетці 1 раз на добу після їди. Тривалість прийому препарату залежить від характеру, особливостей перебігу захворювання та терапевтичного ефекту препарату.

Передозировка:

При передозуванні препарату можливі атаксія, ністагм, пригнічення дихання, головний біль, тахікардія, слабкість, зниження артеріального тиску та порушення серцевої діяльності, епілептичні напади, блювання, нервове збудження, безсоння, тремтіння кінцівок, затримка сечовипускання, посилене потовиділення.

Побочные действия:

Тахікардія, порушення серцевого ритму, алергічні реакції (свербіж, кропив”янка), сухість у роті, печія, нудота, блювання, головний біль, безсоння, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, ниркові коліки, інтерстиціальний нефрит, судоми, порушення зору, напади стенокардії, закладеність носа, холестатичний гепатит, підвищення рівня трансаміназ у крові, лейкопенія, анорексія, грипоподібний синдром, підвищення/зниження артеріального тиску, порушення лібідо,атаксія.

Лекарственное взаимодействие:

Не рекомендується призначати Теофедрин-Н у поєднанні з препаратами, які містять резерпін, метилдопу, метотрексат, гризеофульвін, літій, дигітоксин, лізиноприл, метоклопрамід. Теофілін та фенобарбітал у складі препарату знижують антикоагулянтний ефект антитромботичних засобів. Прийом Теофедрину-Н у комбінації з циметидином, алопуринолом, верапамілом, зидовудином, ізоніазидом, карбамазепіном, макролідами, примідоном, антацидами, а також препаратами, які підлужують сечу, підвищує ризик розвитку побічних ефектів і може спричиняти токсичну дію. Одночасний прийом Теофедрину-Н та етанолу підвищує ризик розвитку гепатотоксичних ефектів.Еритроміцин, олеандоміцин, ципрофлоксацин підвищують концентрацію теофіліну в сироватці крові, а рифампіцин – знижує її; при одночасному прийомі Теофедрину-Н знижується всмоктування доксицикліну та послаблюється його ефект; прийом лінкоміцину в поєднанні з ефедрином, який входить до складу Теофедрину-Н, є неприйнятним. При одночасному прийомі Теофедрину-Н з симпатоміметиками, β-адреноблокаторами, препаратами, які містять інгібітори МАО, органічнічними нітратами, серцевими глікозидами, трициклічними антидепресантами виникає ризик розвитку побічних ефектів з боку серцево-судинної системи.Слід уникати одночасного призначення Теофедрину-Н з психотропними та протиепілептичними засобами. Ефект діуретичних, снодійних, М-холіноблокуючих препаратів та кортикостероїдів підвищується при одночасному прийомі Теофедрину-Н; ефект фенітоїну, антигіпертензивних, антидепресивних засобів, а також пероральних контрацептивів може знижуватись.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

В сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки №10 у контурній чарунковій упаковці; №20 (10х2) у блістері.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

вул.Б. Каменщики, буд.9, Москва, Російська Федерація, 115172.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R03DB04:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Теофедрин-Н
Производитель:Мосхимфармпрепараты, ОАО, им. Н.А.Семашко, Российская Федерация
Форма выпуска:Таблетки №10 у контурній чарунковій упаковці; №20 (10х2) у блістері.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5991/01/01 от 19.02.2007. Приказ № 78 от 19.02.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 0,2 г, теофіліну 0,1 г, кофеїну 0,05 г, фенобарбіталу 0,02 г,ефедрину гідрохлориду 0,02 г, екстракту беладонни 0,003 г, цитизину 0,0001 г;допоміжні речовиникрохмаль картопляний, кальцію стеарат, кислота стеаринова, полівінілпіролідон.

Фармакологическая группа:Спазмолитическое средство.
Код АТХ:R03DB04 - Теофилин и адренергические препараты
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Кому не следует пить воду с лимоном
Диетологи рекомендуют начинать утро со стакана вод...
В каком возрасте не стоит делать лазерную коррекцию зрения
Лазерная коррекция зрения, также известная как реф...
Реклама