Теофиллин-300 инструкция по применению

Теофиллин-300 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Теофиллин-300 таблетки прол./д. по 300 мг №15
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6940/01/02 от 17.08.2007. Приказ № 824 от 10.11.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить 200 мг або 300 мг теофіліну безводного;допоміжні речовини: лактоза, гіпромелоза (К4М), гіпромелоза ( К15М), повідон, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

білі, круглі, пласкі таблетки зі скошеними краями;

Производитель:

Адвансд Ремидес, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Спазмолитическое средство.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування та профілактика бронхоспазмів, обумовлених бронхіальною астмою, хронічними бронхітами та емфіземою.

Противопоказания:

Протипоказаний дітям, вагітним жінкам та у період годування груддю. Підвищена чутливість до похідних ксантину. Також протипоказано пацієнтам із виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, епілепсією (за винятком осіб, які застосовують відповідні протисудомні засоби), при гострому інфаркті міокарда, вираженій артеріальній гіпертензії, тахіаритмії, гіпертиреозі, тяжких порушеннях функції печінки.

Особенности применения:

Незважаючи на те, що за умов дотримання дозування, рівень препарату у плазмі крові нечасто перевищує 20 мкг/мл, слід контролювати стан пацієнтів, у яких з тієї чи іншої причини, послаблений кліренс теофіліну;осіб із печінковою недостатністю.старших 55 років, особливо чоловіків із хронічними захворюваннями легень.Особи літнього віку, концентрація теофіліну в крові яких перевищує 20 мкг/мл, частіше відмічають прояви побічних ефектів, таких як вентрикулярна аритмія чи судоми, ніж пацієнти молодшого віку.Менш серйозні симптоми токсичного впливу теофіліну (нудота, занепокоєння) можуть часто виникати на початкових стадіях лікування, але, зазвичай, скороминущі.Клінічні дані щодо застосування теофіліну пролонгованої дії для лікування дітей відсутні.Вагітність та годування груддюПоки що не відомо чи може теофілін виявляти несприятливий вплив на плід, однак протягом вагітності застосовувати ксантини слід лише у разі крайньої потреби.Теофілін проникає в грудне молоко й може спричинити дратівливість чи інші ознаки інтоксикації у немовлят. Серйозні побічні ефекти малоймовірні і можливі лише у випадку, коли концентрація препарату в крові матері досягне критичного рівня.Паління суттєво впливає на метаболізм та виведення теофіліну. В осіб, котрі випалюють 1-2 пачки цигарок на день, період напіввиведення скорочується. Елімінація активної речовини подовжується в осіб з вираженою дихальною недостатністю, при печінковій та нирковій недостатності, вірусній інфекції, гіпертермії.Прийом алкоголю та кофеїнвмісних продуктів також впливає на метаболізм теофіліну.

Способ применения и дозы:

Таблетку теофіліну слід проковтнути цілою. Її не слід подрібнювати чи розжовувати.Середня початкова доза для дорослих у перші 1-2 дні становить 16 мг/кг маси тіла чи 400 мг (відповідно вибирають меншу), її слід застосовувати за два прийоми, а у наступні дні поступово збільшувати до 800 мг на добу для досягнення найкращих результатів.Тривалість терапії.Оптимальні дози і тривалість прийому препарату необхідно підбирати індивідуально, орієнтуючись на характер перебігу захворювання, супутні патологічні процеси, характер комплексної терапії, вік, масу тіла та особливості метаболізму.

Передозировка:

До цього часу про випадки передозування Теофіліну-200, Теофіліну-300 не повідомлялося.При концентраціях теофіліну у крові, вищих ніж 20 мкг/мл, виникають такі побічні ефекти, як блювання, серцеві аритмії, діарея, підвищена дратівливість, тремор, безсоння та дуже сильні судоми, може розвиватися кома, що призводить до летальних наслідків.

Побочные действия:

Прояви побічних ефектів теофіліну зазвичай слабкі. Якщо концентрація теофіліну у плазмі крові не перевищує 20 мкг/мл, можлива поява нудоти, блювання, головного болю, занепокоєння, безсоння та печії.

Лекарственное взаимодействие:

Відмічався токсичний синергізм із ефедрином; подібне може трапитись також у разі застосування інших бронходилататорів-симпатоміметиків.Алопуринол, фенобарбітал, циметидин, норфлоксацин, іпрофлоксацин, еритроміцин, пероральні контрацептиви та пропранолол сприяють підвищенню концентрації теофіліну в плазмі крові.Фенітоїн, метотрексат та рифампін знижують концентрацію теофіліну.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 25 ˚С.Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

15 таблеток у блістері в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: theophylline, 1,3-диметилксантин;

Форма випуску

Таблетки пролонгованої дії.

Адреса

Ділянка № 646/1, Аграрно-Промислова Зона Дабхель, Даман-396210, Індія.

Заявник

ТОВ АРВІН ГРУП, Латвія.

Адреса

Ілукстес 25Е, Рига, ЛВ-1073, Латвія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Теофиллин-300
Производитель:Адвансд Ремидес, Индия
Форма выпуска:15 таблеток у блістері в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6940/01/02 от 17.08.2007. Приказ № 824 от 10.11.2009
МНН:Theophylline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить 200 мг або 300 мг теофіліну безводного;допоміжні речовини: лактоза, гіпромелоза (К4М), гіпромелоза ( К15М), повідон, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Спазмолитическое средство.
Код АТХ:R03DA04 - Теофиллин
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Молодой картофель нормализует кровяное давление и улучшает пищеварение
Молодой картофель имеет мягкую, нежную текстуру и ...
Эти ягоды укрепят здоровье сердца и замедлят процесс старения
Исследования показывают, что регулярное употреблен...
Реклама