Тербонил инструкция по применению

Тербонил фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тербонил крем д/наруж. прим. 1 % по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7147/01/01 от 11.10.2007. Приказ № 632 от 11.10.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: 1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідро хлориду (мікронізованого); допоміжні речовини: цетиловий спирт, стеариловий спирт, цетилпальмітат 15, бензиловий спирт, сорбітанстеарат, ізопропілміристат, натрію гідроксид, полісорбат 60, вода очищена.

Производитель:

Билим Фармасьютикалз А.С., Турция

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Тербінафін належить до групи аліламінів, що мають широкий спектр фунгіцидної дії:грибкові інфекції шкіри і нігтів, спричинені такими дерматофітами, як Trichopyton (наприклад T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis і Epidermophyton floccosum; дріжджові інфекції шкіри, в основному ті, що спричинені грибами роду Candida (наприклад, Candida albicans); різнобарвний лишай (Pityriasis versicolor), спричинений Pityrosporum orbiculare, відомий також як Malassezia furfur.У низькій концентрації тербінафін чинить фунгіцидну дію стосовно дерматофітів, пліснявих і деяких диморфних грибів. Активність стосовно дріжджових грибів, залежно від їх виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною.Тербінафін специфічно пригнічує ранній етап біосинтезу стеринів у клітині гриба. Це спричиняє дефіцит ергостерину і внутрішньоклітинне накопичення сквалену, що приводить до загибелі клітини гриба. Тербінафін діє шляхом інгібування ферменту скваленепоксидази в клітинній мембрані гриба.Фермент скваленепоксидаза не належить до системи цитохрому Р450. Тербінафін не впливає на метаболізм гормонів або інших лікарських препаратів.Фармакокінетика.Після місцевого застосування тербінафіну всмоктується менше 5 % застосованої дози, тому надходження тербінафіну в системну циркуляцію незначне. Грибкові інфекції шкіри, спричинені дерматофітами Дріжджові інфекції шкіри, в основному ті, що спричинені грибами роду Candida Різнобарвний лишай.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до тербінафіну або до інших складових препарату, дитячий вік, період вагітності та годування груддю.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Оскільки досвід клінічного застосування крему Тербоніл для лікування вагітних обмежений, під час вагітності препарат можна призначати лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду. Тербінафін проникає в грудне молоко. Є припущення, що під час лікування Тербонілом кремом, через шкіру абсорбується така мінімальна кількість препарату, яка не буде впливати на дитину. Незважаючи на це, жінкам не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Тербінафін не впливає на здатність керувати транспортним засобом або використовувати механізми, що вимагають концентрації уваги.

Дети:

Оскільки клінічний досвід місцевого застосування крему Тербоніл у дітей обмежений, призначати препарат цій віковій групі не рекомендується.Тербоніл застосовують зовнішньо!Дорослі:Крем наносять 1-2 рази на добу на уражені ділянки шкіри.Перед нанесенням крему необхідно очистити і підсушити уражені ділянки. Крем накладають тонким шаром на уражену шкіру та прилеглі ділянки і злегка втирають. При інфекціях, що супроводжуються попрілістю (під молочними залозами, у міжпальцевих проміжках, між сідницями, у паховій ділянці), місця з нанесеним кремом можна прикривати марлею, особливо на ніч.Приблизна тривалість лікуванняДерматомікоз гладкої шкіри, пахвинний дерматомікоз: 1 тиждень.Епідермофітія стоп: 1 тиждень.Кандидоз шкіри: 1 тиждень.Різнобарвний лишай: 2 тижні.Зменшення вираженості клінічних симптомів зазвичай відбувається протягом декількох днів лікування. При нерегулярному лікуванні або передчасному його припиненні існує ризик рецидиву інфекції. Якщо через два тижні лікування ознак поліпшення симптомів не спостерігається, необхідно перевірити діагноз.Пацієнти літнього віку:Пацієнти літнього віку не потребують зміни дозування і побічні реакції в них не відрізняються від реакцій, які спостерігаються у більш молодих пацієнтів.Передозування. Про випадки передозування крему не повідомлялося. Однак при випадковому прийомі крему внутрішньо можуть виникати побічні реакції, які спостерігалися при передозуванні таблеток Тербонілу. У такому разі слід призначити активоване вугілля і, за необхідності, призначити симптоматичну підтримуючу терапію.Побічні ефекти.У місці нанесення Тербінафіну іноді виникає почервоніння, відчуття свербежу або печіння, однак, це не потребує припинення лікування. Ці симптоми слід відрізняти від алергічних реакцій, які в окремих випадках потребують припинення лікування. Дані щодо взаємодії крему Тербонілу з іншими лікарськими засобами відсутні.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі нижче 30° С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Алюмінієва туба 15 г, покрита зсередини лаком с кришечкою, що загвинчується, із поліетилену високої щільності (ПЕВЩ). Кожна туба разом з інструкцією упакована в картонну коробку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняСлід уникати контакту крему з очима. При попаданні крему в очі необхідно промити їх великою кількістю води.Місцезнаходження34398 Маслак, Стамбул, Туреччина/34398, Maslak, Istanbul, Turkey.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D01AE15:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тербонил
Производитель:Билим Фармасьютикалз А.С., Турция
Форма выпуска: Алюмінієва туба 15 г, покрита зсередини лаком с кришечкою, що загвинчується, із поліетилену високої щільності (ПЕВЩ). Кожна туба разом з інструкцією упакована в картонну коробку.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7147/01/01 от 11.10.2007. Приказ № 632 от 11.10.2007
МНН:Terbinafine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діюча речовина: 1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідро хлориду (мікронізованого); допоміжні речовини: цетиловий спирт, стеариловий спирт, цетилпальмітат 15, бензиловий спирт, сорбітанстеарат, ізопропілміристат, натрію гідроксид, полісорбат 60, вода очищена.

Фармакологическая группа:Противогрибковые средства для местного применения.
Код АТХ:D01AE15 - Тербинафин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама