Тобрин инструкция по применению

Тобрин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тобрин капли глаз. 0,3 % по 5 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6689/01/01 от 11.07.2007. Приказ № 392 от 11.07.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

 1мл розчину містить тобраміцину сульфату 4,58 мг, еквівалентно 3,0 мг тобраміцину; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, калію дигідроген фосфат, динатрію фосфат додекагідрат, натрію хлорид, гідроксиетилцелюлоза, вода для ін'єкцій.

Производитель:

Балканфарма-Разград АД, Болгария

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Аминогликозиды.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Тобраміцин є водорозчинним аміноглікозидним антибіотиком широкого спектра дії проти ряду грампозитивних і грамнегативних патогенних мікроорганізмів. Він має бактерицидну дію, пригнічуючи бактеріальний синтез білків на рівні 30S - субодиниці бактеріальних рибосом.Антибактеріальний спектр тобраміцину включає велику кількість патогенних мікроорганізмів.Стафілококи, у тому числі S. aureus і S. epidermidis ( коагулазо-позитивні і коагулазо-негативні), також деякі стійкі до пеніциліну штами.Стрептококи, у тому числі деякі види групи А бета-гемолітичного стрептококу, деякі негемолітичні види, а також деякі штами Streptococcus pneumoniae.Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter aerogenes, Proteus mirabilis, Morganella morganii, більшість штамів Proteus vulgaris, Haemophilus influenzae і H.aegyptius, Moraxella lacunata, Acinetobacter calcoaceticus (Herellea vaginacola) і деякі види Neisseria.Існують дані про перехресну стійкість до інших аміноглікозидів. Відомо також, що перехресна стійкість до гентаміцину неповна (а саме Pseudomonas, стійкі до гентаміцину, чутливі до тобраміцину).Існує можливість розвитку стійкості деяких бактеріальних збудників при тривалому застосуванні антибіотику.Фармакокінетика. При місцевому застосуванні в очі обмежена кількість тобраміцину проникає через бар'єр рогівки. Вона може бути більшою при нанесенні на ушкоджені тканини.

Показания к применению:

Для лікування поверхневих запальних станів пальпебральної і бульбарної кон’юнктиви, рогівки та переднього очного сегмента, спричинених чутливими до тобраміцину бактеріальними збудниками.

Противопоказания:

Очні краплі Тобрин протипоказані хворим з надчутливістю до активної або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.Препарат протипоказаний дітям віком до 2 місяців.

Особенности применения:

Місцеве застосування аміноглікозидних антибіотиків може викликати реакцію надчутливості у деяких пацієнтів. У випадку появи подібної реакції застосування лікарського засобу варто негайно припинити. Можливий розвиток перехресної надчутливості до інших аміноглікозидних антибіотиків.Тривале застосування препарату може призвести до розвитку стійких мікроорганізмів, у тому числі грибів. З появою суперінфекції необхідне призначення адекватної терапії.Препарат містить бензалконію хлорид як допоміжну речовину, що може викликати алергічні реакції і знебарвлення м'яких контактних лінз. У період лікування препаратом не рекомендується використання контактних лінз.Крапельниця флакона не повинна стикатися з будь-якими поверхнями через небезпеку забруднення вмісту. Застосування препарату повинне супроводжуватись спостереженням бактеріальної відповіді до застосованого антибіотикаВагітність та годування груддю.Немає даних щодо проникнення препарату через плаценту та у грудне молоко. Тому призначення препарату в період вагітності та годування груддю можливе тільки після суворої оцінки ризик/користь для пацієнта.Керування автотранспортом та механізмами, що рухаються.З огляду на те, що застосування препарату може викликати тимчасове порушення зору, тому після застосування препарату треба бути особливо уважним при керуванні автотранспортом та механізмами, що рухаються.

Способ применения и дозы:

За призначенням лікаря. Для місцевого застосування.Дозу і тривалість лікування визначає лікар. Звичайна добова доза для дорослих та дітей старше 2 місяців при інфекціях легкого та середнього ступеня становить 1-2 краплі в кон’юнктивальний мішок ураженого ока через кожні 4 години. При більш тяжких інфекціях – по 1-2 краплі в уражене око щогодини до поліпшення клінічних симптомів, після чого треба поступово зменшити дозу до 1 - 2 крапель через 4 години. Лікування очними краплями Тобрин варто продовжувати не менше ніж 2 - 3 доби після зняття клінічних ознак інфекції.Діти. Очні краплі Тобрин підходять для лікування дітей віком старше 2 місяців. Добова норма становить 1-2 краплі в кон’юнктивальний мішок ураженого ока через кожні 4 години. Хворі літнього віку (старше 65 років). Не потрібна корекція режиму дозування.

Передозировка:

Клінічні симптоми передозування очних крапель Тобрин подібні до побічних реакцій: почервоніння, сльозотеча, набряк, свербіння повік, крапковий кератит.При передозуванні зайву кількість препарату варто усунути шляхом промивання великою кількістю чистої води.

Побочные действия:

Найбільш частими побічними реакціями, пов'язаними із застосуванням очних крапель Тобрин, є розвиток надчутливості або місцева реакція подразнення ока, що виражається в появі свербіння, набряку повік і почервонінні кон’юнктиви, рідко затуманення зору. Такі реакції спостерігали менше ніж у 3 % пацієнтів. При одночасному застосуванні місцево тобраміцину і аміноглікозидів у разі системного застосування необхідний контроль загальної сироваткової концентрації.

Лекарственное взаимодействие:

При супутньому лікуванні системними аміноглікозидами, необхідно стежити за загальною сироватковою концентрацією з метою підтримування адекватної терапевтичної концентрації.

Срок годности:

У недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25оС. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковціПісля відкриття флакону вміст можна використовувати протягом 28 діб.Не заморожувати!Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Очні краплі у флаконах по 5 г.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуОчні краплі. АдресаБолгарія, 7200 Разград, Апрілско вастаніє, № 68.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J01GB01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тобрин
Производитель:Балканфарма-Разград АД, Болгария
Форма выпуска: Очні краплі у флаконах по 5 г.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6689/01/01 от 11.07.2007. Приказ № 392 от 11.07.2007
МНН:Tobramycin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

 1мл розчину містить тобраміцину сульфату 4,58 мг, еквівалентно 3,0 мг тобраміцину; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, калію дигідроген фосфат, динатрію фосфат додекагідрат, натрію хлорид, гідроксиетилцелюлоза, вода для ін'єкцій.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Аминогликозиды.
Код АТХ:J01GB01 - Тобрамицин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Ученые идентифицировали белок, который помогает сохранить ясность ума даже в преклонном возрасте
С возрастом происходит снижение когнитивных функци...
Лишний вес вызывает у мужчин заниженную самооценку и депрессию: исследование
По данным Всемирной организации здоровья (ВОЗ), бо...
Реклама