Тофф-Мд инструкция по применению

Тофф-Мд фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тофф-Мд таблетки д/сос. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4145/01/01 от 23.01.2006. Приказ № 22 от 23.01.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить декстрометорфану гідроброміду 10 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг; допоміжні речовини: манітол, кремнію діоксид колоїдний, тальк, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, лимонної кислоти моногідрат, барвник типу Сансет жовтий, розрихлювач типу FRD 072 та FRD 070, апельсиновий коригент DC 116 PH, аспартам.

Основные физико-химические свойства:

круглі, плоскі, не вкриті оболонкою таблетки, зі скошеними краями, оранжевого кольору, з більш темними вкрапленнями, поділені навпіл рискою на одному боці, солодкі на смак та з легким специфічним запахом;

Производитель:

Панацея Биотек Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Декстрометорфан – це „декстро” ізомер меторфану, аналога кодеїну. Але, на відміну від кодеїну, він не чинить аналгезуючого ефекту, завдає менше побічної дії на організм з боку шлунково-кишкового тракту. Декстрометорфану гідробромід – це речовина, яка пригнічує кашель, з центральною дією. Декстрометорфан підвищує поріг чутливості кашльового центру довгастого мозку.Фенілефрину гідрохлорид – це препарат симпатоміметик, який чинить судинозвужу-вальну дію, стимулює a₁-адренорецептори. Дія назального деконгестанту фенілефрину доповнює його судинозвужувальну дію – тобто звужує кровоносні судини носа. Після перорального прийому препарат швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту.Хлорфеніраміну малеат – це потужний антагоніст гістаміну (антигістамінний препарат), який специфічно взаємодіє з Н₁-рецепторами. Він конкурує з гістаміном за місця зв´язування на рецепторі та оборотно інгібує взаємодію гістаміну з Н₁-рецепторами. Препарат чинить протиалергічну дію, пригнічуючи алергічну реакцію (розширення судин, підвищення проникності капілярів та посилення секреції). Крім того, він зменшує секрецію (підсушуючий ефект), проявляючи антихолінергічну дію. Препарат також чинить седативну дію. Хлорфенірамін добре всмоктується із шлунково-кишкового тракту, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 2-3 год. Дія препарату триває протягом 4-6 год. Хлорфеніраміну малеат метаболізується в печінці і виводиться переважно з сечею. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо дія декстрометорфану розпочинається через 30 хв і триває протягом 6 год. Декстрометорфан повністю абсорбується із шлунково-кишкового тракту і внаслідок метаболізму в печінці перетворюється в метаболічні форми трьох типів, які варіюють у процентному відношенні між собою у різних людей, але мають однакову фармакологічну дію з декстрометорфаном. Дія препарату розпочинається через 15-30 хв після прийому і триває протягом 5-6 год. Максимальної концентрації у плазмі декстрометорфан досягає через 2 год. При цьому рівень метаболізованих форм у процентному відношенні завжди перевищує вихід декстрометорфану. До 45% декстрометорфану може екскретуватися з сечею, зберігаючи широку варіабельність у показниках екскреції з сечею та між окремими формами метаболітів у різних пацієнтів.Тофф-МД – багатокомпонентний препарат. Дія компонентів є сукупною, тому провести кінетичні дослідження дуже важко. Всі компоненти не можуть простежуватися за допомо-гою маркерів або біологічних досліджень і неможливо визначити метаболіти препарату.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування грипу, застуди, які супро-воджуються сухим безперервним кашлем, закладеністю носа.

Противопоказания:

Гіпертиреоз, тяжкі захворювання печінки і нирок, бронхіальна астма, хронічний бронхіт, емфізема легень, глаукома, гіпертензія, хвороба коронарних артерій, обструкція шийки сечового міхура. Не слід застосовувати препарат при вагітності та в період годування груддю, дітям до 6 років, при підвищеній чутливості до одного з компо-нентів, а також пацієнтам, які приймають інгібітори МАО та блокатори β-адренорецепторів.

Особенности применения:

За відсутності ефекту протягом 4-5 днів лікування, необхідно припинити прийом препарату та провести обстеження для уточнення діагнозу.У зв´язку з можливою сонливістю слід з обережністю приймати препарат водіям транспортних засобів і при роботі з механізмами.Під час лікування протипоказано вживання алкоголю.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1-2 таблетки кожні 6 год. Дітям від 6 до 12 років- одну таблетку кожні 6 год. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Термін лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання.

Передозировка:

При передозуванні декстрометорфаном можуть спостерігатися сонливість, атаксія, ністагм, судоми. Токсичні дози фенілефрину можуть призвести до гіпертензії та серцевих аритмій. Ефект хлорфеніраміну в токсичних дозах може коливатися від депресії до стимуляції нервової системи, особливо у дітей. Лікування передозування симптоматичне - промивання шлунка, прийом ентеросорбентів, тебіоніну, ацетилцистеїну. 

Побочные действия:

До побічної дії належить сонливість, сухість у ротовій порожнині, носі та горлі і густа бронхосекреція. Також можливі – кропив´янка, шкірні висипи, реакції фоточутливості, свербіж, прискорене серцебиття, гіпотензія, гіпертензія, аритмія серця, тремор, нервозність, безсоння, порушення зору, анорексія, нудота, блювання, запори, діарея, затримка сечі. Є відомості про випадки тромбоцитопенії, гемолітичної анемії та агранулоцитозу.

Лекарственное взаимодействие:

Антигістамінні препарати в комбінації з депресантами ЦНС (седативні, снодійні, транквілізатори та заспокійливі) чинять адитивну дію. При тривалому застосуванні високих доз одночасно з терапією такими препаратами як карбамазепін, фенітоїн і рифампіцин може посилюватися потенційно токсична дія на печінку. Може виникнути потенційно небезпечна взаємодія при одночасному лікуванні інгібіторами монооксидази МАО, антидепресантами (флуокситин, пароксетин), гангліоблокаторами, блокаторами адренергічних рецепторів, алкалоїдами раувольфії і метилдопою. Також слід уникати застосування препарату одночасно з фенілзином.

Срок годности:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30°С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки для смоктання.АдресаБ-1/Е-12 Мохан Ко-оп Інд. Естейт, Матхура Роуд, Нью-Делі - 110044 Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05X:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тофф-Мд
Производитель:Панацея Биотек Лтд, Индия
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4145/01/01 от 23.01.2006. Приказ № 22 от 23.01.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить декстрометорфану гідроброміду 10 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг; допоміжні речовини: манітол, кремнію діоксид колоїдний, тальк, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, лимонної кислоти моногідрат, барвник типу Сансет жовтий, розрихлювач типу FRD 072 та FRD 070, апельсиновий коригент DC 116 PH, аспартам.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.
Код АТХ:R05X - Прочие комбинированные препараты, применяемые при кашле и простудных заболеваниях
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама