Трансулоза (Lactulose, combinations) инструкция по применению

Трансулоза фото, инструкция
Дозировка:
Трансулоза гель ор. по 150 г в бан.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Лаб. Шемино для "Лаб. Майоли Спиндлер", Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Осмотичні проносні засоби. Комбінація мінеральних солей.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 г пасти оральної містять лактулози – 35 г, парафіну білого м’якого – 21,45 г, олії мінеральної – 42,91 г;допоміжні речовини: аспартам (E 951), холестерин, кислота молочна, олія біксинова, олія мандаринова, олія лимонна, олія апельсинова.

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Лаб. Шемино для "Лаб. Майоли Спиндлер", Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Осмотичні проносні засоби. Комбінація мінеральних солей.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Препарат чинить проносну дію двома різними механізмами: оскільки до його складу входять три активні речовини – лактулоза дегідрогенізована мікронізована, парафін білий м’який та олія мінеральна. Лактулоза підвищує гідратацію і збільшує об’єм вмісту кишечнику завдяки осмотичній дії. Парафін білий м’який та олія мінеральна є механічним послаблюючим засобом, оскільки змащує та розм’якшує вміст кишечнику. Дія починається через 6-8 годин після перорального прийому препарату. Фармакокінетика.Лактулоза є синтетичним дисахаридом. Не всмоктується і не змінюється при проходженні через верхню частину травного тракту. У товстому кишечнику перетворюється під дією місцевої мікрофлори на органічні кислоти (молочну та оцтову), що виводяться з випорожненнями. Олія мінеральна не всмоктується у шлунково-кишковому тракті.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування запору.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючих речовин чи будь-якої допоміжної речовини.Органічні запальні захворювання товстого кишечнику (виразковий коліт, хвороба Крона); токсичний мегаколон, шлунково-кишкова непрохідність або синдром часткової кишкової непрохідності, перфорація або ризик перфорації органів травлення, біль у животі невідомого походження. Фенілкетонурія (оскільки препарат містить аспартам (Е 951). Галактоземія.Дитячий вік.

Особенности применения:

При пропуску прийому препарату не треба приймати подвійну дозу, щоб компенсувати пропущену. Після припинення прийому препарату синдром відміни не виникає.Не рекомендовано лікування запору протягом тривалого часу (більше 8 днів) без рекомендації лікаря. При хронічних запорах а також при запорах, що не пов’язані зі змінами способу життя або супроводжуються болем, підвищенням температури тіла, здуттям живота, препарат слід застосовувати після консультації з лікарем. Лікування включає також: збільшення у раціоні харчування кількості овочевих волокон та напоїв;фізичну активність та нормалізацію кількості дефекації.Препарат можна призначати хворим на цукровий діабет, оскільки до його складу не входить глюкоза. Оскільки діарея, спричинена лактулозою, може призвести до порушення електролітного балансу, рекомендовано з обережністю застосовувати даний лікарський засіб пацієнтам з ризиком розвитку порушень електролітного балансу (наприклад, пацієнтам з порушеннями функцій нирок або печінки або пацієнтам, які проходять супутнє лікування діуретичними засобами).З обережністю слід застосовувати препарат хворим, які дотримуються ліжкового режиму та пацієнтам з порушеннями ковтання, оскільки існує ризик аспірації олії мінеральної у бронхи та розвитку жирової пневмонії. Консультація лікаря рекомендована, якщо перед початком лікування наявні болісні симптоми у ділянці живота невизначеного походження.Хворим з непереносимістю лактози застосовувати препарат слід з обережністю.Препарат містить лактозу, галактозу і незначну кількість фруктози. Таким чином, пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю галактози або фруктози, лактазною недостатністю або глюкозо-галактозною мальабсорбцією не слід приймати цей препарат.Застосування у період вагітності або годування груддю.ВагітністьЗастосування препарату в цей період можливе лише за рекомендацією лікаря.Під час прийому олії мінеральної всмоктування жиророзчинних вітамінів (A, D, E, K) у матері може зменшитися, що становить потенційний ризик виникнення кровотечі у новонародженого.Лактулоза: хоча були опубліковані лише деякі клінічні дані, дуже широке застосування лактулози у період вагітності небезпеки не представляло. Дослідження, проведені на тваринах, не виявили тератогенного впливу.Олія мінеральна: клінічних даних та даних досліджень на тваринах не існує.Годування груддюЗавдяки своїм фармакокінетичним властивостям діючі речовини препарату не всмоктуються у кишковому тракті. Годування груддю можливе під час прийому матір’ю даного препарату.ФертильністьНе очікується будь-яких ефектів, оскільки системний вплив лактулози є незначним.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Немає даних.

Способ применения и дозы:

Дозу встановлює лікар індивідуально.Рекомендована добова доза становить 1-3 мірні ложки 1 раз на добу, ввечері.Препарат не можна приймати пацієнтам у лежачому положенні або безпосередньо перед сном. Тривалість лікування становить не більше 8 днів.У випадку розвитку діареї слід зменшити дозу препарату. Якщо діарея продовжується, лікування Трансулозою слід припинити.Діти. Не рекомендується застосовувати дітям.

Передозировка:

Симптоми: діарея. Лікування: призупинити прийом або зменшити дозу препарату. Через значну втрату рідини, пов’язану з діареєю або блюванням, може знадобитися коригування порушення електролітного балансу.

Побочные действия:

Здуття живота, біль у животі, діарея, електролітний дисбаланс унаслідок діареї. Ці симптоми можуть спостерігатися на початку лікування і зникають при підборі індивідуальної дози препарату. Рідко – свербіж, біль в анальній ділянці і незначне зниження маси тіла.Застосування олії мінеральної підвищує ризик розвитку анального інфільтрату і іноді спричиняє подразнення у періанальній ділянці.

Лекарственное взаимодействие:

Тривалий прийом олії мінеральної та парафіну білого м’якого може зменшити абсорбцію жиророзчинних вітамінів (A, D, E, K).

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

150 г пасти оральної у банці; по 1 банці з мірною ложкою у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.