Информация об использовании рецептурных препаратов

Транзилан (Ispaghula (psylla seeds)) инструкция по применению

Транзилан фото, инструкция
Дозировка:
Транзилан порошок д/ор. сусп. по 140 г в тубах

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: Иннотера Шузи для "Лаб. Иннотек Интернасьйональ", Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные лекарственные средства.

Категория отпуска:

По рецепту.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

100 г порошку містять:діюча речовина: геміцелюлоза висушена з оболонки насіння подорожника Psyllium (Plantago Ispaghula) (hemicellulose of dried Psyllium (Plantago Ispaghula) seeds) 40,231 г;допоміжні речовини: 

Лекарственная форма:

порошок

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Иннотера Шузи для "Лаб. Иннотек Интернасьйональ", Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные лекарственные средства.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Симптоматичне лікування запору.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату. Випорожнення щільної консистенції, копроліти; кишкова непрохідність; за наявності паралічу кишечнику або мегаколона; біль у черевній порожнині невідомої етіології; за наявності захворювань стравоходу та кардії; ректальні кровотечі нез’ясованої етіології; за відсутності ефекту від застосування послаблюючих засобів; при несподіваній зміні ритму дефекації, яка триває більше, ніж 2 тижні; при утрудненому ковтанні або блюванні; неконтрольовані форми цукрового діабету.Дитячий вік до 12 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При застосуванні Транзілану необхідно забезпечити прийом достатньої кількості рідини, як мінімум 150 мл води на разову дозу застосування.Не застосовувати тривалий час без рекомендації лікаря.Якщо у пацієнта тривалий запор або нерегулярні випорожнення, які спостерігаються більш ніж 1 тиждень, необхідно проконсультуватися з лікарем.Перед застосуванням лежачим хворим, хворим з обмеженою фізичною активністю, особам літнього віку слід проконсультуватися з лікарем.Хворим на цукровий діабет слід мати на увазі, що препарат містить сахарозу.При інсулін-залежному цукровому діабеті може знадобитися зменшення дози інсуліну внаслідок порушення резорбції вуглеводів.Разова доза Транзилану містить 272 мг калію. Це треба враховувати пацієнтам, які дотримуються низькокалієвої дієти.Особам з нирковою недостатністю та у випадках лікування гіперкаліємії лікарськими засобами потрібно брати до уваги ризик підвищення рівню калію у крові.Для пацієнтів, які одночасно застосовують тиреоїдні гормони, може знадобитися корекція дози замісної терапії.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

В експериментальних дослідженнях препарату тератогенних ефектів не встановлено. При необхідності препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки він практично не всмоктується у шлунково-кишковому тракті і не проникає в материнське молоко.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Будь-якого впливу на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не спостерігалось.

Дети:

У зв'язку з обмеженим досвідом використання у педіатричній практиці Транзилан не призначають дітям до 12 років.

Способ применения и дозы:

Якщо лікар не призначив інакше, треба дотримуватись наступних рекомендацій щодо застосування.Дорослим та дітям віком старше 12 років застосовувати по 2 повні чайні ложки або по 1 пакетику 1-2 рази на день, вранці та ввечері, перед вживанням їжі.Тривалість лікування визначає лікар.Рекомендації щодо застосування.Попередньо разову дозу порошку (або 1 пакетик) насипати у велику склянку і залити щонайменше 150 мл холодної води або соку. Розмішати і негайно випити слабогазований напій, що має присмак лимона.Не слід застосовувати препарат у сухому вигляді!

Передозировка:

Випадків передозування не виявлено.При застосуванні великої кількості препарату з оболонки насіння подорожника у сухому вигляді або з недостатньою кількістю рідини може розвинутися непрохідність стравоходу. У цьому випадку спочатку потрібно спробувати дістати стороннє тіло зі стравоходу за допомогою ендоскопа. У випадку невдачі необхідне хірургічне втручання.

Побочные действия:

На початку лікування можливе здуття живота і метеоризм, однак протягом лікування вони зникають.При помилковому застосуванні препарату у великих кількостях у сухому вигляді можлива обструкція стравоходу та кишечнику, кишкова непрохідність.У поодиноких випадках можуть виникнути алергічні реакції, включаючи анафілактичні. У таких випадках необхідно припинити застосування Транзилану та звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Між прийомом Транзилану та інших ліків має бути інтервал приблизно 30-60 хвилин, оскільки можливе сповільнення всмоктування у кишечнику деяких мінералів та вітамінів, серцевих глікозидів і кумарину.Для запобігання розвитку непрохідності кишечнику не застосовувати Транзилан одночасно з засобами, що інгібують природну перистальтику кишечнику (наприклад, лоперамід).Для пацієнтів, які одночасно застосовують тиреоїдні гормони, показана консультація лікаря, оскільки може знадобитися корекція дози замісної терапії.При інсулін-залежному цукровому діабеті може знадобитися зменшення дози інсуліну внаслідок уповільнення поглинання вуглеводів.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці!

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °C у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Банка, яка вміщує 140 г порошку, або 20 пакетиків по 7 г порошку кожен, у картонній коробці та інструкцією.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.