Травоген инструкция по применению

Травоген фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Травоген крем 1 % по 20 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3006/02/01 от 21.04.2015. Приказ № 229 от 21.04.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: ізоконазолу нітрат; 1 г крему містить 10 мг ізоконазолу нітрату;допоміжні речовини: полісорбат 60, сорбітанстеарат, спирт цетостеариловий, олія мінеральна, парафін білий м'який, вода очищена.

Производитель:

Байер АГ

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Ізоконазолу нітрат призначений для лікування грибкових захворювань шкіри. Препарат ефективно діє на дерматофіти, дріжджі, дріжджоподібні гриби (включаючи збудник різнобарвного лишаю), плісняві гриби, на збудника еритразми, а також грампозитивні бактерії. Мінімальна інгібуюча концентрація in vitro становить від 0,1 до 6,3 мкг/мл залежно від виду.Фармакокінетика.Ізоконазолу нітрат, який застосовується місцево, швидко проникає в різні шари шкіри, де досягає максимальної концентрації через одну годину та утримує її протягом декількох годин (роговий шар - 3500 мкг/мл; дерма - 3 мкг/мл). Системне навантаження є доволі помірним. Крім того, після видалення рогового шару абсорбується різна кількість від 1 до 5 %. Після абсорбування ізоконазолу нітрат швидко та повністю метаболізується та виводиться з організму.Ізоконазолу нітрат після внутрішньовенного введення має період напіввиведення у плазму 1,65 + 0,21 годин; період напіввиведення метаболітів становить близько 5 годин. Виведення із сечею та калом перебувають у співвідношенні 1:2.

Особенности применения:

При застосуванні препарату на обличчі слідкувати за тим, щоб крем Травоген не потрапив в очі. Після використання лікарського засобу слід ретельно вимити руки.При ураженні міжпальцевих ділянок рук та стоп рекомендується прокладати між пальцями марлеві смужки із кремом Травоген.Для уникнення повторної інфекції слід щодня міняти постільну білизну, губки для купання, рушники, спідню білизну (бажано з бавовни) та прати її в дуже гарячій воді або навіть кип’ятити.Передумовою успішного лікування кремом Травоген є регулярне дотримання особистої гігієни. При наявності грибкового захворювання шкіри ніг (мікозу стоп) міжпальцеві ділянки стопи після миття слід ретельно просушувати. Необхідно щодня міняти панчохи або шкарпетки.Можливі перехресні алергічні реакції, спричинені ізоконазолом, міконазолом, еконазолом та тіоконазолом.Застосування у період вагітності або годування груддю.Призначати цей лікарський засіб вагітним жінкам слід тільки в разі явної необхідності та під безпосереднім контролем лікаря.Немає даних стосовно того, чи проникає ізоконазол у материнське молоко; на підставі даних стосовно фармакокінетики та із врахуванням шляху введення вважається, що його кількість є незначною. Ризик для новонароджених чи дітей у період годування груддю не може бути виключеним. Не можна припускати контакту новонародженої дитини з обробленою поверхнею молочних залоз матері.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Способ применения и дозы:

Якщо лікар не призначив інше лікування, крем Травоген наносити 2 рази на добу на уражені ділянки шкіри.Місцеве лікування грибкових інфекцій проводити протягом 2-3 тижнів, при інфекціях, які важко піддаються лікуванню (перш за все – при ураженні міжпальцевої ділянки), лікування слід продовжити до 4 тижнів. За рішенням лікаря термін лікування можна подовжити.Для уникнення рецидивів після клінічного одужання слід продовжити лікування ще упродовж 2 тижнів.Діти. Дані щодо застосування препарату дітям відсутні.

Передозировка:

Відповідно до результатів дослідження гострої токсичності не очікується жодного ризику гострої інтоксикації після одноразового місцевого передозування препарату (нанесення на велику ділянку шкіри за умов, що є сприятливими для абсорбції) чи після ненавмисного перорального застосування.

Побочные действия:

Дуже рідко можливі подразнення шкіри, такі як свербіж, печіння, почервоніння (еритема) або висипання на шкірі (включаючи пухирці у ділянці лікування). Можуть відзначатися алергічні реакції шкіри, контактний дерматит.При появі будь-яких побічних ефектів, не зазначених у даній інструкції, слід повідомити лікаря.Використання засобів для місцевого застосування, особливо довготривале, може спричиняти алергічні реакції. У такому випадку необхідно припинити лікування та забезпечити відповідну терапію. Цей лікарський засіб містить спирт цетостеариловий, тому він може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).

Лекарственное взаимодействие:

Необхідно повідомити лікаря про те, що пацієнт вживає або нещодавно вживав будь-які інші препарати, навіть ті, які відпускаються без рецепта.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 ºС в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 г у тубі, по 1 тубі у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

ЗаявникБайєр Фарма АГ, Німеччина / Bayer Pharma AG, Germany.Місцезнаходження заявника та/або представника заявникаМюллєрштрассе 170-178, 13342 Берлін, Німеччина /Mullerstrasse 170-178, 13342 Berlin, Germany.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D01AC05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Травоген
Производитель:Байер АГ
Форма выпуска: По 20 г у тубі, по 1 тубі у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3006/02/01 от 21.04.2015. Приказ № 229 от 21.04.2015
МНН:Isoconazole
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: ізоконазолу нітрат; 1 г крему містить 10 мг ізоконазолу нітрату;допоміжні речовини: полісорбат 60, сорбітанстеарат, спирт цетостеариловий, олія мінеральна, парафін білий м'який, вода очищена.

Фармакологическая группа:Противогрибковые средства для местного применения.
Код АТХ:D01AC05 - Изоконазол
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама