Трайфед инструкция по применению

Трайфед фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Трайфед сироп по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7400/01/01 от 04.12.2007. Приказ № 773 от 04.12.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

5 мл сиропу містятьтрипролідину гідрохлориду 1,25 мг;псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), сахароза, гліцерин, сорбіт (Е 420), FD&C жовтий № 6 (Е 110), ароматизатор апельсиновий рідкий, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

сироп оранжевого кольору з запахом апельсину;

Производитель:

Хикма Фармасьютикалз, Иордания

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, которые стимулируют альфа-и альфа + бета-адренорецепторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Трипролідин є антагоністом Н1-рецепторів, забезпечує симптоматичне лікування алергічних станів, спричинених виділенням надлишкової кількості гістаміну, який призводить до підвищення капілярної проникності й утворення набряку. Трипролідин як антагоніст Н1-рецепторів пригнічує запальну гіперемію і свербіж, які супроводжують ендогенне виділення гістаміну. Псевдоефедрин - протинабряковий засіб, який проявляє пряму та непряму симпатоміметичну активність. Він діє безпосередньо як на α-, так і, в меншій мірі, на β-адренергічні рецептори. Вважають, що α-адренергічний ефект створюється в результаті пригнічення виділення циклічного аденазин-3׳,5׳-монофосфату (АМФ) за рахунок пригнічення ензимної активності аденілциклази. Псевдоефедрин має непрямий вплив, спричиняючи виділення норепінефрину зі свого депо. Псевдоефедрин також безпосередньо діє на α-адренергічні рецептори слизової оболонки дихальних шляхів, спричиняючи звуження судин, що призводить до нормального стану набряклу слизову оболонку носової порожнини, до зменшення гіперемії тканин, набряку і закладеності носа, збільшуючи при цьому пропускну спроможність дихальних шляхів. Посилює дренування виділень із придаткових пазух носа і може відбутися відкриття закупорених проходів в євстахієвих трубах.Фармакокінетика. Препарат швидко та майже повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Виділяється у вигляді метаболітів через кишечник. Період напіввиведення – від 4 до 6 год.Показання для застосування. Симптоматичне лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, нежиті, включаючи алергічні риніти, вазомоторні риніти, риніт при застуді.

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого з інгредієнтів, що входять до складу препарату;тяжка форма гіпертонії або серйозні захворювання коронарних судин;при застосуванні протягом останніх двох тижнів інгібіторів моноаміноксидази;дитячий вік до 6 місяців;періоди вагітності і годування груддю.

Особенности применения:

З обережністю слід призначати пацієнтам, які приймають антигіпертензивні препарати, трициклічні антидепресанти або інші симпатоміметики.З обережністю застосовувати пацієнтам, які страждають на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, гіпертиреоїдизм, підвищений внутрішньоочний тиск, гіпертрофію простати, а також із серйозними розладами функцій печінки та нирок.Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами. Трайфед® може стати причиною сонливості, що слід враховувати водіям та операторам машин.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 12 років – по 10 мл сиропу 3 рази на день.Дітям: 6 місяців – 2 роки по 1,25 мл сиропу 3 рази на день; 2 – 5 років по 2,5 мл сиропу 3 рази на день; 6 – 12 років по 5 мл сиропу 3 рази на день. Тривалість курсу лікування не повинна перевищувати 2 тижнів. 

Передозировка:

При передозуванні можуть виникнути такі симптоми: мідріаз, тахікардія, гіпертонія, серцева аритмія, збуджений стан, галюцинації (частіше в дітей), нудота та блювання, гіпертонічний криз, безсоння, м’язовий тремор, зміна психічного стану.Лікування. Рекомендується підтримка дихання та серцево-судинної системи, протисудомна терапія. Після отруєння слід промити шлунок. Прискорити виведення псевдоефедрину можна шляхом ацид-діурезу або діалізу.

Побочные действия:

Сонливість, іноді – шкірний свербіж, тахікардія, сухість у роті, носі, глотці.

Лекарственное взаимодействие:

З обережністю застосовувати препарат хворим, які одночасно приймають антигіпертензивні препарати, оскільки Трайфед® містить псевдоефедрин і може частково нейтралізувати гіпотензивну дію препаратів, які впливають на симпатичну активність, зокрема бретилія, бетанідину, гуанетидину, дебризохину, метилдопи, блокаторів альфа- і бета-адренорецепторів.При одночасному застосуванні Трайфеду® з трициклічні антидепресанти або інші симпатоміметичні засоби (деконгестантами, супресорами апетиту, амфетаміновими психостимуляторами), що впливають на катаболізм симпатоміметичних амінів, може виникнути підвищення АТ.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі 15 – 25 °С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл сиропу флаконі; у картонній коробці в комплекті з мірною ложкою.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуСироп.Адреса22328, а/с 182400, Амман, Йорданія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Трайфед
Производитель:Хикма Фармасьютикалз, Иордания
Форма выпуска: По 100 мл сиропу флаконі; у картонній коробці в комплекті з мірною ложкою.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7400/01/01 от 04.12.2007. Приказ № 773 от 04.12.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

5 мл сиропу містятьтрипролідину гідрохлориду 1,25 мг;псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), сахароза, гліцерин, сорбіт (Е 420), FD&C жовтий № 6 (Е 110), ароматизатор апельсиновий рідкий, вода очищена.

Фармакологическая группа:Препараты, которые стимулируют альфа-и альфа + бета-адренорецепторы.
Код АТХ:R01BA52 - Псевдоэфедрин, комбинации
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама