Трексил Нео инструкция по применению

Трексил Нео фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Трексил Нео таблетки, п/плен. обол., по 5 мг №10 (10х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12113/01/01 от 13.04.2012. Приказ № 264 от 13.04.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: desloratadine;1 таблетка містить дезлоратадину 5 мг;допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, тальк, макрогол, покриття Опадрій 03G50693 блакитний (титану діоксид (Е 171), барвник індигокармін (Е 132), гіпромелоза, макрогол 400, тальк, макрогол 4000).Від блакитного до світло-блакитного кольору, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з маркуванням 5 з одного боку.

Производитель:

Ранбакси Лабораториз Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства для системного применения.

Показания к применению:

Для швидкого усунення симптомів алергічних ринітів, таких як чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель.Для усунення симптомів, пов’язаних із кропив’янкою, такими як свербіж і висипання.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, а також до лоратадину.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Пацієнтам необхідно повідомляти про необхідність застосовувати таблетки препарату Трексил Нео відповідно за призначенням. Оскільки їжа не впливає на біодоступність препарату, таблетки дезлоратадину можна приймати незалежно від прийому їжі. Пацієнтам варто радити не збільшувати дозу або частоту прийому препарату, оскільки дослідження не продемонстрували підвищення ефективності зі збільшенням дози. А збільшення дози може спричиняти сонливість.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування препарату в період вагітності не встановлена. Тому застосовувати таблетки Трексіл Нео в період вагітності не рекомендується.Дезлоратадин проникає в грудне молоко, отже, застосовувати препарат під час годування груддю не рекомендується.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Вплив дезлоратадину на керування автомобілем або роботу зі складними технічними пристроями не відзначався. Однак пацієнтів необхідно інформувати, що в рідкісних випадках деякі пацієнти відчувають сонливість, що може вплинути на їхню здатність водити машину й працювати з технікою.

Дети:

Ефективність і безпека таблеток дезлоратадину у дітей віком до 12 років не встановлені.Досвід застосування таблеток дезлоратадину у підлітків віком від 12 до 17 років обмежений, тому слід застосовувати препарат за призначенням лікаря.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для перорального прийому.Для усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом (у тому числі інтермітуючим та персистуючим) та кропив’янкою, Трексил Нео приймають внутрішньо незалежно від прийому їжі.Дорослі та діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці (5 мг) 1 раз на добу.Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після повторного їх виникнення. При персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень або більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом всього періоду контакту з алергеном.

Передозировка:

У разі передозування показані стандартні заходи, спрямовані на видалення неабсорбованої активної речовини. Рекомендується симптоматичне лікування. У разі випадкового застосовувалися високих доз до 45 мг (що у 9 разів перевищували рекомендовані), серйозних небажаних реакцій не спостерігалось.Трексил Нео не видаляється при гемодіалізі; можливість його видалення при перитонеальному діалізі не встановлена.

Побочные действия:

Найпоширенішими несприятливими явищами були підвищена втомлюваність, сухість у роті і головний біль. Інші небажані ефекти, що повідомлялися дуже рідко під час постмаркетингового періоду, перераховані нижче.Організм загалом: реакції гіперчутливості (анафілаксія, ангіоневротичний набряк, задишка, свербіж, висипання на шкірі, кропив’янка).З боку травного тракту: біль у животі, нудота, блювання, диспепсія, діарея, підвищення печінкових ферментів, підвищення білірубіну, гепатит.З боку нервової системи: запаморочення, сонливість, безсоння, психомоторна гіперактивність, судоми, галюцинації.З боку серцево-судинної системи: тахікардія, відчуття серцебиття.З боку кістково-м’язової системи: міалгія.

Лекарственное взаимодействие:

Дезлоратадин, прийнятий одночасно з алкоголем, не потенціює ефекти алкоголю, що може знижувати працездатність. При одночасному введенні еритроміцину або кетоконазолу будь-яких клінічно значущих взаємодій не спостерігалосяУ зв’язку з тим, що фермент, який відповідає за метаболізм дезлоратадину, не встановлений, взаємодію з іншими лікарськими засобами повністю виключити неможливо.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у стрипі; 1 стрип у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняДезлоратадин не посилює такі ефекти алкоголю, як порушення психомоторної функції і сонливість.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R06AX27:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Трексил Нео
Производитель:Ранбакси Лабораториз Лтд., Индия
Форма выпуска:По 10 таблеток у стрипі; 1 стрип у картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12113/01/01 от 13.04.2012. Приказ № 264 от 13.04.2012
МНН:Desloratadine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: desloratadine;1 таблетка містить дезлоратадину 5 мг;допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, тальк, макрогол, покриття Опадрій 03G50693 блакитний (титану діоксид (Е 171), барвник індигокармін (Е 132), гіпромелоза, макрогол 400, тальк, макрогол 4000).Від блакитного до світло-блакитного кольору, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з маркуванням 5 з одного боку.

Фармакологическая группа:Антигистаминные средства для системного применения.
Код АТХ:R06AX27 - Дезлоратадин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама