Три-Ви Плюс инструкция по применению

Три-Ви Плюс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Три-Ви Плюс таблетки, п/о, №30 во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6879/01/01 от 08.08.2007. Приказ № 738 от 13.10.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Основные физико-химические свойства:

таблетки овальної форми, вкриті оболонкою помаранчевого кольору, ядро світло-помаранчевого кольору з вкрапленнями;допоміжні речовини: кальцію фосфат двохосновний, целюлоза мікрокристалічна, желатин, натрію кроскармелоза, стеаринова кислота, магнію стеарат, кремнію діоксид, гідроксипропілметилцелюлоза, цукроза, магнію силікат, крохмаль кукурудзяний, титану діоксид, барвник D&C Жовтий № 6 лаковий, полівінілпірролідон, триацетин, олія мінеральна, суміш токоферолів, натрію аскорбат, кальцію фосфат трьохосновний, аскорбілпальмітат.

Производитель:

Сагмел, Инк., США

Фармакотерапевтическая группа:

Аллергены домашней пыли.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. b-Каротин (вітамін А) забезпечує високий рівень антиоксидантного та імунного захисту організму. Бере участь у процесах кольоросприйняття, адаптації зору людини до темряви. Необхідний для нормальної регенерації тканин.Аскорбінова кислота (вітамін С) як основний компонент системи антиоксидантного та імунного захисту, підвищує адаптаційні можливості організму, збільшує його опірність до інфекцій. Бере активну участь у регуляції окисно-відновних процесів, в обміні вуглеводів, синтезі стероїдних гормонів, катехоламінів, у згортанні крові. Посилює синтез колагену, стимулює процеси регенерації, нормалізує проникність капілярів. a-токоферолу ацетат (вітамін Е) – важлива ланка антиоксидантної системи організму. Бере участь у формуванні міжклітинної речовини, компонентів сполучної тканини і гладкої мускулатури. Цинк бере участь в реакціях імунного та антиоксидантного захисту, кровотворенні, синтезі амінокислот, у зберіганні і передачі генетичної інформації. Забезпечує нормальну функцію ендокринних залоз, у тому числі вироблення інсуліну, підтримує статеву і репродуктивну функції. Нормалізує жировий обмін. Мідь входить в систему антиоксидантного захисту. Необхідна для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції, засвоєння заліза. Бере участь у мінералізації кісткової тканини. Селен входить до складу найважливіших антиоксидантних ферментів. Є синергістом вітаміну Е.Завдяки вираженому синергізму інгредієнтів препарат чинить комплексний ефект, захищаючи клітинні мембрани від ушкодження, значно знижуючи ймовірність розвитку захворювань, активізуючи імунну систему і сприяючи нормальній роботі всіх систем організму людини. Фармакокінетика. Внаслідок сукупної дії інгредієнтів препарату, які усі разом не можуть бути простежені за допомогою маркерів або біохімічних тестів, проведення фармакокінетичних досліджень не можливе.

Показания к применению:

Профілактика захворювань, пов'язаних із несприятливою екологічною обстановкою, підвищеним радіаційним фоном, частими стресовими ситуаціями. Для підвищення опірності організму при схильності до застудних захворювань, загрозі розвитку грипу та гострих респіраторних захворювань. Для зниження тяжкості і частоти ускладнень при серцево-судинних, інфекційних захворюваннях. Як препарат супроводу на фоні тривалої медикаментозної або променевої терапії.Спосіб застосування та дози.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

Необхідно дотримуватися обережності при призначенні препарату хворим із гострою і хронічною нирковою недостатністю, декомпенсованими вадами серця, у гострій фазі інфаркту міокарда. Вагітним застосовувати не більш однієї таблетки на добу у ІІ-ІІІ триместрі вагітності. Не варто призначати більше 1 таблетки на добу особам із підвищеним згортанням крові, тромбофлебітами, схильністю до тромбозів. Не приймати разом із лікарськими засобами, до складу яких входять вітаміни та мікроелементи. Не впливає на здатність керування транспортними засобами та іншими механізмами.

Передозировка:

Може проявлятися симптомами подразнення слизових оболонок шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, пронос). Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

В осіб, схильних до алергії, можливі алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Можливе сумісне застосування препарату з антибактеріальними, гормональними, нестероїдними протизапальними, цитостатичними та іншими лікарськими засобами, а також на фоні гіпербаричної оксигенації, ультрафіолетового опромінювання крові, лазеро- або променевої терапії.

Срок годности:

Зберігати при температурі 15-30 °С в недоступному для дітей місці. Термін придатності 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 30 у пластиковому флаконі, в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Адреса1580 South Milwaukee Avenue, Suite 415, Libertyville, IL 60048, USA
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11JB:

Реклама
Как нервные клетки реагируют на тепло
Знание того, как клетки обнаруживают температуру и...
Фаршированный перец при панкреатите
Роль фаршированного перца в сбалансированном питан...
Реклама
Лекарства от ОРВИ
Лекарства при легких ОРВИЛекарственные препараты п...
ОРВИ у детей
Распространенность респираторных вирусовПричины ча...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама