Триглобулин-Биофарма (Immunoglobulins, normal human, for intravascular a) инструкция по применению

Триглобулин-Биофарма фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Триглобулин-Биофарма порошок д/ор. р-ра по 1 доз. во флак. №10
Фарм. группа:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Иммуноглобулины.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Лекарственная форма:

порошок

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Иммуноглобулины.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

для застосування. Комплексне лікування гострих кишкових інфекцій у новонароджених та дітей.Перинатальна інфекція (некротичний ентероколіт, сепсис), зумовлена ентеробактеріями у новонароджених та недоношених дітей; вірусні діареї, зокрема ротавірусні діареї у дітей.Спосіб застосування і дози. Препарат вживають перорально у вигляді розчину. Для чого у флакон після його розкриття додають 5 мл охолодженої кип'яченої води і розчиняють препарат при легкому струшуванні. Час розчинення не повинен перевищувати 10 хвилин. При лікуванні гострих кишкових інфекцій препарат призначають натще за 30 хвилин до їжі по 5 мл (1 доза) 1-2 рази на добу протягом 7-10 діб.При лікуванні перинатально інфекції (некротичний ентероколіт, сепсис), яка обумовлена ентеробактеріями препарат призначають натще новонародженим дітям по 2.5 мл 2 рази на добу.Недоношеним дітям препарат призначають по 1.0 мл 5 раз на добу протягом 5 діб. Новонародженим з низькою масою тіла при народженні препарат призначають по 0.5 мл 5 разів на добу. При необхідності курс лікування можна подовжити до 7-10 діб.Невикористаний препарат необхідно зберігати при температурі від 2 °С до 8 °С протягом доби.

Противопоказания:

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Передозировка:

Не вивчалось.Вплив на здатність керування автотранспортом. Не досліджувався. Умови зберігання.В сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 °С до 8 °С.

Побочные действия:

Реакції на введення препарату як правило відсутні. Іноді, особливо у осіб підвищеною алергізацією, можуть виникати локальні поліморфні висипи на шкірі. У цих випадках подальше застосування препарату необхідно продовжувати у поєднанні антигістамінними препаратами.Проти показання. Протипоказане застосування препарату дітям, які мають в анамнезі алергічні реакції на введення білків крові людини (набряк Квінке, алергійні висипи, анафілактичний шок).Дітям, що страждають алергійними захворюваннями або схильні до алергійних реакцій; застосування препарату здійснюють на фоні антигістамінної терапії.Особливості застосування. Можливе застосування препарату у комплексі з антибіотиками,хіміотерапевтичними препаратами, бактеріофагами.Застосування при вагітності і годуванні груддю. Не досліджувалось.

Лекарственное взаимодействие:

Не досліджувалась.

Срок годности:

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

У флаконах №5, №10.Виробник. ПрАТ БІОФАРМА.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Не досліджувалась.

Адреса

Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 9.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.