Триовит Кардио инструкция по применению

Триовит Кардио фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Триовит Кардио таблетки, п/плен. обол., №30 (15х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9430/01/01 от 25.02.2009. Приказ № 120 от 25.02.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить 0,5 мг фолієвої кислоти, 15 мг піридоксину гідрохлориду (вітаміну B6) та 0,015 мг ціанокобаламіну (вітаміну B12);допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; целюлоза порошкоподібна; целюлоза мікрокристалічна; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; гіпромелоза; титану діоксид (E 171); барвник хіноліновий жовтий (E 104); барвник червоний АС (E 129); тальк; макрогол 6000; маніт (Е 421).

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Поливитаминные препараты.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активних інгредієнтів чи до будь-яких інших інгредієнтів препарату.Мегалобластна анемія, спричинена тільки дефіцитом вітаміну B12, наприклад, при дефіциті шлункового мукопротеїду (у вегетаріанців та людей літнього віку).Мегалобластна анемія, спричинена тільки дефіцитом фолієвої кислоти.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При появі алергічних реакцій прийом препарату слід відмінити.Перед сумісним прийомом іншого вітаміну чи мінерально-вітамінного комплексу, пацієнтам слід проконсультуватись з лікарем.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Інформація про безпеку прийому препарату під час вагітності та в період годування груддю обмежена. Тому цей препарат не рекомендується приймати протягом вагітності та у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Відсутні дані щодо впливу препарату Тріовіт кардіо на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Дети:

Таблетки Тріовіт кардіо не призначені для застосування дітям.Спосіб застосування та дози.Рекомендована добова доза для дорослих – 1 таблетка 1-2 рази на добу.Лікування повинно тривати від 1 до 3 місяців; курс лікування рекомендовано повторювати двічі або тричі на рік.Таблетки слід ковтати цілими, запиваючи водою, після прийому їжі.Передозування.Відсутня інформація про випадки інтоксикації. Лікування передозування, за необхідності, буде включати в себе підтримуючу терапію, яка полягає в усуненні симптомів, що трапилися в результаті передозування. При тривалому прийманні вітаміну B6 в дозах вище 1 г на день можуть виникнути симптоми ураження периферичної нервової системи, порушення з боку шлунково-кишкового тракту та шкірні реакції. Немає антидоту для попередження або лікування сенсорної невропатії, спричиненої високими дозами вітаміну B6. Ретельне неврологічне спостереження та подальше медичне спостереження показане для пацієнтів з симптомами ураження нервової системи.Дуже великі дози фолієвої кислоти (15 мг на день) можуть спричинити порушення з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, метеоризм, абдомінальне здуття, гіркий присмак у роті). Побічні ефекти.Побічні ефекти, які можуть траплятися протягом застосування Триовіту кардіо, класифіковані в наступні групи згідно з їх частотою:дуже часто (≥1/10),часто (≥1/100 to <1/10),нечасто (≥1/1,000 to <1/100),рідко (≥1/10,000 to <1/1,000),дуже рідко (<1/10,000), не визначені (не можуть бути оцінені з наявних даних).Для кожної групи побічні ефекти представлені в згідно зменшення серьйозності. Системи організму за системою MedDRA Побічний ефект Частота Кислота фолієва Вітамін B6 Вітамін B12 З боку шлунково-кишкового тракту Нудота Діарея - - Дуже рідко - - Дуже рідко З боку шкіри та підшкірної тканини Вугри Схожі на екзему висипи на шкірі - - - - Дуже рідко Дуже рідко З боку імунної системи Алергічна кропив’янка Анафілактична реакція Дуже рідко Дуже рідко - - Рідко Рідко При появі тяжких побічних ефектів лікування слід припинити.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Сумісний прийом вітаміну B6 та леводопи може знизити ефективність леводопи. Деякі лікарські препарати, такі як ізоніазид, пеніциламін, циклосерин, збільшують потребу у вітаміні B6.Протиепілептичні засоби, оральні контрацептиви, туберкулостатичні засоби та антагоністи фолієвої кислоти (аміноптерин, триметоприм, піриметамін та триамтерен) можуть зменшити всмоктування фолієвої кислоти.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 оС у захищеному від світла та вологи місці.Зберігати в недоступному для дітей місці. Упаковка.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняТріовіт кардіо не є препаратом для балансування та урізноманітнювання харчового раціону.Таблетки Тріовіт кардіо можна приймати пацієнтам, хворим на цукровий діабет, оскільки препарат не містить сахарози.Спеціальна інформація про деякі інгредієнти.Препарат містить лактозу. Препарат не слід приймати пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази Лаппа або глюкозо-галактозною недостатністю.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ B03BA51:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Триовит Кардио
Производитель:КРКА, д.д., Ново место, Словения
Регистрационное удостоверение:№ UA/9430/01/01 от 25.02.2009. Приказ № 120 от 25.02.2009
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить 0,5 мг фолієвої кислоти, 15 мг піридоксину гідрохлориду (вітаміну B6) та 0,015 мг ціанокобаламіну (вітаміну B12);допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; целюлоза порошкоподібна; целюлоза мікрокристалічна; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; гіпромелоза; титану діоксид (E 171); барвник хіноліновий жовтий (E 104); барвник червоний АС (E 129); тальк; макрогол 6000; маніт (Е 421).

Фармакологическая группа:Поливитаминные препараты.
Код АТХ:B03BA51 - Цианокобаламин, комбинации
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама