Триовит инструкция по применению

Триовит фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Триовит капсулы №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/2761/01/01 от 15.02.2010. Приказ № 106 от 14.03.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить 10 мг бета-каротину (провітамін А), 40 мг токоферолу ацетату (вітамін E), 100 мг кислоти аскорбінової (вітамін C) та 50 мкг селену в комплексі з дріжджами;допоміжні речовини: тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, альфа-токоферол, аскорбілпальмітат, натрію аскорбат, сахароза, желатин, крохмаль кукурудзяний, етилцелюлоза.Оболонка капсули: титану діоксид (E 171), барвник хіноліновий жовтий (E 104), барвник азорубін (E 122), желатин.

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Бактериальные вакцины. Столбнячный анатоксин, комбинированный с дифтерийными анатоксином.

Противопоказания:

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого інгредієнта, що входить до складу препарату.Гіпервітаміноз вітаміну Е.Гіпервітаміноз вітаміну А.Рецидиви конкрементоутворення у нирках.Селеноз.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не рекомендується застосовувати препарат з іншими комплексами, що містять такі ж вітаміни та мікроелементи.Триовіт капсули не рекомендується приймати курцям.У зв'язку з можливим підвищеним ризиком кровотеч Триовіт капсули не рекомендуються застосовувати пацієнтам, які лікуються антикоагулянтами, або пацієнтам з недостачею вітаміну К.У деяких пацієнтів, які мають схильність до підвищеної агрегації кристалів (хворих, що перебувають на діалізі, пацієнтів з рецидивуючим утворенням конкрементів у нирках), може виникнути небезпечна кристалурія оксалатів кальцію внаслідок застосування великих доз вітаміну C.Бета-каротин при тривалому застосуванні може спричинити пожовтіння шкіри, але це не є шкідливим. Після припинення застосування Триовіту пожовтіння шкіри зникає.Триовіт капсули містять барвник азорубін (E 122), який може спричинити алергічну реакцію.Хворим на цукровий діабет слід мати на увазі, що кожна капсула Триовіту містить 13,25 мг сахарози.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Вагітні та жінки, які годують груддю, можуть приймати Триовіт тільки за призначенням лікаря та під медичним наглядом.Пацієнтам з рідкою спадковою непереносимістью фруктози, порушеннями мальабсорбції глюкози-галактози або сахарози-ізомальтози не можна застосовувати цей препарат.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Відсутні дані щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Дети:

Триовіт капсули не рекомендується приймати дітям віком до 15 років. Діти старше 10 років можуть приймати по 1 капсулі на добу лише під медичним наглядом. Немає досвіду застосування препарату дітям віком до 10 років. Спосіб застосування та дози.Дорослим і підліткам віком від 15 років рекомендують приймати по 1 капсулі 1-2 рази на добу. Капсулу слід ковтати цілою, запиваючи невеликою кількістю рідини, краще після прийому їжі.Триовіт капсули рекомендується застосовувати протягом 2 місяців і повторювати цей курс лікування 2-3 рази на рік. Діти старше 10 років можуть приймати по 1 капсулі на добу лише під медичним наглядом та тільки в особливих випадках.Передозування.Велика доза (більш ніж 15 капсул на добу) може спричинити нудоту, запаморочення, головний біль, втому, слабкість, зміни шкіри та нігтів, порушення зору, метеоризм або діарею. Тривалий прийом вітаміну С (більше 1 г) із глюкозою може сприяти розвитку симптомів сечокам’яної хвороби та підвищенню рівня цукру в крові та сечі.При будь-яких ознаках передозування, хворому слід звернутися по медичну допомогу. Терапія симптоматична.Побічні ефекти.Побічні ефекти, що можуть мати місце під час лікування Триовітом, вказані за частотою появи, використовуючи наступну класифікацію:дуже часто: >1/10,часто: >1/100, <1/10,нечасто: >1/1000, <1/100,рідко: >1/10 000, <1/1000,дуже рідко: <1/10 000, включаючи поодинокі випадки.Частота появи побічних ефектів за окремими системами організму:З боку імунної системидуже рідко: реакція підвищеної чутливості. Якщо має місце реакція підвищеної чутливості, то слід припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.З боку травного трактурідко: відрижка, тяжкість у шлунку, діарея, метеоризм, шлункові спазми, кровотеча з ясен, запах (часниковий) під час дихання, езофагіт, шлунково-кишкові обструкції, металевий присмак у роті;дуже рідко: нудота при тривалому застосуванні (понад 2 місяці).З боку шкіри та підшкірних тканинрідко: жовте забарвлення шкіри при тривалому застосуванні (понад 2 місяці), втрата волосся, зміни нігтів.Загальні порушення рідко: втома, слабкість.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Застосування вітаміну С призводить до збільшення поглинання заліза й алюмінію, з шлунково-кишкового тракту. Це особливо важливо при одночасному застосуванні препаратів заліза і антацидів, що містять алюміній, особливо у хворих з нирковою недостатністю.Деякі препарати можуть знизити поглинання вітаміну Е, в тому числі холестирамін, колестипол, ізоніазид, мінеральні масла, орлістат і сукральфат. Таким чином, двохгодинний інтервал повинен бути між застосуванням вітаміну Е і цими препаратами. Було висловлено припущення, що вітамін Е може впливати на синтез вітамін K-залежних факторів згортання крові. У пацієнтів, що отримували пероральні непрямі (наприклад, варфарин) або індандіонові антикоагулянти, вітамін Е може посилювати ефект цих препаратів і підвищувати ризик кровотеч.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 оС в оригінальній упаковці для захисту від дії світла та вологи.Зберігати в недоступному для дітей місці. Упаковка.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11AA04:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Триовит
Производитель:КРКА, д.д., Ново место, Словения
Регистрационное удостоверение:№ UA/2761/01/01 от 15.02.2010. Приказ № 106 от 14.03.2005
МНН:Multivitamins and trace elements
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить 10 мг бета-каротину (провітамін А), 40 мг токоферолу ацетату (вітамін E), 100 мг кислоти аскорбінової (вітамін C) та 50 мкг селену в комплексі з дріжджами;допоміжні речовини: тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, альфа-токоферол, аскорбілпальмітат, натрію аскорбат, сахароза, желатин, крохмаль кукурудзяний, етилцелюлоза.Оболонка капсули: титану діоксид (E 171), барвник хіноліновий жовтий (E 104), барвник азорубін (E 122), желатин.

Фармакологическая группа:Бактериальные вакцины. Столбнячный анатоксин, комбинированный с дифтерийными анатоксином.
Код АТХ:A11AA04 - Поливитамины с микроэлементами
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Витамины при ОРВИ
Какие витамины чаще всего назначают при ОРВИВитами...
Лечение ОРВИ в домашних условиях
Симптомы ОРВИКак лечить ОРВИ в домашних условиях —...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама