Тривита+Se-Кв инструкция по применению

Тривита+Se-Кв фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тривита+Se-Кв капсулы №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6260/01/01 от 16.04.2007. Приказ № 772 от 04.12.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула міститьвітаміну Е 40 мг;(у вигляді dl-a-токоферолу ацетату) каротину 10 мг;(бета-каротину 10 % CWS) вітаміну С (кислоти аскорбінової) 100 мг;селену 0,0228 мг;(у вигляді натрію селеніту) допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

капсули тверді желатинові із кришечкою оранжевого кольору і корпусом сірого кольору. Вміст капсул – суміш гранул світло-коричневого і червоно-коричневого кольорів;

Производитель:

АО "Киевский витаминный завод"

Фармакотерапевтическая группа:

Поливитаминные препараты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Вітамінний препарат із мікроелементом селеном. Вітаміни С, Е та b-каротин, який в організмі під впливом ферменту каротинази перетворюється у вітамін А, виділяють у групу функціонально пов'язаних вітамінів-антиоксидантів, які попереджують процес ушкодження клітинних мембран вільними радикалами. Як природні антиоксиданти ці вітаміни попереджують накопичення ліпоперекисів при патологічних станах, пов'язаних з підвищеною пероксидацією. Селен входить до складу активного центру глютатіонпероксидази, що є одним із компонентів системи природного захисту клітини від дії вільних радикалів. Поєднання антиоксидантів у препараті спричиняє взаємне посилення та доповнення ефектів, сприяє підвищенню загальної резистентності організму, зниженню ймовірності розвитку онкологічних, серцево-судинних захворювань і катаракти. Фармакокінетика. Препарат добре всмоктується у травному тракті, його продукти обміну виводяться в основному з жовчю і сечею.

Показания к применению:

Лікування дефіциту вітамінів С, Е і b-каротину (провітаміну А), мікроелемента селену; комплексне лікування променевих уражень; стресові стани, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, атеросклероз; при різноманітних дерматозах, опіках.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітям у такій лікарській формі препарат не призначають.

Особенности применения:

Препарат не рекомендують призначати вагітним і жінкам у період годування груддю через відсутність клінічного досвіду його застосування для такої категорії пацієнтів.У період прийому препарату не слід застосовувати інші лікарські засоби, що містять селен, вітаміни С, Е і b-каротин і його синтетичні аналоги, через небезпеку передозування.При тривалому прийомі Тривіту+Se-КВ® b-каротин, що входить до його складу, може спричинити забарвлення сечі у жовтогарячий колір, ці явища безпечні і не є клінічно значимими, не вимагають відміни препарату і самостійно минають після припинення лікування.Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікарю!Вітамін С, що входить до складу препарату, зменшує токсичність сульфаніламідних препаратів, знижує дію гепарину і непрямих протизгортальних препаратів, сприяє засвоєнню заліза, підвищує всмоктування пеніциліну, посилює побічну дію саліцилатів (виникнення кристалурії); приймання пероральних контрацептивів знижує рівень вітаміну С в організмі.Вітамін Е не можна застосовувати разом із препаратами заліза, срібла, лужнореагуючими засобами, щоб уникнути утворення неактивних форм токоферолу; він посилює дію стероїдних і нестероїдних протизапальних препаратів та протизгортальних препаратів непрямої дії, знижує токсичну дію серцевих глікозидів.

Способ применения и дозы:

Препарат приймають дорослі внутрішньо, після їжі, запиваючи достатньою кількістю води, по 1–2 капсули на добу. Курс лікування становить 30–40 днів. Через 3–6 місяців курс лікування можна повторити.

Передозировка:

Симптоми: можуть виникнути нудота та блювання, біль в епігастральній ділянці.Лікування: промивання шлунка, симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Можливі: алергічні реакції – шкірний висип.

Срок годности:

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 8 °С до 15 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 3 блістери в пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуКапсули. Адреса04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38. Web-сайт: www.vitamin.com.ua.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11JB:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тривита+Se-Кв
Производитель:АО "Киевский витаминный завод"
Форма выпуска: По 10 капсул у блістері; по 3 блістери в пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6260/01/01 от 16.04.2007. Приказ № 772 от 04.12.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула міститьвітаміну Е 40 мг;(у вигляді dl-a-токоферолу ацетату) каротину 10 мг;(бета-каротину 10 % CWS) вітаміну С (кислоти аскорбінової) 100 мг;селену 0,0228 мг;(у вигляді натрію селеніту) допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Фармакологическая группа:Поливитаминные препараты.
Код АТХ:A11JB - Витамины в комбинации с минералами
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама