Тромбогард инструкция по применению

Тромбогард фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тромбогард таблетки по 100 мг №100 (20х5)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7203/01/01 от 18.10.2007. Приказ № 641 от 18.10.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить ацетилсаліцилової кислоти 100 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, натрію стеарил фумарат.

Основные физико-химические свойства:

білі або майже білі, круглі, пласкі таблетки;

Производитель:

Адифарм ЭАТ, Болгария

Фармакотерапевтическая группа:

Антитромботические средства. Кислота ацетилсалициловая.

Фармакологические свойства:

ФармакодинамікаАцетилсаліцилова кислота має здатність необоротно інгібувати циклооксигеназу тромбоцитів, що призводить до появи антиагрегантного ефекту. Інгібування ферментів блокує утворення тромбоксану А2 із арахідонової кислоти шляхом пригнічення активності циклооксигенази. Протизапальні властивості ацетилсаліцилової кислоти зумовлені периферичним інгібуванням синтезу простагландинів шляхом пригнічення активності циклооксигенази. В результаті інгібування синтезу простагландинів, периферичної вазодилатації і підвищеного потовиділення проявляються антипіретичні ефекти препарату. Аналгетичні властивості ацетилсаліцилової кислоти є наслідком як периферичної (інгібування синтезу простагландинів), так і центральної дії.Фармакокінетика. Після внутрішнього застосування ацетилсаліцилова кислота всмоктується майже повністю (80 - 100 %). У слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту вона швидко піддається гідролізу до саліцилату. Прийом їжі не впливає на біодоступність негідролізованої ацетилсаліцилової кислоти і саліцилату, але уповільнює всмоктування. Швидко розповсюджується по всіх тканинах і рідинах тіла. Об’єм розповсюдження становить 0,15 - 0,2 л/кг, а зв’язок з білками плазми – 50 - 80%. 99% ацетилсаліцилової кислоти трансформується в саліцилсечову кислоту, глюкуронід саліцилат, фенол глюкуронід саліцилат, гентисинову кислоту, 2,3-дигідроксибензойну кислоту і 2,3,5-тригідроксибензойну кислоту. Ацетилсаліцилова кислота та її метаболіти виводяться в основному нирками. Шляхом алкалізації сечі можна збільшити виведення лише саліцилату. Період напіввиведення ацетилсаліцилової кислоти становить 15 - 20 хв, після чого вона швидко підддається гідролізу до саліцилової кислоти, період напіввиведення якої залежить від дози (2,5 - 7 год при малих дозах, до 19 год при високих дозах).

Показания к применению:

Як доповнення до стандартної терапії при нестабільній стенокардії;як частина стандартної терапії при гострому інфаркті міокарда;вторинна профілактика інфаркту міокарда;після операції на серці і судинах (після аортокоронарного шунтування, черезшкірної транслюмінальної коронарної ангіопластики);профілактика порушень мозкового кровообігу за ішемічним типом, повторна перехідна ішемія мозку, ішемічний інсульт.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до ацетилсаліцилової кислоти та інших компонентів препарату; диспепсія, пептична виразка шлунка та/або дванадцятипалої кишки;захворювання, пов’язані з порушеннями згортування крові, гемофілія, тромбоцитопенія, кровотечі в анамнезі, геморагічний діатез; вагітність (I і III триместр);прийом лікарського препарату протягом 1 тижня до хірургічного втручання і 1 тижня після нього;дитячий і підлітковий вік (до 18 років)тяжкі захворювання печінки, бронхіальна астма.

Особенности применения:

Тромбогард 100 мг не застосовується для лікування больового синдрому. Пацієнти з бронхіальною астмою або поліпами в порожнині носа мають схильність до розвитку реакції підвищеної чутливості.З обережністю застосовувати при алкоголізмі, серцевій недостатності, порушеннях функцій печінки і нирок, анемії та інших захворюваннях гемопоетичної системи. Необхідно попереджати пацієнтів про небезпеку виникнення небажаних побічних ефектів при одночасному застосуванні алкогольних напоїв і ацетилсаліцилової кислоти. З обережністю застосовувати у пацієнтів з дегідратацією і у випадках неконтрольованої гіпертензії. Високі дози ацетилсаліцилової кислоти, як і решта нестероїдних протизапальних лікарських засобів, можуть знизити ефект антигіпертензивних ліків.Лікарський препарат не слід застосовувати за тиждень до хірургічного втручання і протягом тижня після нього. Тромбогард таблетки 100 мг не слід призначати дітям віком до 18 років і підліткам на тлі вірусних захворювань (грипом, вітряною віспою та ін.) у зв’язку з небезпекою виникнення синдрому Рея. Діти віком до 18 років можуть застосовувати препарат тільки за призначенням лікаря за відповідними показаннями. Ацетилсаліцилова кислота може спричинити загострення подагри. Протягом тривалого лікування необхідний контроль показників периферичної крові, функцій печінки та нирок.Вагітність. Слід уникати застосування Тромбогарду у період вагітності, якщо ліки не призначені лікарем. Годування груддю. Саліцилати проникають в грудне молоко. У період годування груддю застосовувати Тромбогард таблетки 100 мг можна лише під наглядом лікаря, оскільки існує небезпека виникнення небажаних реакцій у немовляти.Немає даних про можливий вплив препарату на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.

Способ применения и дозы:

;При нестабільній стенокардії: рекомендована добова доза становить 100 мг.;При гострому інфаркті міокарда: застосовуються дози від 100 до 200 мг ацетилсаліцилової кислоти 1 раз на день. ;Для вторинної профілактики інфаркту міокарда: рекомендована добова доза становить 3 таблетки (300 мг), по 1 таблетці 3 рази на день. ;Після операції на серці і судинах (після аортокоронарного шунтування, черезшкірної транслюмінальної коронарної ангіопластики): якщо переноситься добре, то рекомендована добова доза – 1 таблетка (100 мг).;Для профілактики порушень мозкового кровообігу за ішемічним типом, повторної перехідної ішемії мозку, ішемічного інсульту: початкова доза складає від 100 до 200 мг ацетилсаліцилової кислоти 1 раз на добу, пізніше, враховуючи позитивну динаміку та стабілізацію клінічних об’єктивних й суб’єктивних показників, на розсуд лікаря дозу можна зменшувати до 100 мг на день або через день.Звичайно таблетки Тромбогард застосовують до прийому їжі з великою кількістю води. Для зниження ймовірності подразнення шлунка, особливо у пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, рекомендовано приймати підчас або одразу після їжі, запиваючи склянкою води.При гострому інфаркті міокарда першу таблетку розжовують перед проковтуванням.Після аортокоронарного шунтування терапію починають через 24 год після операції. Лікарський препарат призначений для тривалого застосування. Тривалість лікування/профілактики визначається лікарем індивідуально.

Передозировка:

Разова пероральна доза близько 150 мг/кг маси тіла може спричинити нудоту, блювання і гастрити. При сироватковій концентрації саліцилатів, що перевищує 300 мг/л, у поодиноких випадках виникають вестибулопатії і оборотна втрата слуху. При дозах у межах 300 - 500 мг/кг спостерігаються симптоми гострої токсичності, такі як енцефалопатія, непритомність, артеріальна гіпотензія, набряк легень, судоми, ацидемія, коагулопатія, набряк мозку і дисритмія, рідко – гепатотоксичність і ниркова недостатність. При прийомі 10 - 30 г описані фатальні випадки внаслідок дихальної недостатності і кардіоваскулярного колапсу. Застосування доз, що перевищують 100 мг/кг/добу, протягом більш ніж 2 днів спричиняє токсичність. Лікування: призначають активоване вугілля (30 г вугілля в 240 мл води) в дозі 25 - 100 г для дорослих. При можливості також промивають шлунок, якщо минуло не більше 1 год після прийому препарату, хворий знаходиться при свідомості, без судом і без порушень дихальних рефлексів. Дегідратацію усувають внутрішньовенним вливанням 0,9% розчину натрію хлориду (10 - 20 мл/кг/год протягом 1 - 2 год). У випадку ацидозу застосовують внутрішньовенно натрію бікарбонат. Хворим з дуже високою концентрацією саліцилату в крові (1000 мг/л) призначають переливання крові, симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Шлунково-кишковий тракт: діарея, нудота, блювання, диспепсія, гастрити, біль в абдомінальній ділянці, ерозивно-виразкові ураження, шлунково-кишкові кровотечі.Нервова система: в поодиноких випадках виникають вестибулопатії, розлади слуху, запаморочення.Сечостатева система: погіршення кровотоку в нирках, зниження гломерулярної фільтрації, гіперурикемія в результаті прийому малих доз (1 - 2 г на добу), гіпоурикемія в результаті застосування високих доз (5 - 6 г на добу). Печінка: гепатити.Шкіра та слизові оболонки: кропив’янка, свербіж, синдром Стівенса-Джонсона. Кровоносна система: апластична анемія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія. Дихальна система: бронхоспазм, риніти. Алергічні реакції: ангіоневротичний набряк, шок.

Лекарственное взаимодействие:

Лікарський препарат Тромбогард таблетки 100 мг посилює: дію антикоагулянтів (кумаринові деривати і гепарин);ризик виникнення шлунково-кишкових кровотеч у випадку поєднання ацетилсаліцилової кислоти з глюкокортикоїдами та алкоголем;ефект пероральних протидіабетичних препаратів;ефект метотрексату;концентрацію в плазмі крові дигоксину, барбітуратів, солей літію;ефект протиревматичних препаратів і нестероїдних аналгетиків;дію всіх сульфаніламідів і комбінації, що містять сульфаніламіди.Лікарський засіб може знижувати ефективність:антагоністів альдостерону;діуретиків;антигіпертензивних лікарських засобів.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 таблеток у блістері з ПВХ/ алюмінієвої фольги, один блістер (№ 20) або 5 блістерів (№ 100) у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна назва: асеtylsalicylic acid;

Форма випуску

Таблетки.

Адреса

Бульвар “Сімеоновське шосе”, № 130.1700 Софія, Болгарія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тромбогард
Производитель:Адифарм ЭАТ, Болгария
Форма выпуска:По 20 таблеток у блістері з ПВХ/ алюмінієвої фольги, один блістер (№ 20) або 5 блістерів (№ 100) у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7203/01/01 от 18.10.2007. Приказ № 641 от 18.10.2007
МНН:Acetylsalicylic acid
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить ацетилсаліцилової кислоти 100 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, натрію стеарил фумарат.

Фармакологическая группа:Антитромботические средства. Кислота ацетилсалициловая.
Код АТХ:B01AC06 - Кислота ацетилсалициловая
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама