Туя Комп Медный Всадник (Combined drugs) инструкция по применению

Туя Комп Медный Всадник фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Туя Комп Медный Всадник капли гомеоп. по 25 мл во флак.-кап.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: Талион-А, ООО, г.Москва, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Гомеопатический препарат.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

100 г препарату містять туї західної D6 – 0,3 мг, золота металічного D12 – 1х10, меркуріусу солюбілісу за Ганеманом D12 – 1х10 (за гомеопатичною фармакопеєю Німеччини);допоміжні речовини: спирт етиловий.

Лекарственная форма:

капли

Основные физико-химические свойства:

прозора рідина від безбарвного до світло жовтого кольору із слабким спиртовим запахом;

Производитель:

Талион-А, ООО, г.Москва, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Гомеопатический препарат.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. До складу препарату входять три відомі гомеопатичні монопрепарати. У гомеопатії Thuja occidentalis традиційно застосовується при простатиті, збільшенні передміхурової залози у хворих літнього віку та після неспецифічних або специфічних захворювань сечостатевої системи у чоловіків. Aurum metallicum застосовують при гіперемії та запальному ущільненні різних органів. Mercurius solubilis Hahnemanni виявляє вибіркову дію на слизові оболонки і тканини залоз та застосовується при запальних та гнійних процесах у цих тканинах.Препарат має простатотропні властивості, обумовлені помірною андрогенною активністю, протизапальними та аналгезивними властивостями, а також здатністю покращувати мікроциркуляцію тканин передміхурової залози.Фармакокінетика. Препарат швидко та майже повністю всмоктується після перорального застосування. Дія препарату є сукупною дією його компонентів. Проведення кінетичних спостережень не можливе, оскільки усі разом компоненти не можуть бути відстежені за допомогою маркерів або біодосліджень. З цієї ж причини неможливо виявити і метаболіти препарату.Не утворює токсичних метаболітів. Не депонується у тканинах організму.

Показания к применению:

Хронічний простатит, доброякісна гіперплазія передміхурової залози у поєднанні з простатитом.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Особенности применения:

Ефективність та безпечність застосування препарату для дітей не досліджені. Із застосуванням препарату добре поєднуються нехімічні види лікування передміхурової залози (фізіотерапія, акупунктура, рослинні препарати).

Способ применения и дозы:

Дозу встановлюють індивідуально. Препарат застосовується за 30 хвилин до або через одну годину після їжі по 10 крапель, розведених в 1/2 склянки води, 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування становить 8 тижнів. Після зникнення симптомів захворювання важливо закріпити терапевтичний ефект 3-4-місячним прийомом препарату, незважаючи на відсутність симптоматики.

Передозировка:

Симптоми: нудота, блювання.Лікування: у разі передозування необхідно негайно промити шлунок. У подальшому проводять симптоматичну терапію. При тяжкому отруєнні хворого слід госпіталізувати. Специфічного антидоту не існує.

Побочные действия:

На початку лікування можливе тимчасове посилення симптомів захворювання. У разі погіршення стану слід обов’язково зробити перерву у застосуванні препарату на 7-10 діб.

Лекарственное взаимодействие:

Значущих явищ несумісності з лікарськими препаратами інших груп не виявлено.Будь-які способи лікування інших захворювань припустимі у повному обсязі.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ˚С.Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Флакони-крапельниці по 25 мл у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Краплі гомеопатичні.

Адреса

Росія, м. Москва, Відкрите шосе, 12.Тел/факс (495) 963-47-82

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.