Угресол (Benzoyl peroxide) инструкция по применению

Угресол фото, инструкция
Дозировка:
Угресол лосьон 10 % по 30 мл во флак.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

лосьон

Производитель:

Непосредственное производство: Фармасайнс Инк., Канада

Фармакотерапевтическая группа:

Средства для местного лечения акне. Кислота азелаиновая.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл лосьйону містить 0,1 г бензоїлу пероксиду;допоміжні речовини: динатрію едетат, карбомер 940, брій 30, диізопропаноламін, вода очищена.

Лекарственная форма:

лосьон

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Фармасайнс Инк., Канада

Фармакотерапевтическая группа:

Средства для местного лечения акне. Кислота азелаиновая.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Місцеве лікування та профілактика вугрових висипань (Acne vulgaris) у дорослих та дітей віком від 12 років.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до бензоїлу пероксиду та інших компонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат може систематично усмоктуватися. Невідомо чи потрапляє бензоїл пероксид у грудне молоко. Дослідження з цього приводу не проводилися.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом.

Дети:

Протипоказано дітям до 12 років.

Способ применения и дозы:

Перед застосуванням флакон струснути кілька разів. Препарат нанести тонким шаром на вимиту і висушену шкіру, уражену вуграми, обережно втерти кінчиками пальців до повного всмоктування. Застосування починати з 1 разу на день, потім поступово підвищувати до 2-3 разів на день. У випадку надмірної сухості або лущення, необхідно скоротити застосування до 1 разу на день або через день. Оптимальний терапевтичний ефект звичайно розвивається протягом 8-12 тижнів від початку застосування. З метою профілактики можна продовжувати лікування 1 раз на день до отримання стійкої ремісії. Курс застосування не повинен перевищувати трьох місяців. У тяжких випадках Угресол комбінують з іншими засобами для лікування акне.

Передозировка:

Симптоми: надмірна гіперемія, сухість, печіння, свербіж, лущення чи набряк шкіри. Лікування: рекомендується протерти шкіру марлевим чи ватним тампоном, змоченим рослинною олією. Симптоми вимагають медичного втручання тільки тоді, коли вони не минають тривалий час та спричиняють занепокоєння. Іноді виникає необхідність застосовувати креми чи мазі, що містять глюкокортикостероїди.

Побочные действия:

В окремих випадках через декілька днів після початку лікування препарат може спричинити подразнення, що супроводжується почервонінням, лущенням чи сухістю шкіри, відчуттям тепла, поколювання, печіння та свербежу. Дуже рідко: шкірні висипання, алергічний контактний дерматит (печіння, утворення пухирів і кірок, свербіж, почервоніння або набряк). Невелике подразнення можна зняти, скоротивши частоту застосування препарату (1 раз на день або через день). При сильному подразненні слід припинити застосування лосьйону.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування Угресолу з іншими препаратами для лікування вугрів, що містять резорцин, саліцилову кислоту, сірку, третиноїн, алкоголь, а також з кремами і лосьйонами для та після гоління, медичною косметикою, абразивними та медичними милами, очищувачами для обличчя, може спричинити сукупне подразнення та підвищення сухості шкіри.

Срок годности:

2 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 мл у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування. Уникати потрапляння в очі та на слизові оболонки. Можливе знебарвлення волосся, бровей і пофарбованих тканин. Для запобігання алергічної реакції рекомендується нанести Угресол на невелику ділянку шкіри на зап'ясток та спостерігати 48 годин: при появі набряку чи свербежу з вираженою гіперемією, застосування відмінити. В перші тижні лікування можлива поява незначного лущення та почервоніння шкіри, яке зникає з часом.Препарат не слід застосовувати особам літнього віку.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.