Уропрот инструкция по применению

Уропрот фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Уропрот раствор д/ин. по 4 мл (400 мг) в амп. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0374/01/01 от 26.03.2009. Приказ № 219 от 08.04.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить месни 100 мг;допоміжні речовини: ЕДТА, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Производитель:

Лемери С.А. де С.В., Мексика

Фармакотерапевтическая группа:

Антидоты.

Фармакологические свойства:

Месна – антидот акролеїн, метаболіту протипухлинних засобів з групи оксазафосфоринів (іфосфамід, ендоксан), що подразнює слизову оболонку сечового міхура. Захисні властивості месни обумовлені взаємодією із подвійним зв’язком молекули акролеїну, що призводить до виникнення стабільного тіоефіру, і, таким чином, зменшується уротоксична дія оксазафосфоринів. Месна не послаблює їхньої протипухлинної дії. Препарат має також муколітичну активність.Фармакокінетика.Після внутрішньовенного введення у дозуванні 60мг/кг період напіввиведення у швидкій фазі становить 0,17 години, у повільній фазі 1,08 години. Повністю виводиться нирками за 8 годин, перші 5 годин виводиться у формі SH-месни. Швидкість екскреції є однаковою при приймані пероральному та парентеральному введенні.

Показания к применению:

Профілактика уротоксичних ефектів цитостатиків – похідних оксазафосфоринів:при введенні оксазафосфоринів у високих дозах (більше10 мг/кг);у пацієнтів групи ризику – проведена раніше променева терапія на ділянку малого таза, розвиток циститу під час проведення терапії оксазафосфоринами, захворювання сечовидільної системи в анамнезі.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до Месни або інших тіолових сполук.

Особенности применения:

Уропрот має захисну дію лише на сечовивідну систему, тому під час його призначення не варто відміняти допоміжні профілактичні заходи і симптоматичну терапію, які є рекомендованими під час лікування препаратами групи оксазафосфоринів. Протягом лікування Уропротом можливі хибно-позитивні реакції на наявність кетонових тіл у сечі. Можливе червонувато-пурпурове забарвлення сечі, яке є нестабільним і відразу зникає при додаванні до сечі крижаної оцтової кислоти. Уропрот не рекомендовано призначати внутрішньо при можливому блюванні або блювальних позивах (в тому числі тих, які виникають під час лікування цитостатиками, а також на фоні діареї або хірургічного втручання на органи шлунково-кишкового тракту (ШКТ).Використання Уропроту у пацієнтів з аутоімунними захворюваннями повинно бути призначене тільки після аналізів із розрахунком користь – ризик та після припинення використання інших препаратів, якщо до них також була підвищена чутливість.Уропрот не слід застосовувати під час вагітності та в період годування груддю. В експериментальних дослідженнях тератогенні, ембріотоксичні і мутагенні властивості Уропроту не виявлені.

Способ применения и дозы:

Уропрот вводиться внутрішньовенно струминно (повільно). Разова доза становить 20% разової дози оксазафосфорину. Першу ін’єкцію Уропроту проводять одночасно із першим введенням оксазафосфорину, другу та третю – через 5 та 8 годин після введення оксазафосфорину. Дітям доцільно вводити частіше (до 6 разів) з більш короткими інтервалами (кожні 3 години).

Передозировка:

Під час періоду лікування важко розрізнити симптоми, що викликані передозуванням Уропроту від симптомів, пов’язаних із призначенням оксазафосфоринів, поріг переносимості месни можна перевищити при одноразовому введенні у дозі 60 - 70 мг/кг. Однак токсичний вплив Уропроту у дозах 70 - 100 мг/кг на гемопоез, функії печінки та нирок, ЦНС не відзначається. Антидоту месни поки що не існує.

Побочные действия:

Можливі нудота, блювання, діарея (при разовій дозі більше 60 мг/кг).Гематурія, алергічні реакції на шкірі та слизових оболонках, флебіт в місці введення.

Лекарственное взаимодействие:

У водних розчинах месна сумісна із циклофосфамідом та іфосфамідом, ці препарати можна вводити в одному розчині, хімічна стабільність препаратів є достатньою для проведення безперервних тривалих інфузій. Уропрот не можна змішувати із цисплатином в одному інфузійному розчині, оскільки месна, напевно, інактивує цисплатин in vitro, але не іn vivo, якщо препарати вводити окремо. Уропрот не впливає на протипухлинну активність адріаміцину, кармустину, цисплатину, метотрексату, вінкристину, а також на активність серцевих глікозидів. Месну можна застосовувати разом з антибіотиками, за винятком аміноглікозидів, що знижують її активність.

Срок годности:

Зберігати при кімнатній температурі (+15-25°С), в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки

Форма выпуска / упаковка:

Ампули по 400 мг/4 мл №5 в картонній коробці.Виробник. „ЛЕМЕРІ С.А. де С.В.” Mексика „ Lemery, S.A.de C.V.,” Mexico

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Форма випускуРозчин для ін’єкцій.АдресаМартірес де Ріо Бланко, 54, Мехіко, Д.Ф., 16030.Тел.: 53-34-00-00; Факс: 56-76-09-28
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Уропрот
Производитель:Лемери С.А. де С.В., Мексика
Форма выпуска: Ампули по 400 мг/4 мл №5 в картонній коробці.Виробник. „ЛЕМЕРІ С.А. де С.В.” Mексика „ Lemery, S.A.de C.V.,” Mexico
Регистрационное удостоверение:№ UA/0374/01/01 от 26.03.2009. Приказ № 219 от 08.04.2009
МНН:Mesna
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл розчину містить месни 100 мг;допоміжні речовини: ЕДТА, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Антидоты.
Код АТХ:V03AF01 - Месна
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Гастрит
Что такое гастритКлассификацияВиды инфекционного г...
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Реклама
Эксперты сказали, какой рыбий жир полезен для здоровья мозга
Рыбий жир является ценным источником незаменимых ж...
Ученые объяснили, почему нужно мыть мясо
Инфекции мочевыводящих путей (МП) возникают, когда...
Реклама