Успокоительный Сбор №2 (Combined drugs) инструкция по применению

Успокоительный Сбор №2 фото, инструкция
Дозировка:
Успокоительный Сбор №2 сбор по 1,5 г в фил.-пак. №20
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

сбор

Производитель:

Непосредственное производство: Виола, ФФ, ЧАО

Фармакотерапевтическая группа:

Снодійні та заспокійливі препарати

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 г збору містить: пустирника трави (Leonuri cardiacae herba) 400 мг, хмелю шишок (Lupuli flos) 200 мг, м’яти перцевої листя (Menthae piperitae folium)150 мг, валеріани кореневищ з коренями (Valerianae radix) 150 мг, солодки коренів (Liquiritiae radix) 100 мг.

Лекарственная форма:

сбор

Производитель:

Виола, ФФ, ЧАО

Фармакотерапевтическая группа:

Снодійні та заспокійливі препарати

Показания к применению:

Безсоння, нейроциркуляторна дистонія, підвищена збудливість, неврастенія – у складі комплексної терапії.

Противопоказания:

Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Депресія та захворювання, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи; порушення функції печінки та нирок; бронхіальна астма, гіпокаліємія, тяжкий ступінь ожиріння.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З обережністю застосовують хворим з шлунково-стравохідним рефлюксом, печією, міокардитом, перикардитом, інфарктом міокарда, брадикардією.

Применение в период беременности или кормления грудью:

За призначенням лікаря, якщо користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини. За необхідності застосування препарату годування груддю необхідно припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

З обережністю застосовувати особам, які керують транспортом або працюють з іншими механізмами.

Дети:

Не застосовувати препарат дітям віком до 12 років.

Способ применения и дозы:

2 столові ложки збору помістити в емальований посуд, залити 200 мл кип’яченої води, нагріти на водяній бані 15 хвилин, потім настояти при кімнатній температурі 45 хвилин і процідити. Сировину, що залишилася, віджати, і одержаний об'єм настою довести кип'яченою водою до початкового об'єму 200 мл. Дорослим приймати у теплому вигляді по 1/3 склянки настою, дітям віком від 12 років – по 1/4 склянки настою за 20-30 хвилин до їди 2 рази на добу. Курс лікування становить 2-4 тижні.2 фільтр-пакети помістити в скляний або емальований посуд, залити 200 мл (1 склянка) окропу, закрити і настояти 15 хвилин. Дорослим приймати внутрішньо в теплому вигляді по 1 склянці 2 рази на добу, дітям віком від 12 років – по 1/2 склянки за 20-30 хвилин до прийому їжі. Курс лікування складає 2-4 тижні.

Передозировка:

При передозуванні можливі порушення водно-електролітного балансу, підвищена втомлюваність, сонливість, запаморочення, що потребує відміни препарату. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції (у т.ч. гіперемія, висипання, свербіж, набряк шкіри, кропив’янка, контактний дерматит), пригнічення емоційних реакцій, сонливість, головний біль, запаморочення, відчуття слабкості, зниження розумової та фізичної працездатності, гіпокаліємія.При появі подібних або інших незвичних реакцій слід припинити прийом препарату та звернутися за консультацією до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Настій можна поєднувати з іншими заспокійливими і серцево-судинними засобами. Може посилити гіпокаліємію одночасне застосування разом із серцевими глікозидами, антиаритмічними препаратами (хінідіном), тіазидними та петльовими діуретиками, проносними засобами. Посилює дію снодійних, аналгетичних, антигіпертензивних препаратів, серцевих глікозидів та алкоголю.

Срок годности:

2 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С  у недоступному для дітей місці. Приготовлений настій зберігати при температурі 8-15 °С не більше 2-х діб.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 г або по 75 г у пачках із внутрішнім пакетом; по 1,5 г у фільтр-пакеті №20 у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительные данные

Дозировка:
Успокоительный Сбор №2 сбор по 1,5 г в фил.-пак. №20
Регистрация:
№ UA/2195/01/01 от 12.07.2013. Приказ № 593 от 12.07.2013
Производитель:
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медицинских наук

Луганский государственный медицинский университет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.