Узара инструкция по применению

Узара фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Узара раствор д/перор. прим. по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1461/02/01 от 07.07.2009. Приказ № 487 от 07.07.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину (0,96 г) містить 40 мг сухого екстракту узари (висушені корені Xysmalobium undulatum) (4-6:1), що еквівалентно 200 мг сухого кореня узари. Розчин для екстракції: метанол 60 % (об/об);допоміжні речовини: динатрію едетат, етанол 96 % (об/об), очищена вода.

Производитель:

СТАДА Арцнаймиттель АГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Симптоматические средства для лечения диареи.

Показания к применению:

Короткочасне симптоматичне лікування гострої неспецифічної діареї, у тому числі алергічної, що має емоційне походження, а також діареї, пов’язаної зі зміною режиму харчування та складу їжі. Гіперчутливість до активного компонента або до інших складових препарату. Лікування серцевими глікозидами. Шлункова пароксизмальна тахікардія. Алкоголізм. Гіпокаліємія. Гіпомагніємія. Дитячий вік до 12 років (оскільки препарат містить етанол). З обережністю призначають препарат хворим з порушеннями нервової провідності та провідної системи серця, розладами шлунково-кишкового тракту, непрохідністю кишечнику та при внутрішньовенному введенні кальцію, тому що глікозиди узари мають структурну подібність із серцевими глікозидами. Не слід перевищувати рекомендовані дози для запобігання розвитку ефектів типових для серцевих глікозидов!Лікарська форма препарату Узара®-розчин містить 43 % алкоголю. При застосуванні препарату за вказівкою кожна доза 5 мл міститиме 1,7 г алкоголю. Це може завдати шкоди здоров’ю пацієнтів із захворюваннями печінки, хворим на алкоголізм, епілепсію, пацієнтам з ушкодженнями головного мозку, вагітним жінкам та дітям. Слід проконсультуватися з лікарем, якщо діарея продовжується більш ніж 2 дні, містить кров або супроводжується підвищеною температурою.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування препарату жінкам при вагітності та в період годування груддю можливе, якщо очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Слід бути дуже обережним при використанні препарату Узара® розчин, тому що препарат містить етанол.

Дети:

Препарат застосовують дітям віком старше 12 років.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують перорально. Випадіння осаду чи поява помутніння у флаконах із препаратом не впливає на ефективність препарату. Перед застосуванням збовтати.Для дорослих та дітей віком від 12 років: початкова доза препарату Узара® розчин становить 5 мл розчину (1 мірна ложечка, що еквівалентно 1000 мг сухого кореня узари) одноразово в перший день лікування. Потім препарат приймають по 1 мл (за допомогою мірної ложечки) 3-6 разів на добу (еквівалентно 600-1200 мг сухого кореня узари відповідно) до зникнення симптомів діареї.Тривалість курсу лікування не має перевищувати 5 діб. Якщо діарея подовжується понад 3-5 діб, необхідно негайно звернутися до лікаря.У разі передозування препарату можуть виникнути виражені алергічні реакції, нудота, блювання, дефекація, головні болі, збентеженість, порушення сну і серцевого ритму. У такому випадку треба негайно припинити застосування препарату та звернутися до лікаря. Лікування симптоматично.При перших ознаках передозування препаратом Узара® бажано дати пацієнту активоване вугілля, спровокувати блювання. Необхідно контролювати стан серця, а також кислотно-лужний та електролітний баланси, оскільки глікозиди узари мають подібний до наперстянки вплив на організм.Можливі алергічні реакції на компоненти препарату: почервоніння, набряк та висипи на шкірі; порушення шлунково-кишкового тракту: нудота та блювання; розлади серцево-судинної діяльності – порушення серцевого ритму, судоми.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосовування препарату з гуанідином, салуретиками, серцевими глікозидами, кальцієм або попереднє лікування препаратами, які містять у своєму складі кортизон, може призвести до виникнення побічних реакцій з боку серцевої діяльності, таких як підсилене серцебиття та аритмія.

Срок годности:

5 років. Після розкриття флакона термін придатності препарату – 12 місяців. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності!

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Скляний гідролітичний флакон ІІІ класу з поліпропіленовою нарізною кришкою. Оригінальна упаковка з 30 мл або 100 мл розчину з інструкцією та ложечкою та інструкцією в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Узара
Производитель:СТАДА Арцнаймиттель АГ, Германия
Форма выпуска:

Скляний гідролітичний флакон ІІІ класу з поліпропіленовою нарізною кришкою. Оригінальна упаковка з 30 мл або 100 мл розчину з інструкцією та ложечкою та інструкцією в картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/1461/02/01 от 07.07.2009. Приказ № 487 от 07.07.2009
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину (0,96 г) містить 40 мг сухого екстракту узари (висушені корені Xysmalobium undulatum) (4-6:1), що еквівалентно 200 мг сухого кореня узари. Розчин для екстракції: метанол 60 % (об/об);допоміжні речовини: динатрію едетат, етанол 96 % (об/об), очищена вода.

Фармакологическая группа:Симптоматические средства для лечения диареи.
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Реклама
Витамин D поможет при лечении тяжелой формы рака кожи: открытие
Меланома — это вид рака, который развивается из кл...
Консервированные помидоры содержат больше ликопина, чем свежие
Многие люди избегают замороженных продуктов, счита...
Реклама