В-Мокс инструкция по применению

В-Мокс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
В-Мокс капсулы по 500 мг №20 (10х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1545/01/02 от 02.06.2009. Приказ № 379 от 02.06.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 капсула містить амоксициліну тригідрату (у перерахунку на амоксицилін) 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, тальк.

Основные физико-химические свойства:

жовті капсули з ковпачком сірого кольору з напівсферичними кінцями. Вміст капсул – порошок білого або білого з жовтуватим відтінком кольору.

Производитель:

Вайшали Фармасьютикалз, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Амоксицилін чинить бактерицидну дію, стійкий у кислому середовищі. Діє на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми: стафілококи, які не продукують пеніциліназу, стрептококи, ентерококи і лістерії; Haemophilus influenzae, Escherichia coli, Proteus mirabilis, Salmonella spp., Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Shigella spp., Klebsiella spp. Фармакокінетика. Після перорального застосування амоксицилін всмоктується швидко та практично повністю зі шлунково-кишкового тракту (93%). Максимальна концентрація в плазмі крові спостерігається через 1 - 2 годин. Прийом їжі не впливає на абсорбцію. З білками плазми препарат зв’язується на 20%. Період напіввиведення препарату у пацієнтів з нормальною функцією нирок становить 1,2 годин. До 60% прийнятої дози препарату виділяється із сечею протягом 8 годин (переважно в незміненому вигляді), деяка частина виділяється через шлунково-кишковий тракт і легені. При порушенні функції нирок знижується нирковий і позанирковий кліренс, що призводить до підвищення концентрації препарату в плазмі.

Показания к применению:

Інфекційні захворювання, спричинені чутливими до препарату збудниками:ЛОР-органів (ангіна, бактеріальний фарингіт, гострий отит, синусит); дихальних шляхів (гострий та хронічний бронхіт, пневмонія);гострі і хронічні інфекційні захворювання сечовивідних шляхів (цистит, уретрит, пієлонефрит, простатит, вагініт); інфекції шкіри та м’яких тканин; інфекції кісток і суглобів (остеомієліт, септичний артрит);інфекції жовчовивідних шляхів і шлунково-кишкового тракту; гостра неускладнена гонорея. Лікування хронічного гастриту, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, асоційованих з Helicobacter pylori (у складі комбінованої терапії).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату або до його компонентів. Алергічна реакція на антибіотики цефалоспоринового та пеніцилінового ряду (перехресна алергія). Тяжка печінкова недостатність, інфекційні захворювання, спричинені нечутливими до препарату мікроорганізмами, особливо псевдомонадами та стафілококами. Бронхіальна астма, вторинні інфекції при інфекційному мононуклеозі, лімфолейкозі. Дитячий вік до 10 років (у даній лікарській формі).

Особенности применения:

Препарат слід з обережністю застосовувати хворим на виражену ниркову недостатність, таким пацієнтам знижують разову дозу або збільшують інтервал між прийомом препарату до 12 годин. Слід дотримуватися обережності при прийомі препарату особам, схильним до алергічних реакцій.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності та годування груддю застосування можливо тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода або дитини, та здійснюється під контролем лікаря.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Протипоказане застосування дітям віком до 10 років.

Способ применения и дозы:

Застосовують дорослим і дітям старше 10 років. Приймають внутрішньо.Дози призначають індивідуально, залежно від тяжкості захворювання та чутливості збудника інфекції. Дорослим і дітям старше 10 років (з масою тіла більше 40 кг), зазвичай, призначають по 500 мг амоксициліну 3 рази на добу. При тяжких інфекціях дозу можна збільшити вдвічі, тобто по 1 г на добу в 3 - 4 прийоми. Максимальна добова доза – 6 г.За необхідності призначення амоксициліну дітям молодше 10 років віддають перевагу препарату у формі суспензії. Термін лікування у випадку інфекцій легкого та середнього ступеня 7 днів. Лікування антибіотиком продовжують протягом 48 - 72 годин після зникнення ознак захворювання. При інфекціях, спричинених бета-гемолітичним стрептококом, амоксицилін приймають не менше 10 днів. При гострій неускладненій гонореї призначають одноразово 3 г амоксициліну (бажано одночасно призначити 1 г пробенециду). При комплексному лікуванні хронічного гастриту, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, асоційованих з Helicobacter pylori, призначають по 1 г амоксициліну, по 500 мг кларитроміцина і по 20 мг омепразола 2 рази на день (рано і ввечері). Термін лікування становить 7 днів.Хворим з порушенням функції нирок призначають звичайні дози, кратність прийомів залежить від кліренсу креатиніну:кліренс креатиніну 10 - 30 мл/хв - кожні 12 годин;кліренс креатиніну 5 - < 10 мл/хв - кожні 24 - 36 годин;кліренс креатиніну < 5 мл/хв - кожні 48 годин.

Передозировка:

При передозуванні специфічних симптомів не відмічено, можливо посилення побічної дії. У разі перевищення рекомендованих доз препарату, рекомендовано промивання шлунка, призначення активованого вугілля. Терапія - симптоматична, вилучення із крові можливо за допомогою гемодіалізу.

Побочные действия:

З боку шкіри та її похідних: екзантема, свербіж, кропив’янка, риніт, кон’юнктивіт, набряк Квінке; рідко - мультиформна еритема, макулопапульозні висипання, синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла, васкуліт, біль у суглобах, гарячка; у поодиноких випадках - токсичний епідермальний некроліз, анафілактичний шок, уртикарії. Майже у 70% хворих на інфекційний мононуклеоз здебільшого на 5-й день лікування виникає морбіліформний або рубеоліформний висип, не пов’язаний з алергічними реакціями.З боку травної системи: нудота, блювання, діарея (секреторна, можливо з кров’ю), втрата апетиту, диспепсія, порушення смаку; рідко – біль у животі, псевдомембранозний коліт, запалення та/або поява білих плям у роті або язиці; дуже рідко – забарвлення язика в чорний колір.З боку нервової системи: гіперкінезія, зміна поведінки, запаморочення, судоми (особливо у осіб з порушеннями функції нирок або використанням високих доз препарату), безсоння, головний біль, відчуття тривоги, депресія.З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія, еозинофілія, агранулоцитоз.З боку сечостатевої системи: рідко - інтерстиціальний нефрит.Розлади гепатобіліарної системи: помірно виражене і перехідне підвищення активності печінкових трансаміназ, рідко - можливий розвиток гепатиту та холестатичної жовтяниці.Дуже рідко можливий розвиток суперінфекції (у пацієнтів з хронічними захворюваннями і зниженою резистентністю організму).

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування амоксициліну та алопуринолу збільшує ймовірність появи висипу на шкірі. Одночасний прийом з антацидами зменшує абсорбцію амоксициліну. Одночасне застосування з пробенецидом сповільнює виведення препарату з організму. Не призначають з антибіотиками бактеріостатичної дії (з тетрацикліном, хлорамфеніколом та ін.). Зменшує ефективність пероральних контрацептивів при одночасному застосуванні.Одночасне застосування амоксициліну та дигоксину обумовлює підвищення рівня дигоксину в плазмі крові.При одночасному застосуванні з антикоагулянтами необхідний лікарський контроль хворого, оскільки при цьому збільшується протромбіновий час.Пробенецид, фенілбутазон, оксифенбутазон, меншою мірою – ацетилсаліцилова кислота та сульфінпіразон пригнічують канальцеву секрецію препаратів пеніцилінового ряду, що призводить до збільшення періоду напіввиведення та збільшення концентрації амоксициліну в плазмі крові. Амоксицилін не діє тільки на мікроорганізми, що розмножуються. Через це його не призначають разом з протимікробними препаратами, які діють бактеріостатично.За наявності позитивних тестів на чутливість збудника хвороби амоксицилін можна застосовувати в комбінації з іншими бактерицидними антибіотиками (з цефалоспоринами, аміноглікозидами).

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Капсули №10 у блістері. По 1, 2 блістери у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження7-й км, Джансатх Роад, Музаффар Нагар, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:В-Мокс
Производитель:Вайшали Фармасьютикалз, Индия
Форма выпуска: Капсули №10 у блістері. По 1, 2 блістери у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/1545/01/02 от 02.06.2009. Приказ № 379 от 02.06.2009
МНН:Amoxicillin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 капсула містить амоксициліну тригідрату (у перерахунку на амоксицилін) 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, тальк.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.
Код АТХ:J01CA04 - Амоксициллин
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама