Ваксиген Нв инструкция по применению

Ваксиген Нв фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ваксиген Нв суспензия д/ин., 10 мкг/доза по 0,5 мл (1 доза) во флак. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13952/01/01 от 29.09.2014. Приказ № 681 от 29.09.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: очищений антиген вірусу гепатиту В (HBsAg).Одна доза вакцини (1,0 мл) (одна імунізуюча доза для дітей віком від 16 років та для дорослих) містить: очищений HBsAg – 20 мкг.Допоміжні речовини:алюмінію гідроксиду гель........................................ 0,500 мгкалію дигідрофосфат................................................. 0,950 мгнатрію гідрофосфат гептагідрат.......................... 0,800 мгнатрію хлорид......................................................... . 8,500 мгвода для ін'єкцій………………………………….до 1,000 млОдна доза вакцини (0,5 мл) (одна імунізуюча доза для дітей) містить: очищений HBsAg –  10 мкг.Допоміжні речовини:алюмінію гідроксиду гель........................................ 0,250 мгкалію дигідрофосфат................................................. 0,475 мгнатрію гідрофосфат гептагідрат.......................... 0,400 мгнатрію хлорид......................................................... 4,250 мгвода для ін'єкцій…………………………………..до 0,500 мл

Производитель:

Фармак, АО, г. Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Вакцины. Вакцина для профилактики гепатита В.

Показания к применению:

Специфічна профілактика інфекції, що викликається відомими підтипами віpycy гепатиту В.При проведенні імунізації на території України, щодо схем імунізації, протипоказань та взаємодії з іншими лікарськими засобами, слід керуватися діючими наказами МОЗ України щодо проведення профілактичних щеплень.

Противопоказания:

Вакцина Ваксиген HВ® протипоказана пацієнтам з гіперчутливістю до будь-якого її компоненту, в тому числі до дріжджів, та пацієнтам з реакцією гіперчутливості на попереднє введення вакцини Ваксиген HВ®. Гострі захворювання, підвищена температура тіла (див. розділ Особливості застосування. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Як правило, вакцину проти гепатиту В можна вводити одночасно з іншими вакцинами: АКДП, проти кору, паротиту, краснухи та проти поліомієліту. Різні ін’єкційні вакцини слід вводити в різні ділянки тіла, різні кінцівки.

Особенности применения:

Застосування вакцини Ваксиген HВ® слід відкласти у пацієнтів з гострими захворюваннями, підвищеною температурою тіла.У пацієнтів, які страждають на розсіяний склероз будь-яка стимуляція імунної системи може викликати загострення захворювання. Тому при вакцинації цих пацієнтів користь від використання вакцини проти гепатиту В слід ретельно оцінювати з можливим ризиком загострення розсіяного склерозу.Вважається, що імунізація неефективна у пацієнтів із латентною чи прогресуючою стадією гепатиту В. Як і при введенні інших ін’єкційних вакцин, слід мати напоготові необхідні лікарські засоби та обладнання для боротьби з рідкісними випадками анафілактичних реакцій після введення вакцини.Синкопе (непритомність) може виникнути під час або раніше будь-якої ін’єкційної вакцинації, як психогенна реакція на голку. Вакцинацію необхідно проводити тільки в положенні вакцинованого сидячи або лежачи, та залишаючи його в тому ж положенні (сидячи або лежачи) протягом 15 хвилин після вакцинації для попередження ризику його травматизації.Перед використанням, вакцину слід струсити, оскільки під час зберігання може утворюватися білий осад з прозорою надосадовою рідиною. Вакцину не слід вводити в сідничний м’яз. Вакцину не можна вводити внутрішньовенно.У недоношених дітей (вага < 2000 г) рекомендують перевіряти рівень захисних антитіл (анти-HBs) через місяць після введення третьої дози вакцини для оцінки потреби введення бустерної дози.Тіомерсал (органічна сполука ртуті) використовується у процесі виробництва цього медичного імунобіологічного препарату, а його залишки наявні у готовому препараті. Через це можуть виникнути реакції сенсибілізації; необхідно повідомити лікаря, якщо у дитини/дорослого були/виникли алергічні реакції.Цей медичний імунобіологічний препарат містить менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію та менше 1 ммоль (39 мг)/дозу калію, тобто практично вільний від натрію та калію.Застосування у період вагітності або годування груддю.Вплив HBsAg на розвиток плода не встановлено. Застосування вакцини Ваксиген НВ® у період вагітності проводиться тільки за наявності дійсної необхідності. Контрольовані клінічні дослідження щодо дії вакцини Ваксиген НВ®  на дітей грудного віку після вакцинації матерів не проводились. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Невідомо.

Дети:

(Див. розділ Спосіб застосування і дози).

Способ применения и дозы:

Доза вакцини для імунізації залежить від віку пацієнта.Одна педіатрична доза (0,5 мл) для імунізації новонароджених та дітей віком до 16 років містить 10 мкг HBsAg.Одна доза (1,0 мл) для імунізації дітей віком від 16 років та для дорослих містить 20 мкг HBsAg. Процес імунізації складається із введення трьох доз вакцини згідно з наступною схемою: 1-а доза: вибрана дата; 2-а доза: через 1 місяць після введення першої дози; 3-я доза: через 6 місяців після введення першої дози. Бустерна дозаВООЗ не рекомендує введення бустерної дози, оскільки доведено що 3–х кратна імунізація проти гепатиту В забезпечує захист на термін до 15 років, крім того, якщо захисний рівень антитіл в крові знижується після закінчення цього терміну, організм прищепленої людини залишається здатним забезпечити захисний рівень антитіл у відповідь на контакт з вірусом гепатиту В. Однак деякі офіційні програми імунізації передбачають введення бустерної дози.У певних групах населення (наприклад, новонароджені від матерів, інфікованих вірусом гепатиту В, особи з підозрою на інфікування вірусом або ті, хто подорожує у регіони з високим рівнем захворюваності) можна використати схему вакцинації, яка передбачає проведення трьох щеплень з інтервалом між наступними щепленнями в 1 місяць (0, 1 та 2 місяці). Така схема передбачає введення бустерної дози через 12 місяців після першого щеплення. Введення бустерної дози вакцини Ваксиген HВ® (відповідно до вікового дозування) може бути показано пацієнтам, які перебувають на гемодіалізі та пацієнтам з імунодефіцитами, оскільки у цієї категорії пацієнтів захисний рівень антитіл (> 10 мМО/мл) може бути недосягнутий після первинної імунізації.Спосіб введенняВаксиген HВ® слід вводити внутрішньом’язово у ділянку дельтоподібного м’яза у дорослих та дітей старшого віку або у передньо-латеральну поверхню стегна (середня її третина) у новонароджених, немовлят та дітей молодшого віку.

Передозировка:

Невідомо.

Побочные действия:

Нижче перелічені побічні реакції, які спостерігалися в ході контрольованих клінічних досліджень.Частота побічних реакцій класифікована наступним чином: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100, < 1/10); нечасто (≥ 1/1000, < 1/100); рідко (≥ 1/10000, < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000), включаючи окремі випадки.З боку крові та лімфатичної системи: дуже рідко – нейтропенія.Шлунково-кишкові розлади: часто – біль у животі, діарея, блювання; рідко – нудота.Загальні розлади та реакції в місці введення: дуже часто – біль у місці введення; часто – лихоманка, ущільнення місця введення, набряк, болючість, запалення; рідко – відчуття дискомфорту, втомлюваність. Інфекції та інвазії: нечасто – кандидоз, риніт.Відхилення лабораторних показників: рідко – тимчасове підвищення трансаміназ.Порушення з боку обміну речовин та харчування: часто – анорексія.Розлади з боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини: рідко – міалгія, артрит.Порушення з боку нервової системи: часто – безперервний пронизливий крик, сонливість; рідко – головний біль, запаморочення; дуже рідко – неврит зорового нерва, лицевий параліч, синдром Гієна-Барре, погіршення перебігу розсіяного склерозу. Вагітність, післяпологові та перинатальні стани: нечасто – неонатальна жовтяниця.Психічні порушення: часто – безсоння, нервовість, роздратованість.Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: часто – еритематозний висип, еритема; нечасто – макуло-папульозний висип, висипання, рожевий лишай. Судинні порушення: часто – гематома.Порушення з боку імунної системи: дуже рідко – реакції гіперчутливості.

Срок годности:

3 роки.Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2°С до 8° С (в холодильнику). Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Суспензія для ін’єкцій, 10 мкг/дозу по 0,5 мл (1 доза) або 20 мкг/дозу по 1,0 мл (1 доза) у флаконах №1; по 10 флаконів у пачці (виробництво з пакування in bulk фірми-виробника LG Life Sciences Ltd., Корея).

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Код АТХJ07BC01.Імунологічні і біологічні властивостіФармакодинаміка.Поверхневий антиген віpycy гепатиту В (HBsAg), адсорбований на солях алюмінію (адьювант). Вироблена за технологією рекомбінантної ДНК в культурі дріжджових клітин. Вакцина відповідає вимогам Всесвітньої oрганізації охорони здоров'я (ВООЗ) щодо виготовлення рекомбінантних вакцин проти гепатиту В, не містить речовин людського походження.Фармакокінетика.Не застосовується.НесумісністьДані відсутні.МісцезнаходженняУкраїна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ваксиген Нв
Производитель:Фармак, АО, г. Киев, Украина
Форма выпуска: Суспензія для ін’єкцій, 10 мкг/дозу по 0,5 мл (1 доза) або 20 мкг/дозу по 1,0 мл (1 доза) у флаконах №1; по 10 флаконів у пачці (виробництво з пакування in bulk фірми-виробника LG Life Sciences Ltd., Корея).
Регистрационное удостоверение:№ UA/13952/01/01 от 29.09.2014. Приказ № 681 от 29.09.2014
МНН:Hepatitis B, purified antigen
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діюча речовина: очищений антиген вірусу гепатиту В (HBsAg).Одна доза вакцини (1,0 мл) (одна імунізуюча доза для дітей віком від 16 років та для дорослих) містить: очищений HBsAg – 20 мкг.Допоміжні речовини:алюмінію гідроксиду гель........................................ 0,500 мгкалію дигідрофосфат................................................. 0,950 мгнатрію гідрофосфат гептагідрат.......................... 0,800 мгнатрію хлорид......................................................... . 8,500 мгвода для ін'єкцій………………………………….до 1,000 млОдна доза вакцини (0,5 мл) (одна імунізуюча доза для дітей) містить: очищений HBsAg –  10 мкг.Допоміжні речовини:алюмінію гідроксиду гель........................................ 0,250 мгкалію дигідрофосфат................................................. 0,475 мгнатрію гідрофосфат гептагідрат.......................... 0,400 мгнатрію хлорид......................................................... 4,250 мгвода для ін'єкцій…………………………………..до 0,500 мл

Фармакологическая группа:Вакцины. Вакцина для профилактики гепатита В.
Код АТХ:J07BC01 - Вирус гепатита В — очищенный антиген
Реклама
Свиньи будут выращивать органы для трансплантологии
Химерная технология включает в себя интеграцию чел...
Этот чудодейственный препарат поможет сохранить вечную молодость
По данным Федерального управления по лекарственным...
Реклама
Как снять зуд при молочнице
Чем снять зуд при молочницеКак убрать зуд при моло...
Лечение молочницы в домашних условиях
Как избавиться от молочницы в домашних условиях с ...
Реклама
Дневная сонливость может быть симптомом опасного заболевания
Чрезмерная дневная сонливость (Excessive Daytime S...
Контактные линзы для глаз могут вызвать заболевания печени и даже рака: исследование
Контактные линзы представляют собой тонкие и гибки...
Реклама