Вартек инструкция по применению

Вартек фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Вартек крем, 1,5 мг/г по 5 г в тубах с зерк.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6629/01/01 от 17.08.2012. Приказ № 641 от 17.08.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: подофілотоксин;1 г крему містить подофілотоксину 1,5 мг;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (E 218), пропілпарагідроксибензоат (E 216), кислота сорбінова, кислота фосфорна концентрована, спирт стеариловий, спирт цетиловий, ізопропілміристат, олія мінеральна, тригліцериди середнього ланцюга, вода очищена, бутилгідроксіанізол (Е 320), емульгатор Е 2155.

Основные физико-химические свойства:

однорідний крем білого кольору.

Производитель:

Стифел Лабораториз Лтд. для "ГлаксоСмитКляйн Экспорт Лтд", Ирландия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Противірусні засоби.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Подофілотоксин є інгібітором метафази у клітинах, що діляться, зв'язуючись як мінімум в одному місці з тубуліном. Це запобігає полімеризації тубуліну, необхідного для компонування мікротрубочок. У більш високих концентраціях подофілотоксин інгібує також транспорт нуклеозидів через клітинні мембрани. Хіміотерапевтична дія подофілотоксину також зумовлена інгібуванням росту і здатністю проникати у тканини інфікованих вірусом клітин.Фармакокінетика. Системна абсорбція подофілотоксину після місцевого застосування у високій концентрації (більше 0,3 %) низька. Тому дослідження з даною концентрацією 0,15 % не проводилися. Для 0,3 % крему, що застосовувався як у чоловіків, так і у жінок, фармакокінетичні параметри виявилися однаковими.

Показания к применению:

Місцеве лікування аногенітальних гострокінцевих кондилом.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до подофілотоксину або до будь-якого іншого компонента препарату. Відкриті рани або рани з кровотечею.Сумісне застосування з іншими препаратами, що містять подофілотоксин.

Особенности применения:

Якщо уражена ділянка займає площу більше 4 см2, лікування необхідно проводити під безпосереднім наглядом медичного персоналу. Подофілотоксин слід застосовувати з обережністю пацієнтам з підвищеною чутливістю до будь-якого компонента препарату в анамнезі.Слід уникати потрапляння подофілотоксину на бородавки, розташовані на слизових оболонках аногенітальної зони (включаючи уретру, пряму кишку та піхву).Запобігати потраплянню крему на здорову шкіру та слизові оболонки, що оточують кондилому.Уникати контакту з очами. У разі такого контакту слід промити очі великою кількістю води та звернутися за медичною допомогою.На ділянках, що лікуються, не можна застосовувати оклюзійну пов’язку.На другий або третій день застосування може спостерігатися місцеве подразнення, пов’язане з початком некрозу кондиломи. У більшості випадків ці реакції легкі. Якщо виникає тяжка місцева реакція шкіри (кровотеча, набряк, надмірний біль, печіння, свербіж) подофілотоксин слід негайно змити з ділянки, що лікується, водою та м’яким милом, лікування припинити та звернутися до лікаря.Рекомендується утримуватися від статевих контактів під час лікування подофілотоксином та до моменту повного загоєння шкіри. У разі статевих стосунків використовувати презерватив.Крем містить:метилпарагідроксибензоат та пропілпарагідроксибензоат, що можуть спричиняти алергічні реакції (можливо відстрочені);сорбінову кислоту, спирт стеариловий, спирт цетиловий, що можуть спричиняти місцеві реакції шкіри (наприклад контактний дерматит);бутилгідроксіанізол, що може спричиняти місцеві реакції шкіри (наприклад контактний дерматит) або подразнення очей та слизових оболонок.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Дані застосування подофілотоксину вагітними є обмеженими. Встановлено дуже обмежену системну адсорбцію подофілотоксину, який застосовували місцево, при тому, що антимітотичні препарати, такі як подофілотоксин, відомі своєю ембріотоксичністю.Препарат не рекомендовано для застосування вагітним та жінкам репродуктивного віку, які не застосовують контрацепцію.Інформація щодо екскреції подофілотоксину з молоком при його місцевому застосуванні жінкам є недостатньою. Ризик для новонароджених та дітей, що перебувають на грудному вигодовуванні, неможливо виключити.Рішення щодо припинення годування груддю або припинення/утримання від лікування подофілотоксином слід прийняти, зваживши переваги годування груддю для дитини та переваги лікування для жінки.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

На цей час не встановлена.

Дети:

Препарат не застосовують дітям, тому що безпека та ефективність подофілотоксину у дітей (віком до 18 років) не встановлені.

Способ применения и дозы:

Перед нанесенням крему уражену ділянку слід ретельно вимити водою з милом і висушити.Крем наносити на уражену ділянку кінчиком пальця 2 рази на добу вранці та ввечері (кожні 12 годин) протягом 3 послідовних днів, з перервою у застосуванні крему протягом наступних 4 послідовних днів, що складає тижневий цикл лікування. використовувати тільки необхідну кількість крему для точного покриття кожної кондиломи за допомогою дзеркальця, як це показано на малюнку 1. Малюнок 1.Після кожного нанесення крему слід ретельно вимити руки водою з милом.Кондиломи, що залишилися, слід лікувати додатковим тижневим циклом (застосування 2 рази на добу протягом 3 послідовних днів з перервою у застосуванні крему протягом наступних 4 послідовних днів); при необхідності – тривалість лікування може становити максимально 4 цикли.Якщо після 4 циклів кондиломи не зникають, обов'язково необхідно, щоб хворий звернувся до лікаря щодо застосування інших способів лікування.Уникати нанесення крему на здорову шкіру, що оточує кондиломи.

Передозировка:

Хоча при місцевому застосуванні подофілотоксину у рекомендованих дозах не повідомлялося про серйозні системні ефекти, при появі місцевого передозування можна очікувати збільшення системної абсорбції препарату та збільшення потенційних системних ефектів, наприклад зміну психічного стану та супресію кісткового мозку. При випадковому проковтуванні подофілотоксин може спричинити тяжкий гастроентерит.У разі виникнення місцевого передозування подофілотоксин слід терміново змити з ділянки, що лікується, та розпочати симптоматичну та підтримуючу терапію.Лікування перорального передозування подофілотоксину є симптоматичним, із залученням підтримуючої терапії.Подальше лікування залежить від клінічного стану пацієнта.

Побочные действия:

Побічні реакції, які наведено нижче, класифіковані за органами та системами та за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 та < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 та < 1/100), рідко (≥ 1/10 000 та < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000) та невідомо (неможливо оцінити з наявних даних).З боку шкіри та підшкірної тканиниДуже часто: ерозії шкіри, подразнення у місці нанесення крему (включаючи еритему, свербіж, відчуття печіння шкіри).Дані постмаркетингових досліджень.З боку імунної системиНевідомо: гіперчутливість у місці нанесення крему.З боку шкіри та підшкірної тканиниНевідомо: виразки шкіри, струп, знебарвлення шкіри, пухирі, сухість шкіри.Загальні розлади та порушення у місці нанесенняНевідомо: біль та кровотеча у місці нанесення, набряк.Пошкодження, отруєння та процедурні ускладненняНевідомо: екскоріація, секреція з рани, роз’їдаючі рани.

Лекарственное взаимодействие:

На цей час не встановлена.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці.Зберігати при температурі нижче 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Картонна коробка, що містить 1 тубу та дзеркальце. Туба містить 5 г крему.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Фінісклін Бізнес Парк, Сліго, Ірландія/Finisklin Business Park, Sligo, Ireland.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Вартек
Производитель:Стифел Лабораториз Лтд. для "ГлаксоСмитКляйн Экспорт Лтд", Ирландия/Великобритания
Форма выпуска:

Картонна коробка, що містить 1 тубу та дзеркальце. Туба містить 5 г крему.

Регистрационное удостоверение:№ UA/6629/01/01 от 17.08.2012. Приказ № 641 от 17.08.2012
МНН:Podophyllotoxin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: подофілотоксин;1 г крему містить подофілотоксину 1,5 мг;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (E 218), пропілпарагідроксибензоат (E 216), кислота сорбінова, кислота фосфорна концентрована, спирт стеариловий, спирт цетиловий, ізопропілміристат, олія мінеральна, тригліцериди середнього ланцюга, вода очищена, бутилгідроксіанізол (Е 320), емульгатор Е 2155.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються в офтальмології. Противірусні засоби.
Код АТХ:D06BB04 - Подофиллотоксин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама