Верада Амакса (Hippocastani semen) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Теммлер Верке ГмбХ для "Амакса Фарма Лтд", Германия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: есцин;100 г гелю містять 1 г есцину;допоміжні речовини: ізопропанол, вода очищена, карбомер (карбопол 980), пропіленгліколь, троламін.

Лекарственная форма:

гель

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Теммлер Верке ГмбХ для "Амакса Фарма Лтд", Германия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Варикозне розширення вен, набряки ніг і больові відчуття, пов’язані з венозною недостатністю; посттравматичні гематоми і гематоми після ін’єкцій та інфузій.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до сухого екстракту з насіння каштана кінського та/або будь-якого іншого компонента препарату. Не використовувати препарат при пошкодженні шкіри, наприклад, опіки, екзема або відкриті рани.

Надлежащие меры безопасности при применении:

У разі появи болю або швидкого загострення больових симптомів, швидкого збільшення набряку або появи синяка, особливо якщо такі симптоми спостерігаються тільки на одній нозі, слід негайно звернутися до лікаря, оскільки такі прояви можуть вказувати на глибокий тромбоз вен, і в цьому випадку потрібно надання негайної медичної допомоги. Необхідно також звернутися до лікаря у випадках, якщо відзначається запалення шкіри, поверхневе запалення вени або підшкірне ущільнення, сильний біль, виразки, несподіваний набряк однієї або обох ніг, серцева або ниркова недостатність під час застосування гелю. Слід уникати потрапляння гелю в очі та на слизові оболонки, а також на відкриті рани або ділянки шкіри після лікування радіотерапією. Після нанесення гелю, руки слід ретельно помити. Застосування гелю не виключає використання інших превентивних засобів терапії, які були призначені лікарем, наприклад, компреси з холодною водою або носіння підтримувальних панчіх.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат Верада Амакса®, гель 1 %, не слід використовувати під час вагітності або годування груддю, оскільки на цей час немає достатніх результатів досліджень.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Верада Амакса®, гель 1 %, не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.

Дети:

Способ применения и дозы:

Для нанесення на шкіру. Не слід застосовувати гель під оклюзійну пов’язку або якщо Ви проводите зігрівальні процедури.  Дорослим пацієнтам наносити гель на уражені ділянки з неушкодженою шкірою рівномірно тонким шаром 1-3 рази на день.Тривалість застосування. Не встановлено жодних обмежень щодо тривалості застосування.Слід звернутися до лікаря у випадку посилення симптомів або при відсутності поліпшення протягом 2 тижнів, або якщо відзначаються ознаки інфекції шкіри.Не слід наносити подвійну дозу, щоб компенсувати пропущений прийом. Вам слід продовжити лікування згідно рекомендацій Вашого лікаря або як описано в інструкції.Діти.Препарат не застосовують для лікування дітей (віком до 18 років). Передозування.Не має повідомлень щодо передозування.

Передозировка:

Побочные действия:

З боку шкіри (реакції підвищеної чутливості): при застосуванні препарату спостерігалися алергічні реакції шкіри (запальні висипання, свербіж, еритема), а також відчуття печіння.У цих випадках слід припинити застосування препарату і проконсультуватися з лікарем.Компонент пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

Лекарственное взаимодействие:

На сьогоднішній день немає даних про взаємодію гелю Верада Амакса® з іншими лікарськими препаратами. Не рекомендується застосовувати гель на одній ділянці шкіри разом з іншими засобами для місцевого застосування.

Срок годности:

3 роки.Після розкриття туби – 6 місяців.

Условия хранения:

Зберігати у оригінальній упаковці при температурі не вище 30°C, у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 40 г або по 100 г у тубі, по 1 тубі в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Заявник

Амакса Фарма ЛТД/Amaxa Pharma LTD.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.