Верруфилм инструкция по применению

Верруфилм фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Верруфилм раствор н/к, 167 мг/г по 10 мл во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15228/01/01 от 24.06.2016. Приказ № 623 от 24.06.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: кислота саліцилова;1 г містить: кислота саліцилова 167,0 мг;допоміжні речовини: кислота молочна (90 %), колодій в'язкий.

Производитель:

Брюфармекспорт с.п.р.л., Бельгия

Фармакотерапевтическая группа:

Кератолітичний та антипапіломний засіб.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Саліцилова кислота виявляє кератолітичну та антисептичну дію. Вона пом'якшує та усуває ороговілий шар шкіри, підвищуючи ендогенну гідратацію, пом'якшуючи шкіру і знижуючи рН. Вона чинить помірну протигрибкову та антибактеріальну дію. Фармакокінетика.Саліцилова кислота абсорбується через шкіру та повільно виводиться з сечею.

Показания к применению:

─ Звичайні бородавки;─ плоскі бородавки;─ юнацькі бородавки;─ підошовні бородавки (папіломи);─ мозолі;─ шкірні мозолі.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Цукровий діабет або порушення кровообігу.Бородавки на обличчі, бородавки з волосками та аногенітальні бородавки.Пошкоджена шкіра, родинки або родимі плями.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Верруфілм призначений виключно для ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ. Верруфілм не повинен потрапляти на здорову шкіру навколо ураженої ділянки. У разі подразнення шкіри слід припинити застосування препарату і проконсультуватися з лікарем. Уникати потрапляння препарату в очі і на слизову оболонку. У разі контакту промивати водою протягом 15 хвилин. Уникати вдихання випарів розчину.Бородавки можуть бути заразні, тому необхідно користуватися індивідуальними засобами гігієни. Уникати попадання на одяг, предмети з пластику, дерева та інших матеріалів, так як це може призвести до їх псування.Верруфілм - легкозаймистий препарат, тому його слід застосовувати та зберігати подалі від вогню та нагрівальних приладів.

Способ применения и дозы:

Вверруфілм призначений виключно для зовнішнього засотування.Перед застосуванням помістити уражену ділянку в гарячу воду на 5 хвилин. Обережно протерти м'яким рушником. ати процедуру щодня до повного видалення бородавки. Лікування слід продовжувати до повного зникнення бородавки. Лікування може тривати до 6–12 тижнів, але якщо з'являється подразнення шкіри, то застосування препарату необхідно припинити на 2–3 дні до зникнення запалення. Діти.Не застосовувати дітям віком до 2 років.Дітям до 12 років слід застосовувати препарат під контролем дорослих.

Передозировка:

Якщо Верруфілм тривало наносити на значну ділянку шкіри у великій кількості – це може призвести до подразнення шкіри, утворення кірки та відчуття печіння. У такому випадку лікування необхідно припинити та звернутися за допомогою до лікаря.

Побочные действия:

За результатами післяреєстраційного спостереження повідомлялося про такі побічні реакції: відчуття печіння, біль, еритема, знебарвлення шкіри, свербіж, лущення, кровоточивість, запалення, контактний дерматит та набряк, реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання. При тривалому застосуванні можливе всмоктування препарату в загальний кровообіг і розвиток характериних для саліцилатів побічних ефектів: шум у вухах, запаморочення, біль в епігастрії, нудота, блювання, ацидоз, пришвидшене дихання.У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Саліцилова кислота може підвищити проникність шкіри для інших лікарських засобів для місцевого застосування і тим самим збільшити їх потрапляння в організм. Крім того, саліцилова кислота може посилити небажану дію метотрексату і гіпоглікемічну дію пероральних протидіабетичних препаратів похідних сульфонілсечовини.Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікаря.Особливості застосування. Застосування у період вагітності або годування груддю.У період вагітності та годування груддю застосування можливе після консультації з лікарем, коли користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.Легкозаймистий препарат. Зберігати щільно закритим.

Форма выпуска / упаковка:

Флакони (тип ІІІ) зі скла бурштинового кольору, закриті поліетиленовою кришкою з аплікатором з того ж матеріалу. По 10 мл у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D01AE12:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Верруфилм
Производитель:Брюфармекспорт с.п.р.л., Бельгия
Форма выпуска: Флакони (тип ІІІ) зі скла бурштинового кольору, закриті поліетиленовою кришкою з аплікатором з того ж матеріалу. По 10 мл у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/15228/01/01 от 24.06.2016. Приказ № 623 от 24.06.2016
МНН:Salicylic acid
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: кислота саліцилова;1 г містить: кислота саліцилова 167,0 мг;допоміжні речовини: кислота молочна (90 %), колодій в'язкий.

Фармакологическая группа:Кератолітичний та антипапіломний засіб.
Код АТХ:D01AE12 - Салициловая кислота
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Эксперты сказали, сколько шагов надо делать ежедневно, чтобы продлить жизнь
Прогулки полезны как для физического, так и для пс...
Реклама