Виаль Лайт инструкция по применению

Виаль Лайт фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Виаль Лайт капли глаз., 0,5 мг/мл по 10 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10447/01/01 от 06.03.2015. Приказ № 124 от 06.03.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: tetryzoline; 1 мл препарату містить тетрагідрозоліну гідрохлориду у перерахуванні на 100 % суху речовину 0,5 мг; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, кислота борна, натрію тетраборат, натрію хлорид, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

Производитель:

Фармак, АО, г. Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та протиалергічні симпатомім. Тетризолін.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Тетризолін при зовнішньому застосуванні стимулює альфа-адренорецептори симпатичної нервової системи, що викликає звуження судин зі зменшенням набряку тканин; зменшує почервоніння, печіння, подразнення, свербіж, болючість і сльозотечу. Фармакокінетика. Судинозвужувальна дія розвивається через декілька хвилин після закапування в око і триває до 4 годин. Тетризолін практично не всмоктується при місцевому застосуванні в терапевтичних дозах.

Показания к применению:

Симптоматичне тимчасове полегшення вторинної гіперемії очей внаслідок помірного подразнювального впливу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до складових препарату, закритокутова глаукома.

Особенности применения:

Застосування препарату може спричинити мідріаз.Слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря, якщо покращання не спостерігається протягом 72 годин, подразнення чи гіперемія продовжуються або погіршуються, з’являються біль в оці чи порушення зору.Допоміжна речовина бензалконію хлорид може спричинити подразнення. Необхідно уникати контакту з м’якими контактними лінзами (зняти контактні лінзи перед нанесенням препарату та встановити через 15 хвилин після застосування). Бензалконію хлорид може знебарвлювати м’які контактні лінзи. Для уникнення забруднення не торкайтесь верхньою частиною флакона до будь-яких поверхонь. Закрити ковпачком флакон після використання. Застосування крапель у дітей віком від 2 до 6 років проводити з обережністю. Хворим на тяжкі серцево-судинні захворювання, такі як ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, феохромоцитома і порушення обміну речовин (гіпертиреоз, цукровий діабет), а також хворим, які отримують інгібітори моноамінооксидази чи інші препарати, що здатні підвищити артеріальний тиск, слід застосовувати очні краплі Віаль® Лайт лише в тому випадку, коли, на думку лікаря, можлива користь переважає потенційний ризик. Дуже часте застосування може спричинити почервоніння очей.Віаль® Лайт доцільно застосовувати лише у разі легкого подразнення очей. Пацієнт повинен знати: якщо протягом 48 годин стан не поліпшується, подразнення або почервоніння тривають чи зростають, слід припинити застосування препарату; якщо подразнення чи почервоніння пов'язані із серйозними захворюваннями органів зору (інфекція, стороннє тіло чи хімічна травма рогівки), рекомендується звернутися до лікаря;якщо з'являються інтенсивний біль в очах, головний біль, швидка втрата зору, раптова поява перед очами плям, що плавають, почервоніння очей, біль під час дії світла або двоїння в очах, слід негайно звернутися до лікаря.Слід уникати тривалого застосування та передозування, особливо у дітей.У разі зміни кольору чи помутніння розчину препарат не придатний для використання.Не слід застосовувати очні краплі Віаль® Лайт пацієнтам з епідермально-епітеліальною дистрофією рогівки.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Адекватні та добре контрольовані дослідження впливу тетрагідрозоліну гідрохлориду на плід не проводились. Відсутні дані про екскрецію препарату у грудне молоко.Незважаючи на те, що препарат не призначений для системної експозиції, перед його застосуванням вагітним та жінкам, які годують груддю, рекомендована консультація лікаря для оцінки можливого ризику.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Вплив є малоймовірним.

Дети:

Досвід застосування препарату дітям віком до 2 років відсутній. Дітям віком від 2 до 6 років застосовувати за призначенням лікаря.

Способ применения и дозы:

До початку застосування ковпачок флакона щільно не загвинчувати! Перед першим застосуванням крапель максимально загвинтити ковпачок флакона. При цьому шип, що знаходиться на його внутрішньому боці, проколює отвір у флаконі.Безпосередньо перед застосуванням треба потримати флакон у долоні, щоб підігріти його до температури тіла. Ковпачок відгвинтити, зняти, злегка натискаючи на корпус флакона, розчин закапати в око (кон’юнктивальну порожнину). Щоб запобігти витіканню розчина при зберіганні, після закапування препарату ковпачок щільно загвинтити, щоб шип, якій знаходиться на внутрішньому боці кришечки, закрив отвір у флаконі. Зберігати препарат згідно з рекомендаціями, наведеними у розділі Умови зберігання (у вертикальному положенні).Віаль® Лайт призначений лише для місцевого застосування в офтальмології.Застосовувати розчин протягом більш ніж 72 годин можна тільки під наглядом лікаря.Дорослим та дітям старше 6 років закапують по 1-2 краплі в кон`юнктивальний мішок ураженого ока (очей) до 4 разів на добу. Дітям віком від 2 до 6 років препарат застосовувати лише за призначенням та під наглядом лікаря.

Передозировка:

При застосуванні препарату згідно з рекомендаціями передозування є малоймовірним. При передозуванні препарату може спостерігатися наростання гіперемії або реактивна гіперемія.Симптоми, що можуть спостерігатися про проковтуванні або надмірному застосуванні препарату: брадикардія, сонливість, зниження артеріального тиску, апатія та зниження температури тіла. Додатковими симптомами, що можуть спостерігатися тільки при проковтуванні препарату, можуть бути апное, пригнічення ЦНС та кома.Лікування. При проковтуванні препарату лікування полягає у прийомі активованого вугілля та звільненні шлунка. Подальше лікування має бути симптоматичним та підтримуючим.

Побочные действия:

Побічні реакції, що пов’язані із застосуванням тетрагідрозоліну гідрохлориду, спостерігалися у післяреєстраційному періоді.Особливі види чутливості: відчуття печіння в очах, подразнення слизової оболонки очей, біль в очах, почервоніння очей, різь в очах, реакції гіперчутливості, розширення зіниць (мідріаз), реактивна гіперемія ока (рикошетна гіперемія ока). Іноді можуть виникати системні симпатоміметичні ефекти.

Лекарственное взаимодействие:

Не слід змішувати очні краплі Віаль® Лайт з будь-якими іншими краплями.

Срок годности:

3 роки. Термін придатності препарату після відкриття флакона – 28 діб.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 мл у флаконі. По 1 флакону у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ S01GA02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Виаль Лайт
Производитель:Фармак, АО, г. Киев, Украина
Форма выпуска:

По 10 мл у флаконі. По 1 флакону у пачці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/10447/01/01 от 06.03.2015. Приказ № 124 от 06.03.2015
МНН:Tetryzoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: tetryzoline; 1 мл препарату містить тетрагідрозоліну гідрохлориду у перерахуванні на 100 % суху речовину 0,5 мг; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, кислота борна, натрію тетраборат, натрію хлорид, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та протиалергічні симпатомім. Тетризолін.
Код АТХ:S01GA02 - Тетризолин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама