Витрум Кардио Омега-3 инструкция по применению

Витрум Кардио Омега-3 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Витрум Кардио Омега-3 капсулы мягк. №10 в блис.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4642/01/01 от 06.09.2011. Приказ № 571 от 06.09.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить етилових ефірів омега-3 поліненасичених жирних кислот 1000 мг, до складу яких входить: ейкозапентаєнової кислоти (ЕРА) 300 мг, докозагексаєнової кислоти (DHA) 200 мг, інших жирних кислот 498 мг, d-альфа токоферолу 2 мг;допоміжні речовини: желатин, гліцерин, вода очищена.

Производитель:

Юнифарм, Инк., США

Фармакотерапевтическая группа:

Омега-3-триглицериды.

Показания к применению:

У якості первинної профілактики атеросклерозу та серцево-судинних захворювань. У складі комплексної терапії атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії; для вторинної профілактики інфаркту міокарда як доповнення до стандартних методів лікування (наприклад, статинів, антитромбоцитарних засобів, бета-адреноблокаторів, інгібіторів АПФ); при гіпертригліцеридемії як доповнення до дієтотерапії, якщо остання недостатньо ефективна.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Загострення хронічного холециститу, загострення хронічного панкреатиту, загострення захворювань гепатобіліарної системи, жовчокам’яна хвороба, патологічні стани, що включають геморагічний синдром.

Надлежащие меры безопасности при применении:

У випадку помірного збільшення часу кровотечі (при застосуванні препарату у високих дозах, тобто 4 капсули на добу) необхідно здійснювати контроль стану пацієнтів, які отримують антикоагулянтну терапію та при необхідності, відповідно, коригувати дозу антикоагулянта. Необхідно враховувати можливість збільшення часу кровотеч у пацієнтів з підвищеним ризиком геморагій (унаслідок тяжкої травми, хірургічного втручання або інших причин).Не слід призначати препарат для лікування екзогенної гіпертригліцеридемії (хіломікронемії І типу).У пацієнтів з печінковою недостатністю (особливо при прийомі препарату у високій дозі) необхідний регулярний контроль функції печінки (АлАТ та АсАТ).Імовірність розвитку побічних реакцій зменшується при прийомі препарату під час їди.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування Вітрум® Кардіо Омега-3 у період вагітності можливе тільки за призначенням лікаря з урахуванням співвідношення ризик/користь. Під час годування груддю лікарський засіб можна застосовувати після консультації з лікарем.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Лікарський засіб не застосовують дітям до 12 років.

Способ применения и дозы:

Приймають внутрішньо під час їди.З профілактичною метою дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1 капсулі на добу. За індивідуальними показаннями доза препарату може бути збільшена до 2 капсул на добу. У комплексній терапії серцево-судинних захворювань – по 2 капсули на добу. При гіпертригліцеридемії початкова доза становить 2 капсули на добу (в 1 або 2 прийоми). У випадку недостатнього ефекту дозу препарату збільшують до 4 капсул на добу. Лікування слід продовжувати до досягнення необхідного терапевтичного ефекту.

Передозировка:

У випадку передозування можуть спостерігатися алергічні реакції, подібні до тих, які спостерігаються при побічній дії.Лікування. Симптоматична терапія.

Побочные действия:

Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості.Порушення з боку метаболізму та живлення: гіперглікемія.Порушення з боку нервової системи: запаморочення, дизгевзія, головний біль.Порушення з боку судин: артеріальна гіпотензія.Порушення з боку системи гемостазу: геморагічний діатез.Порушення з боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння: сухість слизової оболонки носаШлунково-кишкові розлади: диспепсичні розлади, нудота, біль у животі, шлунково-кишкові розлади (гастроезофагеальний рефлюкс, відрижка, блювання, метеоризм, діарея, запор), гастрит, гастроентерит, кровотечі з нижніх відділів шлунково-кишкового тракту.Порушення з боку гепатобіліарної системи: порушення функцій печінки.Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, відчуття свербежу, почервоніння шкіри, кропив'янка.Зміни в лабораторних показниках: збільшення кількості лейкоцитів, рівня лактатдегідрогенази в крові. Підвищення активності трансаміназ.

Лекарственное взаимодействие:

Не рекомендується призначати сумісно з фібратами у зв’язку з відсутністю клінічного досвіду. Призначення лікарського засобу одночасно з варфарином не призводило до геморагічних ускладнень, однак у випадку комбінованого застосування цих лікарських засобів або припинення лікування Вітрум® Кардіо Омега-3 слід контролювати протромбіновий час.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 30 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в коробці. По 30 або 60 капсул у флаконі, по 1 флакону в коробці.Категорія відпуску.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження Юридична адреса

Юніфарм, Інк., 350 П’ята Авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США.Адреса виробництва.Юніфарм, Інк., 75 Прогрес Лейн, Вотербері, Коннектикут, 06705, США.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C10AX06:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Витрум Кардио Омега-3
Производитель:Юнифарм, Инк., США
Форма выпуска:По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в коробці. По 30 або 60 капсул у флаконі, по 1 флакону в коробці.Категорія відпуску.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4642/01/01 от 06.09.2011. Приказ № 571 от 06.09.2011
МНН:Omega-3-triglycerides incl. other esters and acids
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить етилових ефірів омега-3 поліненасичених жирних кислот 1000 мг, до складу яких входить: ейкозапентаєнової кислоти (ЕРА) 300 мг, докозагексаєнової кислоти (DHA) 200 мг, інших жирних кислот 498 мг, d-альфа токоферолу 2 мг;допоміжні речовини: желатин, гліцерин, вода очищена.

Фармакологическая группа:Омега-3-триглицериды.
Код АТХ:C10AX06 - Омега-3-триглицериды, включая другие эфиры и кислоты
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама