Витрум Q10 инструкция по применению

Витрум Q10 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Витрум Q10 таблетки, п/о, №10 в блис.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6575/01/01 от 15.03.2013. Приказ № 210 от 15.03.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить коензиму Q10 (убіхінону) 30 мг; вітаміну Е (у вигляді альфа токоферолу ацетату) 10 мг; комплексу цитрусових біофлавоноїдів, що містить не менше 35 % гесперидину, 30 мг; екстракту виноградних кісточок сухого стандартизованого, що містить не менше 80 % проантоціанідів, 30 мг;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, титану діоксид (Е 171), барвник заліза оксид жовтий (Е 172).

Производитель:

Юнифарм, Инк., США

Фармакотерапевтическая группа:

Полівітамінні препарати з іншими добавками.

Показания к применению:

Для профілактики та лікування порушень обміну речовин, зміцнення імунітету, покращання адаптаційних можливостей організму.У комплексній терапії як допоміжний засіб для профілактики серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, артеріальної гіпертензії, астенічних станів. Як доповнення до дієтотерапії як додаткове джерело коензиму Q10 (убіхінону) і вітаміну Е рекомендується вживати для підвищення оксигенації тканин організму, покращання кисневого обміну, відновлення і регенерації клітин шкіри. Для профілактики передчасного старіння шкіри.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до складових компонентів препарату, гострий гломерулонефрит, загострення виразкової хвороби шлунка, тиреотоксикоз, гіпервітаміноз Е.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не перевищувати рекомендовану дозу. З обережністю призначають при гострому інфаркті міокарда, вираженому атеросклерозі, підвищеному ризику розвитку тромбозів (після операцій на серці, судинах, аортокоронарних шунтуваннях).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Оскільки досліджень щодо безпеки застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю не проводилось, не слід застосовувати його цій категорії пацієнтів.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Лікарський засіб не застосовують дітям.

Способ применения и дозы:

З профілактичною метою дорослим та дітям віком від 12 років рекомендується вживати по 1 таблетці на добу під час їди. Тривалість прийому – від 1 до 3 місяців. Більш тривалий прийом можливий за рекомендацією лікаря. При застосуванні як засобу, що попереджає старіння шкіри, рекомендується приймати по 1 таблетці на добу під час їди протягом 2 місяців. Для отримання належного ефекту курс лікування потрібно проходити двічі на рік.У комплексній терапії слід призначати по 1 – 2 таблетки на добу. За рекомендацією лікаря дозу можна збільшити до 3 таблеток на добу. Максимальна добова доза – 4 таблетки.

Передозировка:

Про випадки передозування не повідомлялося, але у поодиноких випадках можливі прояви гіперчутливості, включаючи шкірний висип, свербіж, гіперемію. При передозуванні препаратом можливе посилення проявів побічних реакцій.Потребує відміни препарату та проведення симптоматичної терапії.

Побочные действия:

Препарат зазвичай переноситься добре, але іноді можуть виникнути алергічні реакції, включаючи шкірний висип, свербіж, гіперемію шкіри; дуже рідко нудота, печія, біль в епігастрії. При виникненні вказаних симптомів слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза, срібла. Одночасний прийом великих доз вітаміну Е з залізом, вітаміном К або антикоагулянтами непрямої дії подовжує час згортання крові. Вітамін Е посилює ефект глюкокортикостероїдів, нестероїдних протизапальних засобів, серцевих глікозидів. Підвищує ефективність протиепілептичних засобів у хворих на епілепсію. Вітамін Е не можна застосовувати із засобами, що мають лужне середовище (натрію гідрокарбонат, трисамін тощо), антикоагулянтами непрямої дії (дикумарин, неодикумарин тощо). Не рекомендується прийом з іншими вітамінно-мінеральними препаратами у зв’язку з підвищеним ризиком розвитку гіпервітамінозу.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в коробці.Категорія відпуску.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11AB:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Витрум Q10
Производитель:Юнифарм, Инк., США
Регистрационное удостоверение:№ UA/6575/01/01 от 15.03.2013. Приказ № 210 от 15.03.2013
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить коензиму Q10 (убіхінону) 30 мг; вітаміну Е (у вигляді альфа токоферолу ацетату) 10 мг; комплексу цитрусових біофлавоноїдів, що містить не менше 35 % гесперидину, 30 мг; екстракту виноградних кісточок сухого стандартизованого, що містить не менше 80 % проантоціанідів, 30 мг;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, титану діоксид (Е 171), барвник заліза оксид жовтий (Е 172).

Фармакологическая группа:Полівітамінні препарати з іншими добавками.
Код АТХ:A11AB - Поливитаминные препараты с другими добавками
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Ученые идентифицировали белок, который помогает сохранить ясность ума даже в преклонном возрасте
С возрастом происходит снижение когнитивных функци...
Лишний вес вызывает у мужчин заниженную самооценку и депрессию: исследование
По данным Всемирной организации здоровья (ВОЗ), бо...
Реклама