Вокадин инструкция по применению

Вокадин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Вокадин мазь д/наруж. прим. 10 % по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1326/02/02 от 07.07.2009. Приказ № 497 от 10.07.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 г мазі містить 100 мг повідон-йоду еквівалентно йоду 10 мг;допоміжні речовини: поліетиленгліколь 400, поліетиленгліколь 1540, поліетиленгліколь 4000, натрію гідрокарбонат, вода.

Производитель:

Вокхардт Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Показания к применению:

Лікування грибкових та бактеріальних інфекцій шкіри, а також інфекцій пролежнів і трофічних виразок.Профілактика інфекцій при дрібних порізах та саднах, невеликих опіках і незначних хірургічних процедурах.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до йоду або інших компонентів препарату. Гіпертиреоз, аденома або порушення функції щитовидної залози, вузловий зоб, ендемічний зоб, тиреоїдит Хашимото, герпетиформний дерматит Дюринга, тяжкою ниркова або печінкова недостатність, декомпенсована серцева недостатність, стан перед або після застосування радіоактивного йоду при лікуванні гіпертиреозу (до повного одужання). Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 1 року.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат призначений виключно для місцевого застосування.Довготривале застосування може спричинювати подразнення, а інколи і тяжкі реакції шкіри. При появі ознак подразнення чи гіперчутливості нанесення препарату слід припинити.Значні кількості йоду можуть викликати гіпертиреоз у хворих із порушенням функції щитовидної залози. Тому їм обмежують застосовування мазі щодо часу і площі поверхні шкіри, що обробляється.Якщо під час лікування виникнуть симптоми гіпертиреозу, слід перевірити функцію щитовидної залози.Слід уникати високих доз йоду у новонароджених і дітей раннього віку, оскільки шкіра має більшу проникливість, і у них частіше спостерігається підвищена чутливість до йоду, що збільшує ризик розвитку гіпертиреозу. Таким пацієнтам застосовувати повідон-йод слід маленькими дозами. У разі необхідності контролювати функцію щитовидної залози у дітей.Особливої обережності необхідно дотримуватись при регулярному застосуванні препарату у пацієнтів із раніше діагностованою нирковою недостатністю. Слід уникати регулярного застосування мазі у хворих, що отримують препарати літію.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовують.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Застосовують дітям віком від 1 року.

Способ применения и дозы:

Препарат для місцевого застосування.Для лікування інфекції: наносити 1 - 2 рази на добу. Тривалість лікування – не більше 14 діб.Для профілактики інфекції: наносити один або два рази на тиждень, доки це необхідно. Уражену шкіру необхідно очистити і висушити. Тонким шаром нанести мазь на уражену поверхню шкіри. На оброблену шкіру можна накласти пов’язку.

Передозировка:

Симптоми: металевий присмак у роті, підвищене слиновиділення, відчуття печії або біль у роті/глотці, подразнення та набряк в очах, шкірні реакції, шлунково-кишкові порушення, порушення функції нирок і анурія, недостатність кровообігу, набряк гортані з вторинною асфіксією, набряк легень, метаболічний ацидоз, гіпернатріємія.Лікування: слід провести симптоматичну та підтримуючу терапію з особливою увагою до електролітного балансу, функції нирок і щитовидної залози.

Побочные действия:

При застосуванні препарату можливі місцеві шкірні реакції: почервоніння шкіри, печіння, відчуття свербежу, швидкоминаюючий біль, відчуття тепла, в осіб з підвищеною чутливістю – кропив’янка, шкірні висипи, контактний дерматит; рідко – ангіоневротичний набряк; у поодиноких випадках – анафілактичний шок, анафілактоїдні реакції, токсичне ураження шкіри.При тривалому застосуванні на великій поверхні шкіри можливий розвиток системної дії, розвитку симптомів йодизму (металевий присмак у роті, підвищене слиновиділення, паротит, набряк очей або гортані, кон’юктивіт, ларингіт, риніт, бронхіт, набряк легень, головний біль, розлади з боку травного тракту), метаболічний ацидоз. В окремих осіб відмічався гіпертиреоз, індукований йодом.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування Вокадину і ферментних мазей для лікування ран знижує ефективність обох препаратів. Препарати, що містять ртуть, срібло, перекис водню чи тауролідин можуть взаємодіяти з комплексом повідон-йоду, у зв’язку з цим їх сумісне застосування не рекомендується.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 г препарату у тубі в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D08AG02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Вокадин
Производитель:Вокхардт Лтд., Индия
Форма выпуска: По 15 г препарату у тубі в картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/1326/02/02 от 07.07.2009. Приказ № 497 от 10.07.2009
МНН:Povidone-iodine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 г мазі містить 100 мг повідон-йоду еквівалентно йоду 10 мг;допоміжні речовини: поліетиленгліколь 400, поліетиленгліколь 1540, поліетиленгліколь 4000, натрію гідрокарбонат, вода.

Фармакологическая группа:Антисептические средства.
Код АТХ:D08AG02 - Повидон-йод
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама