Вулнузан инструкция по применению

Вулнузан фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Вулнузан мазь по 45 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/2303/01/01 от 19.08.2014. Приказ № 578 от 19.08.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: стабілізований луг Солілуг;1 г мазі містить: стабілізований луг Солілуг 0,12 г;допоміжні речовини: олія рицинова, натрію кармелоза, ланолін, натрію бензоат (Е 211), вода очищена.

Производитель:

Софарма, АО, Болгария

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби для лікування ран та виразок. Інші ранозагоювальні засоби.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат природного походження із лугу Поморійського озера містить ряд важливих для організму людини макро- та мікроелементів – хлориду і сульфату магнію, хлориду натрію, калію, кальцію, заліза, хлору, брому, селену, молібдену, міді, марганцю, цинку, йоду, вісмуту, силіцію, титану, арсену, берилію, сульфату алюмінію, колоїдні речовини, кислоти та інші органічні сполуки. Проявляє протизапальну дію, пригнічуючи патогенну бактеріальну флору і стимулюючи імунобіологічні захисні реакції – фагоцитоз і утворення антитіл. Разом з тим стимулює регенерацію тканин та епітелізацію поверхні рани. Відомо, що при запальних процесах кількість кальцію зменшується. Кальцій ущільнює стінки кровоносних судин, тим самим чинить протизапальну дію. Встановлено, що кальцій, окрім тромбіну, входить також до складу деяких ферментів, що каталізують обмін жирів в організмі (ліпази, ліпопротеїдліпази, фосфоліпази А), а також до складу ферменту аспірази, що бере участь в обміні аденозинтрифосфату.Встановлено, що гіпертонічні розчини хлориду натрію, фосфату натрію і сульфату натрію мають протизапальну дію. Фармакокінетика. Немає даних про резорбцію препарату Вулнузан® через шкіру або про досягнення клінічно значущих концентрацій у плазмі крові.

Показания к применению:

Гнійні рани різного походження: інфіковані, хірургічні, поверхневі гнійні процеси, у тому числі параректальні і постін’єкційні абсцеси, трофічні виразки; посттравматичні та атеросклеротичні рани; медикаментозна мацерація шкіри; прояви при хворобі Бюргера, варикозні виразки, ерозія шийки матки, тріщини соска молочної залози.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.При локальному застосуванні препарату не спостерігалися.

Особенности применения:

У разі необхідності можна застосовувати оклюзійні пов’язки.До складу препарату входить ланолін, який може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).Натрію бензоат, що входить до складу препарату, при попаданні в очі та на слизові оболонки може спричинити слабке подразнення, а також викликати слабке подразнення шкіри. Олія рицинова при місцевому застосуванні може викликати шкірні реакції.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат протипоказаний під час вагітності. Застосування препарату жінкам, які годують груддю, не заважає годуванню дитини i не потребує його припинення.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних про порушення здатності керувати автомобілем і працювати з механізмами, які потребують підвищеної уваги.

Дети:

Препарат протипоказаний дітям до 12 років.

Способ применения и дозы:

Мазь нанести безпосередньо на рану або на марлю у кількості, достатній для покриття всієї поверхні рани шаром у 2-3 мм. Разова доза – не більше 10-15 г мазі (при глибоких гнійниках). На початку курсу лікування наносити мазь щодня, при згасанні запального процесу і появі грануляційної тканини – через день. При лікуванні тріщин соска молочної залози мазь наносити кілька разів на день після годування дитини. Призначення препарату у період лактації не заважає годуванню дитини i не потребує його припинення. При лікуванні ерозії шийки матки використовувати тампон із нанесеним на нього препаратом; вводити 1 раз на день. Рекомендується вводити тампон увечері протягом 10-15 днів.

Передозировка:

Випадків передозування препарату при його локальному застосуванні не спостерігалось.

Побочные действия:

Рідко можливі алергічні реакції, включаючи висипання, кропив’янку, ангіоневротичний набряк, подразнення шкіри. Пацієнти з варикозними виразками і ранами при хворобі Бюргера можуть відчувати біль.

Срок годности:

2 роки.Термін придатності після розкриття туби – 1 місяць.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 45 г в алюмінієвих тубах з мембраною; по 1 тубі у картонній пачці.При першому використанні туби необхідно пробити отвір в алюмінієвій фользі!

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Вулнузан
Производитель:Софарма, АО, Болгария
Форма выпуска:

По 45 г в алюмінієвих тубах з мембраною; по 1 тубі у картонній пачці.При першому використанні туби необхідно пробити отвір в алюмінієвій фользі!

Регистрационное удостоверение:№ UA/2303/01/01 от 19.08.2014. Приказ № 578 от 19.08.2014
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: стабілізований луг Солілуг;1 г мазі містить: стабілізований луг Солілуг 0,12 г;допоміжні речовини: олія рицинова, натрію кармелоза, ланолін, натрію бензоат (Е 211), вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби для лікування ран та виразок. Інші ранозагоювальні засоби.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Черный шоколад защищает от развития диабета и болезней сердца: исследование
Черный шоколад с содержанием какао более 70% облад...
Врачи назвали продукты, которые помогут снизить риск развития слабоумия в три раза
Согласно исследованиям, диета, богатая продуктами ...
Реклама