Залаин инструкция по применению

Официальная инструкция
Состав:
діюча речовина: сертаконазолу нітрат;1 туба (20 г) містить 0,4 г сертаконазолу нітрату; допоміжні речовини: етиленгліколь і поліетиленгліколь пальмітостеарат, лаурилмакроголгліцериди, гліцерол ізостеарат, олія мінеральна легка, метилпарагідроксибензоат (Е 218), кислота сорбінова, вода очищена.
Производитель:
Местонахождение производителя:
Фармакотерапевтическая группа:
Фармакологические свойства:
Фармакодинаміка. Залаїн – протигрибковий препарат, похідне імідазолу, з високою фунгіцидною активністю, призначений для місцевого застосування у гінекології. Механізм дії полягає у пригніченні синтезу ергостеролу і збільшенні проникності клітинної мембрани, що призводить до знищення збудників. Ефективний щодо патогенних дріжджових грибів (Candida albicans, Candida spp. і Malassezia furfur), дерматофітів (Trichophyton, Epidermophyton і Microsporium spp.) та збудників, які спричиняють інфекційні захворювання шкіри та слизових оболонок, у тому числі грампозитивні штами (Staphylococcus, Streptococcus). Фармакокінетика. Системна абсорбція відсутня.
Показания к применению:
Місцеве лікування грибкової шкірної інфекції, спричиненої дерматофітами і дріжджовими грибками: епідермофітія стоп, пахова епідермофітія, дерматомікоз гладенької шкіри, трихофітія ділянки бороди та вусів, дерматомікоз кистей, кандидоз, висівкоподібний лишай.
Противопоказания:
Підвищена чутливість до будь-яких протигрибкових похідних імідазольної групи в анамнезі або до будь-якого іншого компонента препарату.
Надлежащие меры безопасности при применении:
Залаїн не можна застосовувати в офтальмології. Пацієнтам слід з обережністю застосовувати кислотні миючі засоби, оскільки у кислому середовищі збільшується розмноження Candida spp.
Применение в период беременности или кормления грудью:
Після зовнішнього застосування препарату у великих кількостях жодних плазмових рівнів не спостерігалося. Оскільки шкідливий вплив препарату на новонароджених або вагітних не досліджувався, то перед призначенням Залаїну у період вагітності або годування груддю потрібно оцінити співвідношення користь-ризик для жінки і плода/дитини.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:
Дети:
Немає даних щодо застосування у педіатрії.
Способ применения и дозы:
Крем наносити 1 або 2 рази на день (бажано на ніч або зранку та ввечері) тонким шаром м'яко та рівномірно на уражену ділянку шкіри, намагаючись захопити приблизно 1 см здорової шкіри навколо ураженої ділянки.Тривалість лікування залежить від етіології збудника та локалізації інфекції. Як правило, рекомендується застосування приблизно протягом 4 тижнів для досягнення клінічної ремісії з негативним мікробіологічним контрольним дослідженням для запобігання рецидиву, але в багатьох випадках клінічне одужання відбувається раніше – між 2 і 4 тижнями.
Передозировка:
При застосуванні крему передозування малоймовірне.
Побочные действия:
Препарат показав добру переносимість при нанесенні і на неушкоджену, і на ушкоджену шкіру.Місцево може з’явитися контактний дерматит (сухість шкіри, печіння, свербіж, кропив’янка). Можливі реакції гіперчутливості, місцеві швидкоминучі еритематозні реакції, які не потребують припиняти застосування препарату.Препарат містить метилпарагідроксибензоат, який може викликати алергічні реакції (можливо відтерміновані).Препарат містить кислоту сорбінову, яка може викликати місцеві шкірні реакції (наприклад контактний дерматит).
Лекарственное взаимодействие:
Не встановлена.