Зенаро инструкция по применению

Зенаро фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Зенаро таблетки, п/плен. обол., по 5 мг №28 (7х4)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11733/01/01_ от 06.09.2011. Приказ № 991 от 20.11.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: левоцетиризин;1 таблетка містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза 2910/5, макрогол 6000, тальк, титану діоксид (Е 171).

Производитель:

Зентива, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства для системного применения.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Противопоказания:

Гіперчутливість до левоцетиризину, інших похідних піперазину, а також до інших компонентів препарату; дитячий вік до 6 років; тяжка форма хронічної ниркової недостатності (кліренс креатиніну <10 мл/хв); тяжка спадкова непереносимість галактози, дефіцит ферменту лактази (β-галактозидази) або порушення засвоєння глюкози і галактози; вагітність та період годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З обережністю застосовують пацієнтам з хронічною нирковою недостатністю (потрібна корекція режиму дозування); пацієнтам літнього віку (можливе зниження клубочкової фільтрації). Під час застосування препарату слід утримуватися від вживання алкоголю. Прийом їжі не впливає на ступінь усмоктування препарату, але знижує швидкість його абсорбції.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовувати у період вагітності. Препарат виділяється у грудне молоко, тому за необхідності застосування препарату годування груддю потрібно припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами під час лікування препаратом.

Дети:

У даній лікарській формі препарат не застосовують дітям віком до 6 років.

Способ применения и дозы:

Застосовують внутрішньо.Дорослі та діти віком від 6 років: 5 мг 1 раз на добу (1 таблетка 1 раз на добу).Таблетку необхідно ковтати цілою, запиваючи рідиною. Приймати незалежно від їди.Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від перебігу захворювання.Пацієнти літнього віку: за умови нормальної функції нирок немає потреби знижувати дозу пацієнтам літнього віку.Пацієнти з порушеннями функції нирок: для хворих із хронічною нирковою недостатністю розрахунок дози необхідно проводити з урахуванням кліренсу креатиніну відповідно до таблиці.Таблиця Група Кліренс креатиніну (мл/хв) Доза та частота Норма Порушення легкого ступеня Порушення помірного ступеня Тяжкий ступінь Термінальна стадія – пацієнти, які підлягають діалізу ≥80 50-79 30-49 <30 <10 5 мг 1 раз на добу 5 мг 1 раз на добу 5 мг 1 раз на 2 доби 5 мг 1 раз на 3 доби Протипоказано Пацієнти з печінковою недостатністю: у пацієнтів, які мають лише порушення функції печінки, немає потреби коригувати дозу.Пацієнти з печінковою та нирковою недостатністю: рекомендується коригувати дозу (див. вище Пацієнти з помірними або тяжкими порушеннями функції нирок).Тривалість лікування: у випадку короткочасного контакту з алергеном (пилок рослин) достатньо застосовувати препарат протягом 1 тижня. При хронічних захворюваннях (цілорічний риніт, ідіопатична кропив'янка) тривалість лікування – до 12 місяців.

Передозировка:

Симптоми.Симптоми передозування можуть включати сонливість у дорослих та нервове збудження і неспокій у дітей, яке змінюється сонливістю.Лікування.Специфічного антидоту до левоцетиризину не існує.У випадку передозування рекомендується проводити симптоматичну або підтримуючу терапію. При прийманні препарату внутрішньо слід якомога швидше промити шлунок. Левоцетиризин не можна ефективно видалити за допомогою гемодіалізу.

Побочные действия:

З боку нервової системи: головний біль, сонливість, стомлюваність, слабкість, судоми, астенія.З боку психіки: агресивність, нервове збудження.З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття.З боку органів зору: порушення зору.З боку гепатобіліарної системи: гепатит.З боку імунної системи: гіперчутливість, у тому числі анафілаксія, ангіоневротичний набряк.З боку органів дихання: задишка.З боку травної системи: сухість у роті, нудота.З боку шкіри та підшкірної клітковини: фіксовані медикаментозні висипання, свербіж, висипання, кропив’янка.Інші: збільшення маси тіла, біль у животі, міальгія, можуть змінюватися показники печінкових проб.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування з псевдоефедрином, циметидином, кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, гліпізидом або діазепамом не чинить клінічно значущих несприятливих взаємодій. Сумісне застосування з теофіліном (400 мг на добу) знижує на 16% загальний кліренс левоцетиризину (кінетика теофіліну не змінюється). Прийом їжі не знижує ступінь абсорбції левоцетиризину, проте знижується швидкість його абсорбції. У чутливих пацієнтів одночасне приймання цетиризину або левоцетиризину з алкоголем або іншими депресантами ЦНС може впливати на функцію центральної нервової системи, хоча було доведено, що оптичні ізомери цетиризину не посилюють ефектів алкоголю.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

№ 7, № 28 (7х4): по 7 таблеток у блістері, по 1 або 4 блістери у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Зенаро
Производитель:Зентива, ООО
Форма выпуска: № 7, № 28 (7х4): по 7 таблеток у блістері, по 1 або 4 блістери у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/11733/01/01_ от 06.09.2011. Приказ № 991 от 20.11.2013
МНН:Levocetirizine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: левоцетиризин;1 таблетка містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза 2910/5, макрогол 6000, тальк, титану діоксид (Е 171).

Фармакологическая группа:Антигистаминные средства для системного применения.
Код АТХ:R06AE09 - Левоцетиризин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама