Желчь Медицинская Консервированная (Chole medicata) инструкция по применению

Желчь Медицинская Консервированная фото, инструкция
Дозировка:
Желчь Медицинская Консервированная жидкость по 250 мл в бутыл.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

жидкость

Производитель:

Непосредственное производство: Черкассы-Фарма, ДП, ООО, г.Черкассы, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые местно при суставной и мышечной боли.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина:1 л розчину містить: жовчі великої рогатої худоби і свиней 900 мл;допоміжні речовини: етанол 96%, формальдегіду розчин, нітрофуралу розчин у 70% спирті (1:500), віддушка.

Лекарственная форма:

жидкость

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Черкассы-Фарма, ДП, ООО, г.Черкассы, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые местно при суставной и мышечной боли.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Гострі чи хронічні артрози та артрити, спондилоартрози і спондилоартрити, вторинні радикуліти, п'яткові шпори, бурсити. Препарат також застосовують при забиттях, розтягненні зв’язок, м’язів, підшкірних гематомах, станах після переломів кісток без порушення цілісності м’яких тканин, при фантомному болю після ампутації кінцівок, рубцевих змінах шкіри.

Противопоказания:

Порушення цілісності і запальні явища шкіри і підшкірної клітковини, гнійничкові захворювання, бешиха. Захворювання лімфатичної системи з гострим перебігом - лімфангоїти і лімфаденіти.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При накладанні компресів недопустимо використовувати поліетилен, нейлон та інші синтетичні матеріали.У разі подразнення шкіри жовчю і при необхідності продовження застосування препарату тривалість аплікації становить 6–10 годин на добу. Після зняття компресу уражену ділянку миють теплою водою і змазують індиферентною маззю.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують у схемах комплексної терапії сумісно з іншими лікарськими засобами.Застосовують зовнішньо (перед застосуванням збовтують) у вигляді компресів. Жовчю просочують 2–6 шарів марлі, накладають на ділянку ураження, накривають тонким шаром вати і воскованим папером, а потім фіксують тонкою пов’язкою. При висиханні марлеву серветку зволожують водою кімнатної температури і знову фіксують пов’язкою. Тривалість аплікації компресу – 24 години. Зміну компресів здійснюють щоденно, як і зміну фіксуючої пов’язки. Залежно від характеру та вираженості захворювання курс лікування становить 6–30 днів. Повторні курси – через 1–2 місяці.

Передозировка:

Немає даних щодо передозування препаратом.

Побочные действия:

У поодиноких випадках виникає подразнення шкірного покриву, яке швидко минає при відміні препарату. В таких випадках наступне застосування препарату можливе не раніше, ніж через 15-30 діб.

Лекарственное взаимодействие:

Немає даних щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Срок годности:

2,5 року.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 250 мл у скляних пляшках.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвід застосування препарату в період вагітності та годування груддю відсутній.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.Діти. Досвід застосування препарату при лікуванні дітей відсутній.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.