Зостевир инструкция по применению

Зостевир фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Зостевир жидкость по 1,5 мл (1 доза) в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ 546/11-300200000 от 24.09.2014. Приказ № 89 от 21.02.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 20.01.2023
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 доза препарату (1,5 мл) містить:діюча речовина: антитіла специфічні до вірусу Varicella Zoster не менше 1:1200; допоміжні речовини: гліцин (глікокол, кислота амінооцтова), натрію хлорид.

Производитель:

Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Специфические иммуноглобулины.

Показания к применению:

Препарат застосовують для лікування, хворих на герпетичну інфекцію з ураженням нервової системи, що спричинена вірусом Varicella Zoster (зокрема, вітряна віспа, дисемінована вітряна віспа, оперізуючий лишай).

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не досліджувалась.

Способ применения и дозы:

Вводять внутрішньом'язово.Схема лікування передбачає 5-кратне введення на протязі 10 днів. Вводять один раз на добу по 3 ампули (4,5 мл) імуноглобуліну з добовим інтервалом.

Передозировка:

Не досліджувалось.

Побочные действия:

Реакції на введення, як правило, відсутні. У окремих випадках може розвинутися місцева реакція у вигляді гіперемії, а також підвищення температури до 37,5 °С протягом першої доби. У окремих осіб, із зміненою реактивністю, препарат може викликати алергічні реакції різного типу. У зв'язку з цим пацієнти, що отримали препарат, повинні знаходитися під медичним спостереженням протягом 30 хвилин.Протипоказання. Введення імуноглобуліну протипоказане особам, що мають в анамнезі важкі алергічні реакції на білкові препарати крові людини.Особливості застосування. Забороняється вводити препарат внутрішньовенно! Особам, що страждають на імунопатологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит та ін.) імуноглобулін слід вводити на фоні, відповідної терапії. Застосування в період вагітності або годування груддю. Відсутність ризику застосування даного препарату під час вагітності не досліджувалася, тому в період вагітності і лактації його слід використовувати з обережністю, хоча тривалий досвід застосування імуноглобулінів не дозволяє очікувати ніякого шкідливого впливу на перебіг вагітності, а також, на плід та новонародженого.Взаємодія з інтими лікарськими засобами. У комплексній: терапії сумісний з іншими групами препаратів.

Условия хранения:

У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С. Термін придатності. 2 роки.Умови відпуску. За рецептом.

Форма выпуска / упаковка:

По 1,5 мл. препарату в ампулі. По 3, 5 або 10 ампул у пачці з гофрованою вкладкою або з полімерною вкладкою із плівки полівінілхлоридної для розміщення та фіксації ампул.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна непатентована назва: Varicella zoster immunoglobulinОсновні властивостіпрепарат є імунологічно активною білковою фракцією, яка виділена із сироватки або плазми крові людини, очищеної та концентрованої методом фракціонування етиловим спиртом., яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент- детергентным методом. Прозора або з незначною опалесценцією, безбарвна або жовтувата рідина. При зберіганні можлива поява незначного осаду, який зникає при струшуванні. Препарат не містить консерванту та антибіотиків, в ньому відсутні поверхневий антиген вірусу гепатиту В, антитіла, до ВІЛ-1, ВІЛ-2, до вірусу гепатиту С.Форма випускуРідина.Код АТС. J06В803. Специфічні імуноглобуліни. Імуноглобулін проти вірусу Varicella Zoster.Імунологічні та біологічні властивостіАктивним компонентом препарату є антитіла (імуноглобулін G), активні, по відношенню до вірусу Varicella Zoster. Специфічна дія препарату зумовлена віруснейтралізуючою активністю антитіл.Крім того, імуноглобулін G, спричиняє імуномодулюючий ефект, впливаючи на різні ланки імунної системи людини, та підвищує неспецифічну резистентність організму.НесумісністьНесумісний при. введенні, в одному шприці з іншими лікарськими засобами.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Зостевир
Производитель:Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина
Форма выпуска: По 1,5 мл. препарату в ампулі. По 3, 5 або 10 ампул у пачці з гофрованою вкладкою або з полімерною вкладкою із плівки полівінілхлоридної для розміщення та фіксації ампул.
Регистрационное удостоверение:№ 546/11-300200000 от 24.09.2014. Приказ № 89 от 21.02.2011
МНН:Varicella zoster immunoglobulin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 доза препарату (1,5 мл) містить:діюча речовина: антитіла специфічні до вірусу Varicella Zoster не менше 1:1200; допоміжні речовини: гліцин (глікокол, кислота амінооцтова), натрію хлорид.

Фармакологическая группа:Специфические иммуноглобулины.
Код АТХ:J06BB03 - Иммуноглобулин человека против вируса ветряной оспы
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама